Ünlü Simalar Arçelik ile "Doors Akademi Arçelik Mutfağı"nda Mucize Lezzetler Yarattı - Son Dakika

Ünlü Simalar Arçelik ile "Doors Akademi Arçelik Mutfağı"nda Mucize Lezzetler Yarattı

30.11.2013 09:10
Ünlü Simalar Arçelik ile

Ünlü simalar Doors Akademi Arçelik mutfağında birbirinden lezzetli yemekler pişirmek için buluştular ve hünerlerini ortaya koydular.

Pişirme uzmanı Arçelik, mucize lezzetler yaratmaya devam ediyor. Bu kez ünlü simalar Doors Akademi Arçelik mutfağında birbirinden lezzetli yemekler pişirmek için buluştular ve hünerlerini ortaya koydular.

Arçelik, "Mucize Lezzetler" Pişirme Atölyeleri'nin ilkini 28 Kasım Perşembe günü Doors Akademi Arçelik mutfağında gerçekleştirdi. İtalyan şef Moreno Polverini eşliğinde, birbirinden seçkin davetliler "Italian Feast" adlı pişirme atölyesi'nde İtalyan mutfağının vazgeçilmez lezzetleri olan özel bir İtalyan makarnası ve Risotto yaptılar. Arçelik küçük ev aletlerinin mutfaktaki en büyük yardımcıları olduğu sırrını veren şef Morena Polverini yemek sanatının püf noktalarını davetliler ile paylaştı.

Arçelik küçük ev aletleri, Arçelik ankastre fırın ve ocaklar kullanılarak hünerlerin sergilendiği atölyede, profesyonel mutfak deneyimi yaşayan seçkin davetliler, hazırladıkları yemekleri birbirleriyle paylaşarak keyifli anlar yaşadılar.

Doors Akademi'de bulunan Arçelik mutfağında keyifli anlara sahne olan, lezzetli yemeklerin yapıldığı "Arçelik ile Mucize Lezzetler" pişirme atölyesine, Beyza Uyanoğlu Arslan, Hale Kosif, Melda Kosif, Zeynep Mutlu, Melis Postoğlu, Verda Penso, Gözde Çarmıklı Savkan, Sıla Sayar, İrem Kefeli, Tuba Peksayar, Özden Bölükbaşı, Berrin Okçu, Burcu Karabacak, Elif Gönlüm, Berrin Okçu katıldılar.

Ünlü Simalar Arçelik ile Doors Akademi Arçelik Mutfağı nda Mucize Lezzetler Yarattı

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ünlü Simalar Arçelik ile 'Doors Akademi Arçelik Mutfağı'nda Mucize Lezzetler Yarattı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

AK Partili Ünal: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oyu yüzde 52'nin altına, AK Partinin oyu ise yüzde 40'ın altına düşmedi Operasyonda inanılmaz görüntü! Korona tedavisinde kullanılan ürünlerin bulunduğu depoda canlı balık çıktı Köpekleri "Dövüş" adı altında birbirine parçalattılar! O anlar saniye saniye kamerada Galatasaraylı Kerem Aktürkoğlu askere çağrıldı! Galatasaray çözüm yolu arıyor Türkiye'nin en büyük çetesi "Büyü Bozan" operasyonuyla çökertildi! Polis 6 ay boyunca balıkçı kılığında takip etti Sivaslı işadamı memleketine Türkiye'nin en büyük meyve bahçesini kuruyor Kuliste kurşun döktüren Alişan, o anları sosyal medyadan paylaştı Tatlıses'in meşhur ettiği oryantal Didem, yıllar sonra yeniden İbo Show'da boy gösterecek