Voleybol: Efeler Ligi - Son Dakika

Voleybol: Efeler Ligi

2 yıl önce

Salon: TVF BaşkentHakemler: Yasin İlhan, Ali SarıkuzuMaliye Piyango: Kemal Kayhan, Venno, Halil İbrahim Yücel, Uğur Güneş, Gjorgiev, Stankovic (Murat Tokgöz, Deniz İvgen, Sercan Bıdak, Siltala, Murat Karakaya, Deniz Yılmaz, Fatih Uslu)Beşiktaş: Muhammet Delibaş, Ahmet Tümer, Baran Yılmaz,...

Voleybol: Efeler Ligi, System.String[]

Salon: TVF Başkent


Hakemler: Yasin İlhan, Ali Sarıkuzu


Maliye Piyango: Kemal Kayhan, Venno, Halil İbrahim Yücel, Uğur Güneş, Gjorgiev, Stankovic (Murat Tokgöz, Deniz İvgen, Sercan Bıdak, Siltala, Murat Karakaya, Deniz Yılmaz, Fatih Uslu)


Beşiktaş: Muhammet Delibaş, Ahmet Tümer, Baran Yılmaz, Batuhan Avcı, Muhammet Ali Arslan, Onur Soydan (Murat Uç, Oğuzhan Altıntaş, Serhat Baş, Alican Çakır, Ahmet Boz, Mert Bahar)


Setler: 25-17, 25-21, 25-18


Süre: 75 dakika (26, 25, 24)


Voleybolda Efeler Ligi'nin 19. haftasında Maliye Piyango, sahasında Beşiktaş'ı 3-0 yendi.


Karşılaşmaya özellikle hücumda iyi başlayan Maliye Piyango, teknik molaya 12-9 üstün girdi. Uğur Güneş-Stankovic ikilisinin bloklarıyla rakibine kolay sayı bulma şansı tanımayan başkent ekibi, hücumda da Venno ile etkili olarak seti 25-17 aldı ve skoru 1-0'a getirdi.


Karşılıklı sayılarla girilen ikinci setin ilk bölümünde Beşiktaş daha iyi bir performans sergiledi. Baran Yılmaz ile hücumda etkili olan siyah-beyazlılar, savunmada Venno'yu durdurmakta zorlanınca, Maliye Piyango teknik molayı 12-9 önde geçti. Siltala'nın da hücumda devreye girmesiyle üstünlüğünü sürdüren Maliye Piyango, seti 25-21 kazandı ve skoru 2-0'a taşıdı.


Maliye Piyango, 3. sette savunmadaki iyi oyunu ve üst üste yaptığı bloklarla rakibini durdurmayı başardı. Teknik molayı 12-6 önde geçen Maliye Piyango, Siltala-Venno ikilisinin sayılarıyla seti 25-18 aldı ve karşılaşmadan da 3-0 galip ayrıldı.

Haber Yayın Tarihi: 10.02.2018 02:32 Kaynak: AA

YORUMLAR


Son Dakika

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun "Lanet" dediği Çukur dizisinden cevap geldi
Esra Erol'da sosyal medyanın gerçek yüzü ortaya çıktı! Karşısında görünce şaşkına döndü Eşinden farklı cinsel isteklerde bulundu, olumsuz yanıt aldı! 'Bakımsızsın' diye hastanelik etti