"Umudun Şarkısı" Nilüfer'in Yorumuyla - Son Dakika

"Umudun Şarkısı" Nilüfer'in Yorumuyla

19.03.2013 11:49

"Umut Üzümleri"nin film müziği "Umudun Şarkısı" Türkiye'nin ünlü ses sanatçısı Nilüfer'in yorumuyla filme farklı bir duygu kattı.

"UMUT ÜZÜMLERİ"NDE ÇOK ÖZEL BİR SES "UMUDUN ŞARKISI" NİLÜFER'İN YORUMUYLA…

Tunç Okan'ın 17 Mayıs'ta vizyona girecek ciddi komedi filmi "Umut Üzümleri"nin film müziği "Umudun Şarkısı" Türkiye'nin ünlü ses sanatçısı Nilüfer'in yorumuyla filme farklı bir duygu kattı. Ünlü bir Kırım Tatar türküsünün müziğine Tunç Okan ve Nilüfer'in birlikte yarattığı sözlerle eşsiz bir melodiye dönüşen hasretin türküsü "Umudun Şarkısı" bir kez daha yüreklere dokunacak.

Tunç Okan'ın 17 Mayıs'ta vizyona girecek Fransa, İsviçre, Romanya ve Alman ortak yapımı yeni filmi "Umut Üzümleri"nin başrolünde Yetkin Dikinciler, Altan Erkekli ve Ahmet Mekin yer alıyor.

Türk asıllı Fransız Ozan Öğretmen (Yetkin Dikinciler)'in gönderildiği Anadolu'daki bir Kırım Tatar köyünde, geçimlerini sağlamak isteyen halkın üzüm bağları yaratma mücadelesini mizahi bir dille anlattığı "Umut Üzümleri" filmi seyirciye keyifli saatler yaşatacak.

SENARYO: Tunç Okan

UYARLANDIĞI ESER: Fakir Baykurt - "Kaplumbağalar"

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: Vedat Özdemiroğlu

EDITING: Severin Prehembaud, Muammer Koçak

MÜZİK: Mehmet Andiçen, Barış Aryay

SANAT YÖNETMENİ: Mustafa Ziya Ülkenciler

YAPIMCI: Tunç Okan

YAPIM: Rönesans Film

ORTAK YAPIMCILAR: Nikaia Films-Fransa, Films Geneve-Isviçre, Artis Film-Romanya, Bayan Film-Almanya

 Umudun Şarkısı Nilüfer'in Yorumuyla

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Umudun Şarkısı' Nilüfer'in Yorumuyla - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Antalya'da otobüsle hafif ticari araç çarpıştı: 2 ölü, 3'ü ağır 5 yaralı Meteoroloji tek tek uyardı! İstanbul dahil 43 ilde kar yağışı etkili olacak Eski Galatasaraylı Yasin Öztekin, TFF 1. Lig ekibi Samsurspor'la anlaşma sağladı Parkta soğuktan titrerken bulunan genç adam hiçbir yardımı kabul etmedi Son Dakika! Hollanda hükümeti ülkede tartışma yaratan çocuk yardımı skandalı nedeniyle istifa etti Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü'den İmamoğlu'na sert sözler: Başarısızlığınızın bedelini halk ödüyor Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı