Yeni aldığı araba 10 dakika sonra alev topuna döndü - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Yeni aldığı araba 10 dakika sonra alev topuna döndü

27.03.2023 16:20

Yeni aldığı araba 10 dakika sonra alev topuna döndüTEKİRDAĞ Tekirdağ Çorlu'da bir vatandaşın, 140 bin liraya takas olarak aldığı ikinci el araba yola çıktıktan 10 dakika sonra alev topuna döndü.

Yeni aldığı araba 10 dakika sonra alev topuna döndü

TEKİRDAĞ Tekirdağ Çorlu'da bir vatandaşın, 140 bin liraya takas olarak aldığı ikinci el araba yola çıktıktan 10 dakika sonra alev topuna döndü.

Olay, Kazımiye Mahallesi Kurtuluş Caddesi üzeri Nefes Park mevkiinde meydana geldi. Bahattin Benek, bir galeriden ikinci el aldığı LPG'li otomobili teslim alıp plaka çıkarmak için yola çıktı. Yaklaşık 10 dakika sonra seyir halindeyken aracın ön kısmından dumanlar yükseldi. Şoke olan adam, alev topuna dönen araçtan atlayarak yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürdü. Yangın nedeniyle aracın içi ve motor kısmı hurdaya döndü.

"Çok üzgünüm"

Aracını yaklaşık 10 dakika önce aldığını ve yanması nedeniyle büyük üzüntü duyduğunu ifade eden Hatip Mahallesi sakini Bahattin Benek, "İlçedeki bir galeriye gidip 140 bin lira değer biçilen bir otomobile karşılık kendi aracımı takas ettim. Takas ettiğim aracımın üzerine de bankadan krediyle çekip 40 bin lira para ekledim. Yolda giderken araç bir anda duman dumana gitti ve hemen araçtan indim. Neden yandı, bilmiyorum, çok üzgünüm" diye konuştu.

Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika 3. Sayfa Yeni aldığı araba 10 dakika sonra alev topuna döndü - Son Dakika


Advertisement