Wenger: Gitmesine İzin Vermemliydim - Son Dakika

Wenger: Gitmesine İzin Vermemliydim

6 yıl önce

Arsenal Menajeri Arsene Wenger, İngiliz oyuncu Ashley Cole'un 2006 yılında takımdan gitmesine müsade etttiği için pişmanlık duyduğunu söyledi.

Wenger: Gitmesine İzin Vermemliydim, System.String[]

Wenger, 2006'da Chelsea'ye giden ve Maviler'de 8 sezon oynadıktan sonra geçtiğimiz yaz Roma'ya transfer olan İngiliz oyuncu Ashley Cole'un gitmesinden dolayı duyduğu pişmanlığı itiraf etti.


İngiliz The Guardian gazetesine bu konuda açıklama yapan tecrübeli teknik adam "Kariyerimin en büyük hatalarından birisi de Cole'un takımdan ayrılmasına göz yummamdı. O, menajeri ve kulüp arasındaki yanlış anlaşılmalardan dolayı gitti." şeklinde konuştu.


Cole'un hala çok başarılı olduğunu vurgulayan Wenger "O müthiş bir savaşçı. Kariyeri boyunca ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu gösterdi. O Arsenal'de kalmalıydı." ifadelerini kullandı.


Başarılı oyuncu, Chelsea'de oynadığı 8 sezon boyunca bir kez Premier Lig, bir kez de Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşadı.

Haber Yayın Tarihi: 17.10.2014 09:47 Kaynak: Goal.Com

YORUMLAR


Son Dakika

Kahramanmaraşlı esnaf 50 lirayı, 50 bin liraya satışa çıkardı
Kanser sebebiyle ölen hastane çalışanı kadının cenazesi 8 yıl sonra toprağa verildi Valinin davranışına CHP'li vekilden övgü: Bize böyle valiler lazım