Ünlü oyuncu Kıbrıs'ta eski Rum liderle hatıra fotoğrafı çektirdi - Son Dakika

Ünlü oyuncu Kıbrıs'ta eski Rum liderle hatıra fotoğrafı çektirdi

11.12.2019 14:32
Ünlü oyuncu Kıbrıs'ta eski Rum liderle hatıra fotoğrafı çektirdi, System.String[]

KIBRISLI ünlü Türk oyuncu Hazar Ergüçlü (25) kendisinden 21 yaş büyük sevgilisi, yönetmen Onur Ünlü ile birlikte Kıbrıs'ta Birleşmiş Milletler'in düzenlediği bir resepsiyona katıldı.

KIBRISLI ünlü Türk oyuncu Hazar Ergüçlü (25) kendisinden 21 yaş büyük sevgilisi, yönetmen Onur Ünlü ile birlikte Kıbrıs'ta Birleşmiş Milletler'in düzenlediği bir resepsiyona katıldı.

Çifte, Ergüçlü'nün babası Süleyman Ergüçlü de eşlik etti. Ergüçlü ile Ünlü, Kıbrıs Rum yönetiminin eski Cumhurbaşkanlarından Yorgo Vasiliu ile de sohbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi.


Ünlü oyuncu Kıbrıs'ta eski Rum liderle hatıra fotoğrafı çektirdi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Ünlü oyuncu Kıbrıs'ta eski Rum liderle hatıra fotoğrafı çektirdi - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Ermenistan'da papazlar çocuk yaştaki askerleri vaftiz edip savaş meydanına sürüyor Kalecinin attığı golle beraberliği yakalayan Vinaros, orta sahadan yediği golle sahadan mağlup ayrıldı Azerbaycan ordusu, Hocalı katliamının başrolündeki Ermeni komutanı ağır yaraladı Baby Shark şarkısı 7 milyarı aşan izlenme sayısıyla YouTube'da tüm zamanların en çok izlenen videosu oldu Schalke yöneticisi, Milan'ın Ozan Kabak için teklif yaptığını söyledi Yıkım bölgesinde panik anları: Bina sakinleri apartmana girdi, çatırdama sesiyle ortalık bir anda karıştı Son Dakika! İzmir'deki depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 109'a yükseldi Depremzedelere ait erzak ve battaniyeleri evlerine götüren kadınlar vatandaşın kamerasına yakalanınca çıldırdı