Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim AŞ'nin desteğiyle Milas'ta kütüphane kuruldu - Son Dakika

Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim AŞ'nin desteğiyle Milas'ta kütüphane kuruldu

23.10.2020 13:05
Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim AŞ'nin desteğiyle Milas'ta kütüphane kuruldu, System.String[]

Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim AŞ'nin katkı ve desteğiyle Muğla'nın Milas ilçesindeki Kafaca İlkokulu'na "e-Twinning Kitabım Kütüphanen Olsun" projesi kapsamında kütüphane kuruldu.

Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim AŞ'nin katkı ve desteğiyle Muğla'nın Milas ilçesindeki Kafaca İlkokulu'na "e-Twinning Kitabım Kütüphanen Olsun" projesi kapsamında kütüphane kuruldu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, kütüphaneye, 2017'de trafik kazasında hayatını kaybeden ana okul öğretmeni Özlem Özdemir Ergin'in adı verildi.

Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim AŞ Personel ve İdari İşler Direktörü Cafer Varol, Yeniköy ve Kemerköy Termik Santralleri'nin, Türkiye'nin elektrik ihtiyacının yaklaşık yüzde 5'ini karşıladığına dikkati çekerek, şunları kaydetti:

"Santral çevresinde bulunan 25 çevre köyümüze ziyaretler gerçekleştiriyor, taleplerini, önerilerini notlarımıza ekliyoruz ve özellikle muhtarlarımızla bu kapsamda sürekli iletişim halindeyiz. Öte yandan sosyal sorumluluk projeleri geliştiriyoruz ve böyle özel bir projede yer almaktan onur duyuyoruz. Burada gördüğünüz ne varsa hepsini çalışma arkadaşlarımız kendi el emeği göz nuru ile marangoz atölyemizde çocuklarımızın geleceğine katkı sunmak için büyük bir şevkle hazırladı."

- Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Yeniköy Kemerköy Elektrik Üretim AŞ'nin desteğiyle Milas'ta kütüphane kuruldu - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsten hayatını kaybeden eski AK Parti milletvekili Burhan Kuzu son yolcuğuna uğurlandı Şarkıcı Ebru Polat, partilere katılanlara küfür ederek tepki gösterdi Microsoft çalışanının İzmir depremi sonrası yaptığı "hak ettiniz" paylaşımı tepkilere yol açtı Metrobüste "Kız arkadaşıma yan baktın" kavgasında bıçaklar çekildi! O anlar kamerada Enkazdan 10 saat sonra kurtarılan 15 yaşındaki Günay, enkaz altında görüntü çekmiş Yaşlı adamın cinsel organını ve başını kesen şizofren katil: Şahsı gördüm ve o anda öldürmeye karar verdim Cadılar Bayramı'nı kutlamak için partiye katılan Şeyma Subaşı, eleştirilere cevap verdi Ermenistan'dan küstah tehdit: Türkiye ve Azerbaycan'ı yeni sürprizler bekliyor