Shaanxi Otomobil'in Ürettiği Ağır Kamyonlar 130'dan Fazla Ülke ve Bölgeye İhraç Ediliyor - Son Dakika

Shaanxi Otomobil'in Ürettiği Ağır Kamyonlar 130'dan Fazla Ülke ve Bölgeye İhraç Ediliyor

28.09.2022 20:44
Shaanxi Otomobil'in Ürettiği Ağır Kamyonlar 130'dan Fazla Ülke ve Bölgeye İhraç Ediliyor

Xİ'AN, 28 Eylül (Xinhua) -- Çin'in kuzeybatısındaki Shaanxi eyaletinin merkezi Xi'an'daki Shaanxi Otomobil Holding Grubu'nun ağır kamyon kapasite artırım projesinin montaj hattında montajı yapılan bir ağır kamyon, 27 Eylül 2022.

Xİ'AN, 28 Eylül (Xinhua) -- Çin'in kuzeybatısındaki Shaanxi eyaletinin merkezi Xi'an'daki Shaanxi Otomobil Holding Grubu'nun ağır kamyon kapasite artırım projesinin montaj hattında montajı yapılan bir ağır kamyon, 27 Eylül 2022. Shaanxi Otomobil Holding Grubu, Shaanxi eyaletinde ekipman imalatı konusunda önde gelen bir şirket. Shaanxi Otomobil'in yılın başından bu yana yurtdışından aldığı siparişler artmaya devam etti. Burada üretilen ağır kamyonlar 130'dan fazla ülke ile bölgeye ihraç edildi. Kapasiteyi artırmak için üretime bir genişleme projesi dahil edildi. (Fotoğraf: Liu Xiao/Xinhua)

Shaanxi Otomobil'in Ürettiği Ağır Kamyonlar 130'dan Fazla Ülke ve Bölgeye İhraç Ediliyor

Kaynak: Xinhua
YORUMLAR
500
Çin lideri Kovid-19 protestolarını 'bunalan üniversite öğrencilerinin tepkisi' olarak görüyor Çin lideri Kovid-19 protestolarını 'bunalan üniversite öğrencilerinin tepkisi' olarak görüyor Çin Dışişleri Bakanlığı: Abd, Çin'le İyi Geçinmenin Doğru Yolunu Bulmak İçin Çin'le Birlikte Çalışmalı Çin Dışişleri Bakanlığı: Abd, Çin'le İyi Geçinmenin Doğru Yolunu Bulmak İçin Çin'le Birlikte Çalışmalı Çin, Kovid-19 protestolarının ardından 'sıfır vaka'dan çıkış sinyalleri veriyor Çin, Kovid-19 protestolarının ardından 'sıfır vaka'dan çıkış sinyalleri veriyor

Son Dakika Güncel Shaanxi Otomobil'in Ürettiği Ağır Kamyonlar 130'dan Fazla Ülke ve Bölgeye İhraç Ediliyor - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement