Çin'in Yeni Uzaktan Algılama Uydusu Fırlatıldı - Son Dakika

Çin'in Yeni Uzaktan Algılama Uydusu Fırlatıldı

27.09.2022 17:34
Çin'in Yeni Uzaktan Algılama Uydusu Fırlatıldı

XİCHANG, 27 Eylül (Xinhua) -- Yaogan-36 uydusunu taşıyan bir Uzun Yürüyüş-2D taşıyıcı roketi Çin'in güneybatısındaki Sichuan eyaletindeki Xichang Uydu Fırlatma Merkezi'nden fırlatılıyor, 26 Eylül 2022. Uydu Beijing saatiyle 21.38'de fırlatıldı ve planlanan yörüngesine başarıyla girdi.

XİCHANG, 27 Eylül (Xinhua) -- Yaogan-36 uydusunu taşıyan bir Uzun Yürüyüş-2D taşıyıcı roketi Çin'in güneybatısındaki Sichuan eyaletindeki Xichang Uydu Fırlatma Merkezi'nden fırlatılıyor, 26 Eylül 2022. Uydu Beijing saatiyle 21.38'de fırlatıldı ve planlanan yörüngesine başarıyla girdi. (Fotoğraf: Qiu Lijun/Xinhua)

Kaynak: Xinhua
YORUMLAR
500
Eski Çin Cumhurbaşkanı Jiang Zemin'in Naaşı Beijing'e Götürüldü Eski Çin Cumhurbaşkanı Jiang Zemin'in Naaşı Beijing'e Götürüldü Eski Çin Cumhurbaşkanı Jiang Zemin İçin Anma Toplantısı 6 Aralık'ta Gerçekleşecek Eski Çin Cumhurbaşkanı Jiang Zemin İçin Anma Toplantısı 6 Aralık'ta Gerçekleşecek Çin Kovid-19 ile Mücadeleyi Optimize Ediyor Çin Kovid-19 ile Mücadeleyi Optimize Ediyor

Son Dakika Güncel Çin'in Yeni Uzaktan Algılama Uydusu Fırlatıldı - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement