Son Dakika Haberleri: Yıldız Futbolcu Cristiano Ronaldo Spor Salonu Açacak

Yıldız Futbolcu Cristiano Ronaldo Spor Salonu Açacak

5 ay önce

Bir spor salonu firmasıyla anlaşan Cristiano Ronaldo, İspanya ve Portekizde 250'ye yakın spor salonu açmaya karar verdi.

Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo'nun kazancı hepinizin malumu. Futbol oynadığı dönemde de iş yatırımlarına ağırlık veren Portekizli yıldızın, İspanya'da büyük bir atılım yapmaya hazırlandığı belirtildi.

İSPANYA'DA 150, PORTEKİZDE 75 SPOR SALONU AÇACAK

Amerika merkezli ünlü bir spor salonu firması ile ülke genelinde tam 150 spor salonu açılması konusunda mutabakata varan Ronaldo, aynı zamanda önümüzdeki dönemde de aynı spor salonunundan Portekiz'de de 75 tane açacak.

Müşterilerine son çıkan teknolojileri sunmayı amaçlayacak olan bu firma, bunu yaparken de karşılanabilir bir fiyat listesi çıkararak, kendine olan talebi arttırmayı amaçlayacak.

STANDART ÜYELİK 12 EURODAN SATIŞA SONULACAK

Açılacak salonlardaki kullanılacak fitness aletlerinin, Cristano Ronaldo'nun evindeki aletler ile aynı olacağı ve standart üyeliğin aylık 12 eurodan satışa sunulacağı da gelen haberler arasında.


YORUMLAR


Yayına Hazırlıksız Çıkan Pelin Çift'in 'Hastane' Gafını Erdoğan Affetmedi Merkez Bankası'nın Döviz Satışı Kararı Sonrası Dolarda Son Durum!

Muharrem İnce, AK Parti'nin Kanal İstanbul Projesi'ni Durduracağını Söyledi