Son Dakika Haberleri: Usta Sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun Ağabeyi Hayatını Kaybetti

Usta Sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun Ağabeyi Hayatını Kaybetti

2 yıl önce

Usta sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun geçtiğimiz günlerde hastanede ziyaret ettiği abisi Cemal Kurtoğlu, hayata gözlerini yumdu.

Usta Sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun Ağabeyi Hayatını Kaybetti, System.String[]

Cengiz Kurtoğlu kardeş acısıyla yıkıldı. Bir süredir hastanede tedavi gören ve daha sonra tedavisine evinde devam edilen Cengiz Kurtoğlu'nun abisi Cemal Kurtoğlu, Arhavi'de hayatını kaybetti.

AİLE KABRİSTANLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEK

Cemal Kurtoğlu'nun cenazesi, 16 Ocak Salı günü Arhavi Merkezi Camii'nde öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından, son yolculuğuna uğurlanacak. Kurtoğlu, aile kabristanlığında toprağa verilecek.


HASTANEDE ZİYARET ETMİŞTİ

Cengiz Kurtoğlu abisini ölümünden önce hastanede ziyaret etmişti. Hastanedeki tedavisinin ardından taburcu olan Cemal Kurtoğlu, bugün kendi evinde hayatını kaybetti. Acı haberi duyan Kurtoğlu ailesi, cenaze için Arhavi'ye gitti. Kurtoğlu, 2014 yılının ocak ayında da annesini kaybetmişti.


Haber Yayın Tarihi : 15.01.2018 04:13 

YORUMLAR


Fatih Portakal, Montaj Mazbatayla Ekrem İmamoğlu Haberini Sundu Ekrem İmamoğlu, Erdoğan'ın Twitter Paylaşımlarını Beğendi İmamoğlu, İBB Çalışanlarına Seslendi: Maaşı Alıp Hizmet Etmeyen Varsa İstifa Etsin