Son Dakika Haberleri: Yemeksepeti Kurucusu Nevzat Aydın Kenya'da Soyuldu

Yemeksepeti Kurucusu Nevzat Aydın Kenya'da Soyuldu

26 gün önce

Yemeksepeti'nin CEO'su Nevzat Aydın'ın Kenya'daki safari kampta soyulduğu ortaya çıktı.

Yemeksepeti'nin kurucusu olan teknoloji girişimcisi Nevzat Aydın'ın ünlü iş insanı Richard Branson'a ait safari kampında soyulduğu attığı tweet ile ortaya çıktı.

2015 yılında kurduğu platformu 589 milyon dolar karşılığında satan ve yemeksepeti'ndeki görevine devam eden Aydın bu hırsızlık vakasının içeriden birisinin işi olduğunu öne sürdü.

"UYURKEN SOYULDUK"

Aydın İngiliz milyarder Richard Branson'a attığı tweette şu ifadelere yer verdi:

"2 gün önce Mahali Mzuri'deki kampta çadırımızda uyurken soyulduk. Bunu kamptan birilerinin yaptığının delili var. Kampımızda en basit güvenlik önlemleri bile yoktu. Korku ve hayal kırıklığı içinde kaldık."

HENÜZ YANIT GELMEDİ

Kimilerinin 'Çılgın İşadamı', kimilerinin muhteşem pazarlamacı olarak nitelendirdiği Branson'a ait olan lüks safari kampı daha önce pek çok ünlü isme ev sahipliği yapmıştı. Branson'dan ise henüz Aydın'ın bu mesajına yanıt gelmedi.

Yemeksepeti Kurucusu Nevzat Aydın Kenya'da Soyuldu
Haber Yayın Tarihi : 22.05.2019 03:50 Akademetre Araştırma Şirketi: Kararsız kitlenin oranı 7,1'e indi Şizofreni hastası kadına ormanda kabusu yaşatan sapık: Kısmetim ayağıma geldi Demirtaş'tan 23 Haziran tweeti: İmamoğlu'nun söyleminin desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz