Son Dakika Haberleri: Zeytin Dalı Harekatı

Zeytin Dalı Harekatı

2 yıl önce

Türk Eğitim-Sen Kahramanmaraş 2 Nolu Şubesi, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi.

Zeytin Dalı Harekatı, System.String[]
Türk Eğitim-Sen Kahramanmaraş 2 Nolu Şubesi, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na destek verdi.

Şehit Er Ömer Erüstün Meydanı'ndaki programda, saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu, Mehmetçikler için Kur'an-ı Kerim okundu.

Türk Eğitim-Sen Kahramanmaraş 2 Nolu Şube Başkanı Bayram Doğan, "Türkiye Kamu-Sen üyesi 400 bin üyemizle, duamızla, varlığımızla, ruhumuzla ve bütün benliğimizle askerimizin yanındayız. " dedi.

Türkiye ve sınır komşusundaki ülkelerin, kaynaklarında yüzyıllardır emperyalist ülkelerin gözü olduğunu ve asıl hedefin Türkiye'nin olduğunu vurgulayan Doğan, şunları söyledi:

"Yurdumuzu kuşatan şer güçler, maşa olarak kullandıkları terör örgütleri yoluyla Türk milletini yıpratmak, zayıflatmak, tarih sahnesinden silmek üzere ortaya koydukları planlarını devreye sokmuşlardır. Bundan yüzyıllar önce olduğu gibi bugün de milletimiz bir var oluş mücadelesi ile karşı karşıyadır. Yakın coğrafyamızda olup bitenlere bu gözle baktığımızda, asıl hedefin Türkiye Cumhuriyetinin ve Türk milleti olduğunu görmek çok da zor değildir. Ordu, millet derler bize, 80 milyon askerimiz var. Şehitlerimiz var, yüreğimiz yanıyor. Gazilerimiz var, içimiz sızlıyor. Ama kahraman askerimizin kanı ile canı ile bu topraklarda, yeni bir gelecek kuruluyor. Kahraman Mehmetçik yedi düvele, Türk'ün iradesini, karalılığını ve gücünü bir kere daha gösteriyor."Kim Kardashian, Sadece Göğüs Ucunu Kapatan Elbisesiyle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti Ankara Barosu, Polisin Eylemciye Yaptığı Hareket Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Çocuklar Duymasın'ın Emine'si, Gerçek Hayattaki Haliyle Ağızları Açık Bıraktı