Yarının Sınırında' Filmine Aynı Günde 3 Ülkede Gala - Son Dakika

Yarının Sınırında' Filmine Aynı Günde 3 Ülkede Gala

09.05.2014 10:37
Yarının Sınırında' Filmine Aynı Günde 3 Ülkede Gala, System.String[]

Abd DHA - Yıldızlar Londra, Paris ve New York'ta tekrar edecek galalarda hayranlarıyla buluşacaklar.

Abd DHA - Yıldızlar Londra, Paris ve New York'ta tekrar edecek galalarda hayranlarıyla buluşacaklar.

28 Mayıs'ta, "Yarının Sınırında/ Edge of Tomorrow"un yıldızları Tom Cruise ve Emily Blunt, ilk kez aynı günde üç farklı ülkede tekrarlanacak galalara yetişmek için zamana karşı yarışacaklar. "Yarının Sınırında/ Edge of Tomorrow"da Tom Cruise'ın karakteri dünyayı kurtamak için bir günde tekrar tekrar yeniden yaşadığı olayları aşmaya çalışıyor. Hikaye böyle görülmemiş global bir organizasyona "start" vermek için mükemmel bir başlangıç noktası olan Londra'ya gelmeleriyle başlıyor. Aşağıda verilen tüm gala saatleri şehirlerin yerel zamanlarına gore sıralanıyor:

Sabah 7: 00. Açılış töreni Londra'da kırmızı halı organizasyonu ile başlayacak ve saat 9: 00'da filmin gösterimi başlayacak. Film iki karakteri de yenilmez ordularılya işgal ettikleri uzaylılarla karşılaşacakları Fransa'ya götürecek.

14: 00 Paris'te kırmızı halı organizasyonu başlayacak ve 16: 00'da film gösterimine geçilecek. Son gala iki yıldızı da ABD'ye geri götürecek.

22: 00 New York'ta kırmızı halı başlayacak ve 23: 59'da "Yarının Sınırında/ Edge of Tomorrowöun New York'ta son gösterimi başlayacak.

Şehirler arasında jet'le ülkeden ülkeye geçecek, Cruise, Blunt ve filmin yönetmeni, Doug Liman, sosyal medya aracılığıyla hayranlarıyla iletişim halinde olacaklar.

Bir grup basın mensubu da onlarla eşlik ederek tüm gala organizasyonlarını takip edecek. Üç gala da online olarak canlı yayınlanacak. Tüm dünyadaki hayranları da #EOTLive hashtag'i ile sosyal medya üzerinden yıldızları ve galaları takip edebilecekler.

Epik aksiyon "Yarının Sınırında/Edge of Tomorrow" yakın gelecekte dünyadaki hiç bir askeri gücün yenemeyeceği uzaylı bir ırkın Dünya'ya saldırmasını konu alıyor.

DHA

Yarının Sınırında' Filmine Aynı Günde 3 Ülkede Gala

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Yarının Sınırında' Filmine Aynı Günde 3 Ülkede Gala - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca'dan aşı tepkisi: 65 yaş üstü vatandaşların arasından yüzde 23,6'sı ne yazık ki aşısını yaptırmadı Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca'dan aşı tepkisi: 65 yaş üstü vatandaşların arasından yüzde 23,6'sı ne yazık ki aşısını yaptırmadı İrfan Can'ın yarım kalan 'Kahve' sevincini Mert Hakan tamamladı! İrfan Can'ın yarım kalan 'Kahve' sevincini Mert Hakan tamamladı! Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı Trump'ın tedavisinde de kullanılan Trump'ın tedavisinde de kullanılan "antikor kokteyli" koronaya yakalanma oranını yüzde 81 azaltıyor Bodrum'da silahlı kavgaya karışan oyuncu Mustafa Üstündağ serbest bırakıldı Bodrum'da silahlı kavgaya karışan oyuncu Mustafa Üstündağ serbest bırakıldı Mansur Yavaş, Çin Büyükelçiliği'nin bulunduğu caddenin adını değiştiriyor Mansur Yavaş, Çin Büyükelçiliği'nin bulunduğu caddenin adını değiştiriyor Şampiyonluk takibindeki Fenerbahçe 3 puanı kaptı! Sarı Kanarya, Gaziantep'i 3-1'le geçti Şampiyonluk takibindeki Fenerbahçe 3 puanı kaptı! Sarı Kanarya, Gaziantep'i 3-1'le geçti Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek