Son Dakika Haberleri: Ünlü Oyuncu Kendisine Soru Soran Kadını Canlı Yayında Tokatladı!

Ünlü Oyuncu Kendisine Soru Soran Kadını Canlı Yayında Tokatladı!

3 ay önce

Rusya'da bir televizyon programının konuğu olan oyuncu Evelina Bledans, stüdyodaki seyircilerden birinin sözleri karşısında çileden çıkarak seyirciyi tokatladı.

Rusya'da bir televizyon programının konuğu olan oyuncu Evelina Bledans, stüdyodaki seyircilerden birinin sözleri karşısında çileden çıktı. Bledans, stüdyodakilerin şaşkın bakışları arasında kadına tokat attı.

"BUNU YAPARKEN NE DÜŞÜNDÜN"

Programın bir bölümünde seyircilerden de sorular alınırken, stüdyodaki bir izleyici Bledans'a şok sözler yöneltti. Elena Lebedeva adlı izleyici, oyuncunun Down sendromlu bir çocuğu olduğunu da hatırlatarak, "35-40 yaşından sonra çocuk sahibi olmak tehlikeliyken, 49 yaşında tüp bebek yöntemiyle hamile kalma sebebin nedir? Bunu yaparken ne düşündün? Başka bir hasta çocuk daha mı doğurmak istiyorsun?" dedi.

"BANA İSTEDİĞİNİ SÖYLEYEBİLİRSİN, AMA ÇOCUĞUMU KARIŞTIRMA"

Bu sözlerden sonra stüdyodaki ortam bir anda gerilirken, Bledans hışımla ayağa kalkarak Lebedeva'ya doğru yöneldi. Kadının karşısına geçen ünlü oyuncu, kadına tokat atarken, "Bana istediğini söyleyebilirsin, ama çocuğumu karıştırma" dedi. Program ekibinin araya girmesiyle Bledans sakinleştirilirken yayına ara verildi. Bledans'ın o anları sosyal medyada gündem oldu.


YORUMLAR


Fatih Portakal'dan AK Parti'nin Ankara Adayının Değişeceği İması Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupasında Adını Son 16 Takım Arasına Yazdırdı

Beyaz Saray'dan, Teröristbaşı Fethullah Gülen'in İadesiyle İlgili Açıklama