Son Dakika Haberleri: Vicdansız taksici, arabasıyla yavru köpeğin üzerinden geçti

Vicdansız taksici, arabasıyla yavru köpeğin üzerinden geçti

18 gün önce

Esenyurt'ta bir ticari taksi sürücüsü, site çıkışında bulunan yavru köpeği aracıyla ezdi. Güvenlik kameralarına yansıyan o görüntüler izleyenlerin tepkisini çekti.

Esenyurt'ta bir ticari taksi sürücüsü yavru köpeğe aldırış etmeden, üzerinden geçerek yoluna devam etti. Yaralanan köpek acı içinde kıvranırken, sürücünün köpeği ezdiği o anlara ilişkin görüntüler sosyal medyada büyük tepki topladı.

Sosyal medyada bir ticari taksi sürücüsünün yavru köpeğe aldırış etmeden üzerinden geçtiği anlara ilişkin görüntü tepkilere yol açtı. Ne zaman çekildiği belli olmayan ve sosyal medyada yer alan görüntülere göre Esenyurt'ta ticari bir taksi, siteden çıkış yaptığı sırada kapının açılmasıyla birlikte önünde bulunan yavru köpeğe aldırış etmeden üzerinden geçti.

HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ YOLUNA DEVAM ETTİ

Daha sonra ise aracı geri kaçıran sürücü, köpeği bir daha ezdi. Yavru köpek acı içinde kıvranırken, vicdansız sürücüsü hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. Bu sırada annesi olduğu düşünülen köpek ise yavrusunun bir an olsun başından ayrılmadı.

BARINAĞA GÖTÜRÜLDÜ

Yavru köpeği gören vatandaşlar durumu ekiplere bildirdi. Veterinerlerin yaptıkları müdahalede kemikleri kırıldığı belirlenen yavru köpek barınağa götürdü.

Vicdansız taksici, arabasıyla yavru köpeğin üzerinden geçti
Haber Yayın Tarihi: 22.11.2019 12:05 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "İdolünüz kim?" diye sordular, verdiği yanıt salonda büyük alkış aldı
Yunanistan eski Dışişleri Bakanı Bakoyannis: Türkiye ile savaşa girersek yalnız kalırız Son Dakika: Balıkesir'de 4,6 büyüklüğünde deprem! İstanbul'da da hissedildi