Son Dakika Haberleri: Yılmaz Morgül "Annem Temizlik Personeliydi" Diyerek AVM'de Yerleri Sildi

Yılmaz Morgül "Annem Temizlik Personeliydi" Diyerek AVM'de Yerleri Sildi

5 gün önce

Ünlü şarkıcı Yılmaz Morgül, Kartal'da bir AVM'de görüntülendi. Morgül, gazetecilerin sorularını yanıtlarken bir temizlik görevlisinin elindeki paspası aldı ve yerleri sildi.

Sanatçı Yılmaz Morgül, basın mensupları tarafından Kartal'da bir AVM'de görüntülendi. Morgül, gazetecilerle sohbet ederken yerleri silen bir temizlik görevlisini gördü ve "Ver ben sileyim yerleri " diyerek görevliye sarılıp paspası aldı.

"ANNEM DE TEMİZLİK PERSONELİYDİ"

AVM'de gördüğü temizlik görevlisinin elinden kaptığı paspasla yerleri silen başarılı sanatçı "Ben çok titizim ve temizlik hastasıyım. İlkokuldayken annem de temizlik personeliydi. O yüzden sizi görünce dayanamadım. Sizi çok seviyorum. " derken bir yandan da gazetecilerin ve AVM'deki vatandaşların şaşkın bakışları karşısında yerleri sildi.


YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Askerlik Sisteminin Detaylarını Açıkladı Son Dakika! Hatay Asayiş Şube Müdürü İntihar Etti

OMTAS Füzesiyle Yapılan İlk Atışta Hedef Başarıyla Vuruldu Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Muhalefet Partilerine: Bunlar 4'lü Çete