Yılmaz Erdoğan: Keşke kadınlar arasında da bir kavuk olsa - Son Dakika

Yılmaz Erdoğan: Keşke kadınlar arasında da bir kavuk olsa

09.04.2021 09:28
Yılmaz Erdoğan: Keşke kadınlar arasında da bir kavuk olsa, System.String[]

Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı tiyatro oyunundan yola çıkılarak filme uyarlanan "Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü" bir dijital platformda gösterime girdi.

Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı tiyatro oyunundan yola çıkılarak filme uyarlanan "Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü" bir dijital platformda gösterime girdi. Öncesinde dijital gala düzenlendi.

Başrollerinde Ecem Erkek, Yılmaz Erdoğan, Atakan Çelik, Merve Dizdar, Devrim Yakut, Ushan Çakır, Bülent Çolak ve Engin Alkan gibi isimlerin bulunduğu filmin yönetmeni Andaç Haznedaroğlu.

Dijital galanın açılışını KorayCandemir ve Harun Tekin'in yaparken hemen ardından Gaye Su Akyol, film için yazdığı özel şarkıyı seslendirdi. Ecem Erkek ve Yılmaz Erdoğan bir sohbet gerçekleştirdi.

Erdoğan, "25 yıllık bir hikaye bu. Asker kışlasında yazdığım öykünün buralara gelmesi heyecan verici. Daha önce bu rolü oynayan Demet Akbağ ve muhteşem ekibe selam olsun. Keşke kadınlar arasında da bir kavuk olsa... Ecem, umarım sen de başka bir arkadaşa 20 yıl sonra bu rolü devredersin. Ecem dünyanın en komik olmayan en komiği" dedi.

Ecem Erkek ise duygularını şu sözlerle anlattı: "Metni o kadar seviyorum ki sarılasım geliyor. İçinde bulunduğumdan dolayı da büyük gurur duyuyorum. İlk sinema filmim. Bu film, özellikle kız çocuklarına gelsin."

Yılmaz Erdoğan: Keşke kadınlar arasında da bir kavuk olsa

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Yılmaz Erdoğan: Keşke kadınlar arasında da bir kavuk olsa - Son Dakika Magazin


Son Dakika

Hastanede korona tedavisi gören şarkıcı Asya, virüse inanmayanlara ateş püskürdü: Allah sizi ıslah etsin Hastanede korona tedavisi gören şarkıcı Asya, virüse inanmayanlara ateş püskürdü: Allah sizi ıslah etsin Son dakika! Bakan Dönmez Karadeniz'de keşfedilen gaz için tarih verdi: 2023'e yetiştirmek için çalışıyoruz Son dakika! Bakan Dönmez Karadeniz'de keşfedilen gaz için tarih verdi: 2023'e yetiştirmek için çalışıyoruz Instagram'a hızlı bir giriş yapan Müge Anlı, halk oyunu oynadığı videosunu yayınladı Instagram'a hızlı bir giriş yapan Müge Anlı, halk oyunu oynadığı videosunu yayınladı Karın bölgesindeki aort damarı bir futbol topu genişliğine erişti! Doktorlar bile gözlerine inanamadı Karın bölgesindeki aort damarı bir futbol topu genişliğine erişti! Doktorlar bile gözlerine inanamadı Türk SİHA'ları dünya basınında! Övgüler yağdırıp, Türk SİHA'ları dünya basınında! Övgüler yağdırıp, "Destan yazıyor" dediler Görenler gözlerine inanamıyor! Hurda otomobil, üstü açık lüks otomobile döndü Görenler gözlerine inanamıyor! Hurda otomobil, üstü açık lüks otomobile döndü Sokak ortasında karşısına çıktığı karısını, art arda ateş ederek katletti Sokak ortasında karşısına çıktığı karısını, art arda ateş ederek katletti İngiliz kulübünün 'Avrupa Süper Ligi' tepkisi geceye damga vurdu İngiliz kulübünün 'Avrupa Süper Ligi' tepkisi geceye damga vurdu