Zonguldak'ta kar yağışı etkili oldu - Son Dakika

Zonguldak'ta kar yağışı etkili oldu

07.02.2023 15:28

Zonguldak'ta kar yağışı etkili olduZONGULDAK Zonguldak'ta şehir merkezi ve yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı sebebiyle karayolları zaman zaman uzun araç geçişlerine kapatıldı.

Zonguldak'ta kar yağışı etkili oldu

ZONGULDAK Zonguldak'ta şehir merkezi ve yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı sebebiyle karayolları zaman zaman uzun araç geçişlerine kapatıldı. Ekipler karayolunda ulaşımı kontrollü sağladı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün kar yağışı uyarılarının ardından şehir merkezi ve yüksek kesimlerde kar yağışı etkili oldu. Yer yer 10 santimetreyi bulan kar nedeniyle Zonguldak- Ankara ve Zongludak- İstanbul karayolları zaman zaman uzun araç geçişlerine kapatıldı. Karayolları ile bölge trafik ekipleri kar nedeniyle ulaşımı kontrollü sağladı. Güzergahı kullanan bazı tırlar kayganlaşan yolda ilerlemekte güçlük çekti. Zonguldak-Ankara karayolunun kar küreme araçlarıyla temizlenmesinin ardından bazı uzun araçların geçişine izin verildi.

Kar sebebiyle kontrolden çıkan bir otomobil yol kenarındaki kanala düştü. Kazada ölen yada yaralanan olmadı. Ekiplerin karla mücadelesi ise devam ediyor. Öte yandan karayolu dron ile havadan görüntülendi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Araç ve garaj yangında kullanılamaz hale geldi Araç ve garaj yangında kullanılamaz hale geldi Ağabey kardeşini kurşunladı: 1 ölü Ağabey kardeşini kurşunladı: 1 ölü Kardeşlerin kavgasında kan aktı: 1 ölü Kardeşlerin kavgasında kan aktı: 1 ölü

Son Dakika Güncel Zonguldak'ta kar yağışı etkili oldu - Son Dakika


Advertisement