Son Dakika Haberleri: Vali Demir, Karahallı İlçesinde İncelemelerde Bulundu

Vali Demir, Karahallı İlçesinde İncelemelerde Bulundu

3 ay önce

Uşak Valisi Salim Demir, Karahallı i·lçesine giderek incelemelerde bulundu.

Vali Demir, Karahallı İlçesinde İncelemelerde Bulundu, System.String[]
Uşak Valisi  Salim Demir,  Karahallı i·lçesine giderek incelemelerde bulundu.

İlk olarak  Karahallı Kaymakamlığına giden  Vali Demir, Kaymakam  Önder Çengel'den ilçe hakkında bilgi aldı.

Daha sonra belediyeyi ziyaret eden  Vali Demir, ilçe merkezinde yer alan tarihi konakta incelemelerde bulundu.

Karahallı OSB'yi ziyaret eden  Vali Demir, yetkililerinden firmalar ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Esnaf ziyaretlerinde de bulunan  Vali Demir, tarihi Clandras Su Kemeri ve aynı bölgede inşaatı devam eden turizm tesisini gezdi.

Bölgedeki yol çalışmalarını inceleyen Demir, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Halk arasında dere yolu olarak bilinen Uşak-Susuzören-Yoncalı-Karahallı yolunun devlet yolu olması ile genişletme çalışmaları bir an önce başlatılıp, yolun kalitesi arttırılacaktır. Böylece hem  Karahallı ilçesine ulaşım daha kısa ve daha güvenli hale gelecek hem de önemli bir turizm potansiyeli olan tarihi Clandras Su Kemeri bölgesine turistik geziler rahat şekilde gerçekleşecektir. Bu konudaki çalışmaların hızlanması için elimizden gelen gayreti göstererek  Karahallı ilçemizdeki vatandaşlarımıza ulaşımda önemli bir kolaylık sağlayacağız." dedi.

Vali Demir son olarak  Yoncalı köyünde yer alan, 15 Temmuz darbe girişiminde  Marmaris'te düzenlenen saldırıda şehit olan  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın yakın koruması  Mehmet Çetin'in mezarını ziyaret ederek dua etti.

Ziyaretler sırasında Demir'e,  Uşak Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl  Jandarma Komutanı  Jandarma Albay Yalçın Baysal, Karayolları 2. Bölge Müdürü Abdülkadir Uraloğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Ecemiş, Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, Karayolları 25. Şube Şefi Tuncay Günay eşlik etti.
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


50 Yıl Boyunca Fıstık ve Badem Ekecek Çiftçiye Bedava Tarla Verilecek "Benim de Çocuğum Var" Diyerek Kandırdı, 21 Gün Tecavüz Etti
Rasim Ozan Kütahyalı: Yaptığım Zevzeklikti, En Çok Boşnak Yemeklerini Severim