Son Dakika Haberleri: Vali Kahraman Şehit Kılıç'ın Baba Ocağına Taziyede Bulundu

Vali Kahraman Şehit Kılıç'ın Baba Ocağına Taziyede Bulundu

3 yıl önce

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Şehit Uzman Çavuş Fırat Kılıç’ın baba ocağına taziye ziyaretinde bulunarak, ailesine sabırlar diledi.

Vali Kahraman Şehit Kılıç'ın Baba Ocağına Taziyede Bulundu, System.String[]
Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Şehit Uzman Çavuş Fırat Kılıç'ın baba ocağına taziye ziyaretinde bulunarak, ailesine sabırlar diledi.

Vali Süleyman Kahraman, Van'ın Gürpınar ilçesinde devam eden operasyonlar kapsamında bölgeye intikal eden bir aracın kaza yapması sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Uzman Çavuş Fırat Kılıç'ın baba ocağına taziye ziyaretinde bulunarak, şehit Kılıç için dualar edip, ailesine ve yakınlarına sabırlar diledi.

Vali Süleyman Kahraman, Fırat Kılıç'ın ailesine kendilerinin şehitlerimizin emaneti olduğunu dile getirerek, bu millet bu hain saldırılar karşısında da sağduyusunu ve metanetini asla kaybetmeyecektir."diyerek, şehit olan askerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ise sabır ve başsağlığı, dilerken, terörü ve destekçilerini lanetledi. - ERZİNCANTek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Deprem Haritası 23 Yıl Sonra Değişti: Bazı İllerde Tehlike Düştü, Bazılarında Arttı Traklar'a Ait 4 Bin Yıllık Kaya Anıtları Bulundu