Validen Dezavantajlı Öğrencilere "Çalar Saat" Hediyesi - Son Dakika

Validen Dezavantajlı Öğrencilere "Çalar Saat" Hediyesi

23.02.2017 16:50
Validen Dezavantajlı Öğrencilere

Kırklareli Valisi Esengül Civelek, dezavantajlı öğrencilerin okula geç kalmalarını önlemek ve devamlılığını sağlamak için çalar saat hediye ettiVali Civelek, "Dezavantajlı öğrencilerin eğitim, öğretime erişiminin sağlanması ve başarı durumlarının iyileştirilmesi" projesi kapsamında...

Kırklareli Valisi Esengül Civelek, dezavantajlı öğrencilerin okula geç kalmalarını önlemek ve devamlılığını sağlamak için çalar saat hediye etti

Vali Civelek, "Dezavantajlı öğrencilerin eğitim, öğretime erişiminin sağlanması ve başarı durumlarının iyileştirilmesi" projesi kapsamında özellikle dezavantajlı öğrencilerin eğitim gördüğü Vali Faik Üstün İlkokulunu ziyaret etti.

Proje hakkında yetkililerden bilgi alarak, öğrencilerle sohbet eden Civelek burada, öğrencilerin okula devamlılığını sağlamak amacıyla çalar saat dağıttı.

Civelek, daha sonra yaptığı açıklamada, proje kapsamında çalışmaları yerinde incelemek üzere Vali Faik Üstün İlkokulunu ziyaret ettiğini söyledi.

Proje ile dezavantajlı öğrencilerin eğitim, öğretime erişiminin sağlanması ve başarı durumlarının iyileştirilmesini amaçladıklarını belirten Civelek, öğrencilerin devamlılığı konusunda velilere de büyük sorumluluklar düştüğünü aktardı.

Öğrenciler sabah saatlerinde okula geç kalmamaları ve devamlılığı sağlamak amacıyla çalar saat dağıttıklarını anlatan Civelek, dezavantajlı çocukların eğitimlerine devam etmeleri konusunda gayret gösterdiklerini sözlerine ekledi.

Validen Dezavantajlı Öğrencilere Çalar Saat Hediyesi
Validen Dezavantajlı Öğrencilere Çalar Saat Hediyesi

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Validen Dezavantajlı Öğrencilere 'Çalar Saat' Hediyesi - Son Dakika


Son Dakika

HDP'li Garo Paylan'la Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay arasında 'şikayet' tartışması: Belgeleri ortaya koyarız Polis midibüsü şarampole devrildi: 1 şehit, 4 yaralı Çin'in "Koronavirüsün çıkış noktası Vuhan değil" iddiasına DSÖ'den yanıt gecikmedi: Oldukça spekülatif Nusret, Maradona'nın masasını kalıcı olarak rezerve etti Tayvan parlamentosunda milletvekilleri birbirlerine bağırsak attı Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı