Yeşil Bir Başkent İnşa Etmek İstiyoruz" - Son Dakika

Yeşil Bir Başkent İnşa Etmek İstiyoruz"

12.03.2019 23:14
Yeşil Bir Başkent İnşa Etmek İstiyoruz

Saadet Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Doğan, yaşam kalitesi yüksek, yeşil bir başkent inşa etmek istediklerini söyledi.

Saadet Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Doğan, yaşam kalitesi yüksek, yeşil bir başkent inşa etmek istediklerini söyledi.

Doğan, Türkiye Barolar Birliği Konukevi'nde düzenlenen "Ankara Vizyon Toplantısı"nda projelerini tanıttı.

Ankara için yapacağı projeleri 5 ana başlık altında topladığını belirten Mesut Doğan, bunların "planlı kentleşme", "modern ve ucuz ulaşım", "yerelden kalkınma", "insan dostu Ankara" ve "sağlıklı ve güvenli Ankara" olduğunu söyledi.

Doğan, çok merkezli Ankara şehir planını devreye sokacaklarını ifade ederek, "Tek merkezli şehir anlayışı trafiği yoğun bir hale getirdiği gibi, Çankaya ve bazı ilçeler dışındaki tüm ilçeleri yatakhane şehirlere çeviriyor. Yaşam kalitesi yüksek, yeşil bir başkent inşa etmek istiyoruz." şeklinde konuştu.

Toplantıya, Saadet Partisi Ankara İl Başkanı Fatih Beyazıt, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve birçok partili katıldı.

Yeşil Bir Başkent İnşa Etmek İstiyoruz

Kaynak: AA

Son Dakika Politika Yeşil Bir Başkent İnşa Etmek İstiyoruz' - Son Dakika


Son Dakika

Sedat Peker'den 00:32 Sedat Peker'den "Gözaltına alındı" iddialarına yanıt: Yetkililerle karşılıklı sohbette bulunduk Erdoğan-Biden görüşmesine saatler kala Beyaz Saray'dan açıklama! Masada 3 başlık var 23:45 Erdoğan-Biden görüşmesine saatler kala Beyaz Saray'dan açıklama! Masada 3 başlık var Deniz salyası bitmeden yeni kabus! Ege kıyılarını çürümüş yumurta gibi kokan yosunlar sardı 23:03 Deniz salyası bitmeden yeni kabus! Ege kıyılarını çürümüş yumurta gibi kokan yosunlar sardı
Zerda dizisiyle tanınan 46 yaşındaki Ece Uslu fit görüntüsüyle dikkat çekti 22:02 Zerda dizisiyle tanınan 46 yaşındaki Ece Uslu fit görüntüsüyle dikkat çekti Son Dakika: İsrail'de muhaliflerin koalisyonu güven oyu aldı, 12 yıllık Netanyahu dönemi resmen sona erdi 20:58 Son Dakika: İsrail'de muhaliflerin koalisyonu güven oyu aldı, 12 yıllık Netanyahu dönemi resmen sona erdi Trafik sigortasında tazminatlar artık daha adil ve hızlı ödenecek 19:26 Trafik sigortasında tazminatlar artık daha adil ve hızlı ödenecek
17:44 "Emir Bey'in barışma tekliflerini kabul etmeyeceğim" demişti! Buket Aydın, Emir Sarıgül'le görüntülendi Şenol Güneş'ten yeni karar! Galler maçında 4 futbolcuyu yedek kulübesine çekecek 17:11 Şenol Güneş'ten yeni karar! Galler maçında 4 futbolcuyu yedek kulübesine çekecek
Advertisement