Usta Sanatçı Hakan Yeşilyurt'un Ölümü Ünlüleri Yasa Boğdu - Son Dakika

Usta Sanatçı Hakan Yeşilyurt'un Ölümü Ünlüleri Yasa Boğdu

10.02.2019 09:48

Eftelya şarkısıyla adını duyuran usta sanatçı Hakan Yeşilyurt, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Sanatçının ölümü sanat dünyasını da yasa boğdu.

Şarkılarındaki başarısıyla adını duyuran 46 yaşındaki sanatçı Hakan Yeşilyurt, önceki gün kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Usta sanatçının ölümü başta Sabahat Akkiraz, Onur Akın, Barış Atay isimler başta olmak üzere sanat camiasını yasa boğdu.

KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Sanatçı Hakan Yeşilyurt kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Yeşilyurt'un cenazesi 11 Şubat Pazartesi günü 13.00'da Antalya Kızılarık Cemevi'nden kalkacak. Sanatçı, Adalılar grubunun kuruluşunda da yer almıştı.Yeşilyurt'un ölümü meslektaşlarını da yasa boğdu. İşte ünlülerin paylaşımları...

Usta Sanatçı Hakan Yeşilyurt'un Ölümü Ünlüleri Yasa Boğdu
Hakan Yeşilyurt

ADALILAR GRUBU

"İnanıyoruz ve biliyoruz. "Adalının Türküsü Düşmeyecek Dillerden". Türkülerimizde, marşlarımızda ve kavgamızda yaşayacaksın. Yıldızlar yoldaşın olsun Hakan Yeşilyurt."

Usta Sanatçı Hakan Yeşilyurt'un Ölümü Ünlüleri Yasa Boğdu
Sebahat Akkiraz

SABAHAT AKKİRAZ

"Genç iken ölene ölüm zor iştir" sanatçı kardeşimiz Hakan Yeşilyurt hakka yürüdü. Işık'lar içinde uyusun kardeşimiz. Çok erken oldu"

SERVET KOCAKAYA

"Genç iken ölene ölüm zor iştir" sanatçı kardeşimiz Hakan Yeşilyurt hakka yürüdü. Işık'lar içinde uyusun kardeşimiz. Çok erken oldu Hakan Yeşilyurt"

Usta Sanatçı Hakan Yeşilyurt'un Ölümü Ünlüleri Yasa Boğdu
Onur Akın

ONUR AKIN

"Yaktın ciğerimi çocuk aşk olsun."

FERHAT TUNÇ

"Nasıl olur, sevgili Hakan Yeşilyurt.... İki gözüm benim, sevgili kardeşim çok gençsin daha. Böyle apansız çekip gitmek sana yakışır mı? Çok yazık oldu çok...

BARIŞ ATAY

"Çok erken oldu çok. Hoşçakal abi"

Usta Sanatçı Hakan Yeşilyurt'un Ölümü Ünlüleri Yasa Boğdu
Barış Atay

ALİ KENANOĞLU

"Genç yaşta bir genç yürek sustu... Ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyorum."

BARIŞ YARKADAŞ

"Eftelya, Sen Aşksın, Çökertme ve Bize Kalan albümlerinin sahibi Sanatçı Hakan Yeşilyurt geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Kendine has bir sesi olan Yeşilyurt'a Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyorum."

VELİ AĞBABA

"O güzel insanlar , o güzel atlara binip gitmeye devam ediyor. Özgün müziğin kadife sesli sanatçısı Hakan Yeşilyurt'u çok genç yaşta kaybettik. Mekanı cennet olsun."

ORHAN SARIBAL

"Mücadelenin, emeğin, emekçinin ezgilerine ses olan değerli sanatçı Hakan Yeşilyurt'u, kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum. Sesiyle, ezgileriyle bizimle yaşayacak..."

Usta Sanatçı Hakan Yeşilyurt'un Ölümü Ünlüleri Yasa Boğdu
Orhan Sarıbal

SEZGİN TANRIKULU

Ses verdiğin ezgiler yüreğimizde... "Aynı topraktan geldik biz bize benzeriz sevdayla dururken neden kavga ederiz?" Hakan Yeşilyurt devrin daim olsun.

ALPER TAŞ

"Hakan Yeşilyurt güzel bir insandı.Güzel bir sesti. Kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Ailesinin,sevenlerinin başı sağ olsun."

YORUMLAR (47)
  • Seckin cicek: Hepimizin başına gelcek önemli olan allahın istedi gibi yaşamak allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun insallah Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • deli çavuş: ne kadar güçlü devletimiz varmış çok büyük proje devletimiz manav açıyor yakında bakkal açacak yalnız avrupa değil dünya bizi kıskanıyor hatta uzaylılar bile Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Oğlunun darp edildiğini gören baba dehşet saçtı; 1 ölü 3 yaralı Oğlunun darp edildiğini gören baba dehşet saçtı; 1 ölü 3 yaralı Park halindeki kamyonda ölü bulundu Park halindeki kamyonda ölü bulundu Hafif ticari araç ile motosiklet çarpıştı: 1'i ağır 2 yaralı Hafif ticari araç ile motosiklet çarpıştı: 1'i ağır 2 yaralı

Son Dakika Güncel Usta Sanatçı Hakan Yeşilyurt'un Ölümü Ünlüleri Yasa Boğdu - Son Dakika


Advertisement