Son Dakika Haberleri: Zabıta'dan Huzurevi Sakinlerine Ziyaret

Zabıta'dan Huzurevi Sakinlerine Ziyaret

5 ay önce

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, Zabıta Teşkilatının 191'inci kuruluş yıl dönümü etkinliklerini sürdürüyor.

Zabıta'dan Huzurevi Sakinlerine Ziyaret, System.String[]

Bu kapsamda Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra, Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Merve Ateş ve Zabıta personelleri ile birlikte İsmail-Muammer Cider Huzurevi sakinlerine ziyarette bulundu. Huzurevi sakinleriyle tek tek el sıkışan Daire Başkanı Aydoğan İra, karanfil ve hediye takdim etti. Huzurevi sakinlerinin hal ve hatırlarını da soran Daire Başkanı Aydoğan İra, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün de selamlarını iletti. Bu yıl Zabıta Teşkilatının 191'inci kuruluş yılını kutladıklarını belirten Daire Başkanı Aydoğan İra, "Zabıta Haftası anısına huzurevini ziyaret ederek burada misafir olan büyüklerimizin ellerini öpüp, çam sakızı çoban armağanı birer hediye vermek istedik. Onların her zaman başımızın üstünde yerleri var, aynı zamanda bizim de onların hayır dualarına ihtiyacımız var" dedi.

PAZARCILAR ODASI ZABITA HAFTASI'NI UNUTMADI

Öte yandan Manisa Sebze, Meyve ve Umum Pazarcılar Odası Başkanı Halim Şener, Zabıta Haftası dolayısıyla Zabıta Dairesi Başkanlığına ziyarette bulundu. Şener, Daire Başkanı Aydoğan İra ve Zabıta personelinin haftasını kutladı. Daire Başkanı Aydoğan İra da, ziyaret nedeniyle Oda Başkanı Halim Şener'e teşekkür etti.PKK Sempatizanı Katibin Bilgisayarından Öcalan'ın Video ve Fotoğrafları Çıktı Babaları Tarafından Öldürülen 2 Çocuğun Annesiyle Fotoğraf Paylaşan Gülben Ergen'e Tepki Yağdı
Saroz Körfezi Sahilinde Piyasa Değeri 12 Milyon Lira Olan 1,7 Ton Esrar Ele Geçirildi