Vücut Dili Filmi - Son Dakika

Vücut Dili Filmi

04.12.2013 20:30
Vücut Dili Filmi, System.String[]

Vücut Dili filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Vücut Dili filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Ünlü bir aktör olan eski öğrencisinin, Oscar ödül töreni sırasında kendisinin cinsel eğilimini açıklamasıyla zor duruma düşen bir öğretmenin eğlenceli hikayesi. Öğretmen Howard'ın güzel bir nişanlısı, iyi bir işi ve kendisine saygı duyan bir çevresi vardır. Cameron Drake adlı eski bir öğrencisi, Hollywood'da ünlü bir oyuncu olmuş, homoseksüel bir adamı canlandırdığı rolüyle Oscar ödülüne layık görülmüştür. Ödül töreninde kendisine bu rolü canlandırırken kimden esinlendiği sorulduğunda, lise öğretmeninden esinlendiğini söyler. Medyanın yeni ilgi odağı, kendi halinde yaşayan öğretmen Howard'dır artık. Böylece Howard'ın güzel yaşamı bir anda tepetaklak olur.

Yönetmen: Frank Oz

Senaryo: Paul Rudnick

Oyuncular: Debbie Reynolds, Matt Dillon, Tom Selleck, Joan Cusack, Kevin Kline

Filmin Türü: Komedi 0,

Orijinal Adı: In & Out

Yapımcı Firma: 0

Yapım Yılı: 1997

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 90 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Vücut Dili Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Vücut Dili Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü