Ünlülerden Bodrum Denizinde Büyük Mücadele - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
Ünlülerden Bodrum Denizinde Büyük Mücadele

Ünlülerden Bodrum Denizinde Büyük Mücadele

23.06.2012 16:44

Bodrum Marina Yacht Club tarafından bu yıl 7'nci kez düzenlenen Famous Cup yelken yarışlarında ünlüler geçiti oldu.

Bodrum Marina Yacht Club tarafından bu yıl 7'nci kez düzenlenen Famous Cup yelken yarışlarında ünlüler geçiti oldu. Bodrum Kalesi açıklarında start almayı bekleyen 30 yelkenlide bulunan ünlüler, dümene geçti, balon bastı, vinç sardı, halat çekti. Ünlülerin denizdeki mücadeleleri nefesleri kesti.

Bodrum Marina Yacht Club tarafından, Bodrum Açık Deniz Yat Kulübü (BAYK), Milta Bodrum Marina, Vodafone Red ve HTC'nin katkılarıyla bu yıl 7'nci kez düzenlenen 'Famous Cup' yelken yarışları Bodrum Kalesi açıklarından start aldı. 25 ünlünün katıldığı yarışlar birbirinden güzel görüntülere sahne oldu. Esra-Kaya Akkaya, Yeliz Öney, Elif Ece Uzun, Sarp Akkaya, Güven Murat Akpınar, Ercan Mehmet Erdem, Berk Üzerek, Berkan Sal, Pascal Nouma, Zeynep Beşerler, Fırat Çelik, Engin Altan Düzyatan, Özge Özprinçci, Nejat İşler, Didem Erol, Serenay Sarıkaya, Uluç Bayraktar, Ayten Soykök, Rıza Kocaoğlu, Beril Kayar, Erkan Can, Zafer Algöz, Mehmet Aslantuğ ve Ozan Çevik yarışlara katıldı. Her ünlünün farklı teknelerde olduğu yarışlar, kıyasıya mücadeleye sahne oldu. Ünlüler, start hattında yelkenlerine renkli balon basarak, yarış heyecanını doyasıya yaşadı.

SERENAY SARIKAYA DÜMENDE

Son dönemin ünlü oyuncularından Serenay Sarıkaya, Flybing Box teknesinde yeraldı. Bikinisi ve beyaz transparan pareosuyla nefesleri kesen Serenay Sarıkaya, dümen başından dakikalarca ayrılmadı.

Diğer ünlülerden Nejat İşler ve Mehmet Aslantuğ yelken halatlarını vinçle sardı. Matador teknesindeki ünlü oyuncu Bade İşçil, gazetecileri görünce, manken gibi poz vermeyi tercih etti. Behzat Ç. dizisinin sevilen karakteri Akbaba lakaplı Berkan Sal ise, tekne direğine tırmandı. Bir süre direkte kalan Sal, gazetecileri görünce hemen indi. Yelken yarışlarından büyük keyif alacağını belirten Behzat Ç. dizisinin sevilen oyuncusu Berkan Sal, "Biz Ankara'da olduğumuz için bozkırdan geliyoruz. Çok güzel bir yarış olacak. Teknemizdeki tayfamızla birlikte oldukça iddialıyız" dedi. Bu yıl dördüncü kez yarıştığını belirten ünlü manken Didem Erol, "Beni ev sahibi olarak görüyorlar. Ekiple birlikte çok iddialıyız. Yelkenle iç içe olmayı çok sevdim" dedi.

Telefon markası HTC'nin ünlülere hediye ettiği telefonla, fotoğraf yarışması düzenlendi. Ünlüler, telefonla fotoğraf çekerek, aynı zamanda fotoğraf yarışmasının heyecanını da yaşadı. Ünlüler, telefonları elinden düşürmedi.

Yarın da devam edecek yarışların ardından, Marina Yacht Club'da saat 19.30'da Metin Uca'nın sunacağı ödül töreni düzenlenecek. Törenden sonra Fatih Erkoç & Zafer Çebi Orkestrası konser verecek. - Muğla/ Bodrum

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Ünlülerden Bodrum Denizinde Büyük Mücadele - Son Dakika


Advertisement