Üsküdar'da denize düşen kadının imdadına ekipler yetişti - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Üsküdar'da denize düşen kadının imdadına ekipler yetişti

19.02.2020 14:22

İstanbul Üsküdar'da denize düşen ve boğulma tehlikesi atlatan kadın, ekiplerin çabasıyla kıyıya çıkartıldı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen kurtarıldığı an kameralar tarafından anbean kaydedildi.

Üsküdar'da denize düşen kadın sahildeki bir kişi tarafından kurtarıldı. Kadın, ambulansla hastaneye kaldırılırken, denizden çıkarıldığı anlar kameralara yansıdı.

Üsküdar, Kuzguncuk Sahili'ndeki vatandaşlar denizde hareketsiz duran bir kişiyi görünce polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Bu sırada sahildeki bir vatandaş denizdeki kişiyi kurtarmak için yanına can simidi alarak, denize atladı. Boğulma tehlikesi yaşayan 43 yaşındaki Nurcan Ç., can simidine alınarak, kıyıya çıkarıldı.

Üsküdar'da denize düşen kadının imdadına ekipler yetişti

SAĞLIK DURUMU İYİ

Olay yerine gelen sağlık ekiplerine teslim edilen Nurcan Ç. ambulansla Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan kadının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Öte yandan Nurcan Ç.'nin İstanbul'a dün Diyarbakır'dan geldiği öğrenildi.

Üsküdar'da denize düşen kadının imdadına ekipler yetişti

GÖRGÜ TANIĞI OLAY ANINI ANLATTI

Görgü tanığı İsa Gül, "İleriye baktık midyeci zannettiğimiz kişi meğerse kadınmış. Kadın suya düşmüştü. Burada arkadaşlar vardı. Yüzme bilen var mı dedim. Bir arkadaş girdi. Can simidi attık. Can simidini kadına taktı. Sürükleyerek el birliğiyle kıyıya çıkardık. Ambulans geldi aldı götürdü" dedi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR (26)
  • Hatice durum: Yeminle varya hastayım Türkiyemdeki insanlara rabbim razı olsun sizden Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
  • manisalı 45: geçmiş olsun rabbim şifalar versin Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • filozof: gençliğimde hemde kudurmuş bir denize hiç düşünmeden atlayarak 18 yaşlarında bir genci kesin ölümden kurtardığım geldi aklıma tam 35 sene önceydi ama hiç unutmadım onu ölümü göze alarak hemde tek başıma kurtarmıştım halk boynuma sarılmıştı çok iyi yüzerdim yüzme öğrenmek çok önemlidir herkes öğrenmeli Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika 3. Sayfa Üsküdar'da denize düşen kadının imdadına ekipler yetişti - Son Dakika


Advertisement