Son Dakika Haberleri: UXistanbul'da,17 Konuşmacı ve 6 Workshopla İstanbul'da

UXistanbul'da,17 Konuşmacı ve 6 Workshopla İstanbul'da

7 gün önce

UXistanbul, önceki dört yılda olduğu gibi bu yıl da zengin ve kapsamlı içeriği, Türkiye'den ve dünyadan uzman konuşmacıları ile profesyonelleri ağırlayacak.

UXistanbul'da,17 Konuşmacı ve 6 Workshopla İstanbul'da, System.String[]

Türkiye'nin ve bölgenin ilk kullanıcı deneyimi (UX) ve kullanılabilirlik konferansı olan UXistanbul'un beşincisi için geri sayım başladı. UXservices tarafından düzenlenen etkinlik bu yıl 19 Şubat Salı günü Point Hotel Barbaros'ta gerçekleştirilecek.

Gün boyunca sürecek etkinlikte Akbank, Atlassian, BMW Group, Coca-Cola, Google, ICBC, Mind the Product, Paraşüt ve YouTube, gibi önde gelen şirketlerde görev yapan isimler, konuşmacı ve keynote konuşmacısı olarak söz alarak deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. 5'i keynote olmak üzere toplam 17 konuşmacının söz alacağı etkinlikte ayrıca altı farklı başlıkta workshop'lar da gerçekleşecek.

UX sektörüne ilişkin önemli istatistiklerin yer aldığı, bu alanda Türkiye'nin ilk ve tek geniş kapsamlı çalışması olan Türkiye Kullanıcı Deneyimi Raporu'nun (Turkey User Experience Report) son edisyonunun lansmanı da UXistanbul'da yapılacak.
Hakkında Tutuklama Kararı Çıkan Mehmet Ali Alabora İçin Müebbet Hapis İstendi Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu Kuruldu

Afyon, Her 100 Dolarlık İthalat Karşılığı 411 Dolarlık İhracat Yaptı BBG Yarışmasında Birinci Olan 02 Melih, Kazandığı Parayı Ne Yaptığını Anlattı