Son Dakika Haberleri: Ünlü Oyuncu Wilma Elles'in Son Hali Akıllara 'Anoreksiya mı Oldu?' Sorusunu Getirdi

Ünlü Oyuncu Wilma Elles'in Son Hali Akıllara 'Anoreksiya mı Oldu?' Sorusunu Getirdi

4 ay önce

Alman asıllı ünlü oyuncu Wilma Elles'in son paylaşımındaki bir deri bir kemik hali şaşırttı. Oyuncunun son hali "Anoreksiya mı oldu?" sorularını akıllara getirdi.

Alman asıllı ünlü oyuncu Wilma Elles'in son paylaşımındaki bir deri bir kemik hali şaşırttı. Ünlü oyuncunun aşırı derecede zayıfladığı ve kollarının incecik kaldığı görüldü.

ANOREKSİYA MI OLDU?

Elles'in paylaşımına bir çok takipçisi ''Biraz kilo alman gerekiyor'' şeklinde yorum yaparken akıllara oyuncununu anoreksiya olup olmadığı da geldi.

"YENİ SEZONDA DİZİYLE DÖNEBİLİRİM"

Geçtiğimiz gün alışveriş merkezinde görüntülenen Wilma Elles, yeni sezon için "Bir diziyle ekranlara dönebilirim ama imzalar atılmadan konuşmam doğru olmaz. Netleşince tekrar konuşuruz" dedi.

Almanya'dan yeni döndüğünü söyleyen başarılı oyuncu, "Almanya'da bir film projesinde yer aldım. Mike Mitchell gibi Hollywood yıldızı bir oyuncuyla birlikte kamera karşına geçmek benim için çok güzel bir duyguydu, çok kaliteli bir ekiple çalıştık. Amacımız bu filmle Cannes Film Festivali'nden ödülle dönmek" şeklinde konuştu.

ANOREKSİYA NEDİR?

Anoreksiya Nervoza, özellikle genç kadınlarda görülebilen, yemek yememek, çok az uyumak, buna rağmen çok aktif olmakla beliren psikolojik bozukluk.

Bu hastalık genellikle ergenlik döneminde, nadiren de erişkin çağında başlar. Çok genel olarak denebilir ki, aşırı zayıflama tutkunu her bireyde oluşabilir.


YORUMLAR


Türk Tavuğunun Cinsel Gücü Artırdığı Gerekçesi ile Japonlar Türkiye'den 50 Bin Ton Tavuk Alacak Üç Büyükşehire Özel Seçim Anketi! İstanbul'da AK Parti ve CHP Başa Baş

Lastik-İş Genel Başkanı Karacan'ın Vurularak Öldürüldüğü Kavga Kamerada!