Son Dakika Haberleri: Zabıta'dan Huzurevi Sakinlerine Ziyaret

Zabıta'dan Huzurevi Sakinlerine Ziyaret

3 ay önce

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, Zabıta Teşkilatının 191'inci kuruluş yıl dönümü etkinliklerini sürdürüyor.

Zabıta'dan Huzurevi Sakinlerine Ziyaret, System.String[]

Bu kapsamda  Zabıta Daire Başkanı  Aydoğan İra, Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Merve Ateş ve  Zabıta personelleri ile birlikte İsmail-Muammer Cider Huzurevi sakinlerine ziyarette bulundu. Huzurevi sakinleriyle tek tek el sıkışan Daire Başkanı  Aydoğan İra, karanfil ve hediye takdim etti. Huzurevi sakinlerinin hal ve hatırlarını da soran Daire Başkanı  Aydoğan İra, Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün'ün de selamlarını iletti. Bu yıl  Zabıta Teşkilatının 191'inci kuruluş yılını kutladıklarını belirten Daire Başkanı  Aydoğan İra, " Zabıta Haftası anısına huzurevini ziyaret ederek burada misafir olan büyüklerimizin ellerini öpüp, çam sakızı çoban armağanı birer hediye vermek istedik. Onların her zaman başımızın üstünde yerleri var, aynı zamanda bizim de onların hayır dualarına ihtiyacımız var" dedi.

PAZARCILAR ODASI ZABITA HAFTASI'NI UNUTMADI

Öte yandan  Manisa Sebze, Meyve ve Umum Pazarcılar Odası Başkanı Halim Şener,  Zabıta Haftası dolayısıyla  Zabıta Dairesi Başkanlığına ziyarette bulundu. Şener, Daire Başkanı  Aydoğan İra ve  Zabıta personelinin haftasını kutladı. Daire Başkanı  Aydoğan İra da, ziyaret nedeniyle Oda Başkanı Halim Şener'e teşekkür etti.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Ezeli Rakip Yunan Leonidis, Naim Süleymanoğlu'na Tabutunu Öperek Veda Etti NATO Skandalının Altından 2018 Planı Çıktı! Operasyon Yapmak İstiyorlar
Milli Haltercimiz Naim Süleymanoğlu'yla İlgili En Komik Hikaye: Kardeşim Biz Pezevenk miyiz?