Ukrayna'daki çatışmalarda öldürülen Rus askerlerinin cesetleri çıkarılıyor - Son Dakika

Ukrayna'daki çatışmalarda öldürülen Rus askerlerinin cesetleri çıkarılıyor

29.06.2022 13:13

Rus askerinin cesedinin çıkarılması Ukrayna ordusu mensubu Yarbay Aleksandır Lutsenko'nun açıklamaları Cesedin çıkarılması -Yarbay Aleksandır Lutsenko'nun cesedi çıkan kişinin bir Rus tankçı askerine ait olduğunu ifade etmesi Rusya'nın, Ukrayna'ya karşı açtığı savaş devam ediyor.

Rus askerinin cesedinin çıkarılması

Ukrayna ordusu mensubu Yarbay Aleksandır Lutsenko'nun açıklamaları

Cesedin çıkarılması

-Yarbay Aleksandır Lutsenko'nun cesedi çıkan kişinin bir Rus tankçı askerine ait olduğunu ifade etmesi

Rusya'nın, Ukrayna'ya karşı açtığı savaş devam ediyor. Ülkenin doğusundaki Harkiv kentinin bazı bölgelerinde sıcak çatışmalar sürüyor. Savaşın başladığı ilk günlerde Harkiv kentinin köylerindeki çatışmalarda hayatını kaybeden ve Ukrayna'da gömülen bazı Rus askerlerinin cesetleri, Ukrayna askeri makamları tarafından defnedildiği yerden otopsi yapılması ve daha sonra Rusya'ya gönderilmek için çıkarılıyor.

YORUMLAR
500
Erdoğan, Ukrayna'da Zelenski ve Guterres ile Görüştü: 'Savaş Esirlerinin Mübadelesi Konusunu ve Bu Konudaki Girişimlerimizi Ele Aldık' Erdoğan, Ukrayna'da Zelenski ve Guterres ile Görüştü: 'Savaş Esirlerinin Mübadelesi Konusunu ve Bu Konudaki Girişimlerimizi Ele Aldık' Türkiye ve Ukrayna arasında Altyapı İyileştirmeye İlişkin Mutabakat Zaptı imzalandı Türkiye ve Ukrayna arasında Altyapı İyileştirmeye İlişkin Mutabakat Zaptı imzalandı Erdoğan, Zelenskiy ve Guterres'ten üçlü görüşme Erdoğan, Zelenskiy ve Guterres'ten üçlü görüşme
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ukrayna'daki çatışmalarda öldürülen Rus askerlerinin cesetleri çıkarılıyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement