Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin Ebru Gündeş'le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu - Son Dakika

Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin Ebru Gündeş'le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu

17.04.2021 13:55

Ebru Gündeş'in boşanma aşamasındaki eşi Reza Zarrab'la Hadise'nin yasak aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Olayın yankıları sürerken Hadise'nin O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliğine veda eden Ebru Gündeş'le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu.

11 yıldır evli olduğu eşi Reza Zarrab'dan boşanmak için dava açan Ebru Gündeş, Zarrab'ın başka kadınlarla ilişkisi olduğunu öne sürdü. Zarrab'ın aşk yaşadığı kadınlardan birinin Ebru Gündeş'in yakın arkadaşı Hadise olduğu iddiası ise magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Gözlerin çevrildiği Hadise'nin konuyla ilgili avukatı aracılığıyla bir açıklama yapacağı öğrenildi.

EN BÜYÜK DESTEKÇİSİYDİ

O Ses Türkiye yarışmasında birlikte jüri üyeliği yapan Hadise ve Ebru Gündeş'in aralarından su sızmıyordu. Zarrab'ın yaşadığı sıkıntılı günlerden dolayı o dönem zor zamanlar geçiren ve yarışmaya veda etmek zorunda kalan Ebru Gündeş'in en büyük destekçilerinden biri ise Hadise'ydi.

Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin Ebru Gündeş'le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu

"SEN BENİM KOCA YÜREKLİ DOSTUMSUN"

Ebru Gündeş, yarışmaya veda ettikten sonra Hadise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Ebru canım sen benim için çok önemlisin... Örnek aldığım, dostluğunu sevdiğim, sanatına saygı duyduğum ve her zaman ne olursa olsun arayabileceğim koca yürekli sevdiğim dostumsun... Senin yerin o koltukta farklı ve hep öyle kalacaktır. Yaşadığın ne olursa olsun bizim sevgimiz, saygımız birbirimize değişmez. Seni çok seven Hadise" ifadelerine yer vermişti.

Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin Ebru Gündeş'le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu

O KIYAFETLERİ ZARRAB MI ALDI?

Hadise ile Reza Zarrab'ın Amerika'da birçok kez bir araya geldiği hatta en son 2019 yılında Amerika'da birkaç kez buluştukları ileri sürüldü. Öte yandan Hadise, Amerika'dan dönerken dünyaca ünlü markalardan kıyafetlerin fotoğraflarını paylaşmıştı. Bu kıyafetlerin şarkıcıya Reza Zarrab tarafından hediye edildiği de konuşulanlar arasında. Hatta ve hatta Hadise'nin 'Küçük Bir Yol' şarkısının klibinde giydiği ve Zarrab tarafından hediye edildiği söylenen Valentino marka elbisenin 146 bin TL olduğu ortaya çıkmıştı.

Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin Ebru Gündeş'le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'ın boşanma davasında bomba iddia: Hadise ile Zarrab aşk yaşadı Ebru Gündeş'in boşanma davasına yayın yasağı getirildi

Son Dakika Magazin Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin Ebru Gündeş'le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (13)
  • Cihandar: Nolacah yaaaa adam dünyayı dolandırmış bir avuç hadiseye bulaşmış.Elinin kiri gibi bir dolap elbiseye ve takıya hadise ile mal paylaşımında bulunmuşlar. Cevap Yaz 7 2 Yayından Kaldır
  • nasıl bir toplum: adam koca ülkeyi dolandırdı ama vatandaş hala aldatmasının derdinde, Allah akıl fikir versin. Cevap Yaz 22 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Mescid-i Aksa'da kendilerini haklı göstermek isteyen işgalcilerin algı operasyonu görüntülendi Mescid-i Aksa'da kendilerini haklı göstermek isteyen işgalcilerin algı operasyonu görüntülendi Türkiye tek yürek oldu, İsrail'in zulmüne uğrayan Filistin'e destek için sokaklara döküldü Türkiye tek yürek oldu, İsrail'in zulmüne uğrayan Filistin'e destek için sokaklara döküldü Yok böyle bir tutku! 300 güvercin için arazi satın alıp, 350 bin lira harcadı Yok böyle bir tutku! 300 güvercin için arazi satın alıp, 350 bin lira harcadı Ford Otosan'da 'Çip krizi' sürüyor: Eskişehir'de üretim tarihleri öne çekildi, Kocaeli'nde üretime devam Ford Otosan'da 'Çip krizi' sürüyor: Eskişehir'de üretim tarihleri öne çekildi, Kocaeli'nde üretime devam İbrahim Tatlıses ve sevgilisi Gülçin Karakaya Bodrum'da görüntülendi İbrahim Tatlıses ve sevgilisi Gülçin Karakaya Bodrum'da görüntülendi Mandaların dereyle buluşması belgesel sahnelerini aratmadı! Mandaların dereyle buluşması belgesel sahnelerini aratmadı! Estetikle dudaklarını küçülttüren Lara: Dudağımla pipet bile tutamıyorum Estetikle dudaklarını küçülttüren Lara: Dudağımla pipet bile tutamıyorum Gözaltına alınan Filistinli Sanatçı Meryem Afifi'den İsrail askerlerine: Büyüyünce zalim olacağım mı dedin? Gözaltına alınan Filistinli Sanatçı Meryem Afifi'den İsrail askerlerine: Büyüyünce zalim olacağım mı dedin?
Advertisement