Son Dakika Haberleri: Xiaomi'nin Yeni Black Shark Modeli, Snapdragon 855 ile Oyuncuların Gözdesi Olacak

Xiaomi'nin Yeni Black Shark Modeli, Snapdragon 855 ile Oyuncuların Gözdesi Olacak

7 gün önce

Xiaomi'nin yeni çıkacak Black Shark modeli, oyuncuların neredeyse tüm ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde.

Xiaomi'nin Yeni Black Shark Modeli, Snapdragon 855 ile Oyuncuların Gözdesi Olacak, System.String[]
Yeni nesil Xiaomi amiral gemisi modelinin 20 Şubat'ta piyasaya çıkacağı daha önceden ifade edilmişti. Kesinleşen bu tarihlerin hemen ardından Black Shark Technology'nin CEO'su Wu Shimin, oyuncu telefonları ile ilgili heyecanlandırıcı açıklamalar yaptı.

Yeni çıkacak olan Black Shark modeli, oyuncuların neredeyse tüm ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde. Snapdragon 855 ile taçlandırılacak olan bu model, büyük bir hız ve oyun performansı sunacak.
Yeni Black Shark modeli, üstün bir performans sergileyecekYapılan tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerde sırasıyla 3494 ve 11149 puan almayı başaran bu akıllı telefon modeli, beklentileri aşacak gibi görünüyor. Yeni Black Shark modeli, 8 GB RAM ve Android 9 Pie ile çalışacak ve üstün performans sergileyecek.


Yeni özelliklerin ekleneceği Black Shark cep telefonu modeli ile ilgili tüm bilgiler biraz kısıtlı. Bu nedenle yeni çıkacak oyuncu akıllı telefonları ile ilgili ilerleyen dönemlerde yeni bilgileri beklemek durumundayız.
Kaynak: WebTekno
Ünlü Deprem Tahmincisi Frank Hoogerbeets'ten Korkutan Uyarı: Mega Deprem Olacak Malatyaspor Yönetimi, Çılgın Sedat'ın Serebral Palsi Hastası Oğlunun Yardım Gecesinde 100 Bin TL Bağış Yaptı

Evli Adamın Genç Kıza, "Senden Hoşlanıyorum, Sana Kanım Kaynıyor" Sözleri Taciz Sayıldı Komisyonda Kabul Edildi! iPhone'un Fiyatı 16 Bin TL'yi Aşabilir