Ünlü Oyuncudan Hayvan Derneği Yararına Sergi - Son Dakika

Ünlü Oyuncudan Hayvan Derneği Yararına Sergi

27.04.2018 11:16
Ünlü Oyuncudan Hayvan Derneği Yararına Sergi, System.String[]

Resimle de ilgilenen ünlü oyuncu Savaş Özdemir'le CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul , Yedikule Hayvan Dostları Derneği için önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atmaya hazırlanıyor.

CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul'un 2 Mayıs'ta ev sahipliği yapacağı Savaş Özdemir'in ilk kişisel resim sergisi 'Tüm Renkler Beyaz'ın geliri, Yedikule Hayvan Dostları Derneği'ne bağışlanacak.

Bu sosyal sorumluk projesiyle hayvanlara verilmek üzere toplanan yemeklerin daha sağlıklı koşullarda muhafaza edilmesi amaçlanıyor. CVK Park Bosphorus Terrace'da düzenlenecek kokteylle açılacak sergi, 12 Mayıs'a kadar otelin lobisinde devam edecek. Tüm çalışmalarında farklı sanat dallarıyla bağını koruyan ve farklı teknikler kullanan Savaş Özdemir, sürrealist ve dışavurumcu çalışmalar yapıyor.

Ünlü Oyuncudan Hayvan Derneği Yararına Sergi

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ünlü Oyuncudan Hayvan Derneği Yararına Sergi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ebru Gündeş, ihanet iddialarının ardından Reza Zarrab'ın yanına gitti Ebru Gündeş, ihanet iddialarının ardından Reza Zarrab'ın yanına gitti 5 yıldızlı otellerin yanında ücretsiz izole tatile 'tam kapanma' nedeniyle giden olmadı 5 yıldızlı otellerin yanında ücretsiz izole tatile 'tam kapanma' nedeniyle giden olmadı Debenhams, tüm mağazalarını kapatıyor: 12 bin kişi işsiz kalacak Debenhams, tüm mağazalarını kapatıyor: 12 bin kişi işsiz kalacak Fenerbahçe ile yollarını ayıran Erol Bulut, Gaziantep'in başına geçiyor Fenerbahçe ile yollarını ayıran Erol Bulut, Gaziantep'in başına geçiyor Kulakların içinden neler çıktı neler: Aralarında kulaklık tıpası, boncuk ve oyun hamuru da var Kulakların içinden neler çıktı neler: Aralarında kulaklık tıpası, boncuk ve oyun hamuru da var Kolombiya'da vergi reformu tansiyonu yükseldi: Evdeki insanları diri diri yakmak istediler Kolombiya'da vergi reformu tansiyonu yükseldi: Evdeki insanları diri diri yakmak istediler Başkan Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması: Herkesin çalışabileceği bir hoca değil Başkan Çebi'den Sergen Yalçın açıklaması: Herkesin çalışabileceği bir hoca değil Kayalıkta yüzyıllar öncesine ait yunus figürü görenleri hayrete düşürüyor! Kayalıkta yüzyıllar öncesine ait yunus figürü görenleri hayrete düşürüyor!
Advertisement