Zonguldak'ta öğretmenler sağlık çalışanlarına pasta börek hazırlayarak destek oldu - Son Dakika

Zonguldak'ta öğretmenler sağlık çalışanlarına pasta börek hazırlayarak destek oldu

24.11.2020 16:53
Zonguldak'ta öğretmenler sağlık çalışanlarına pasta börek hazırlayarak destek oldu, System.String[]

Zonguldak'ın Alaplı ilçesindeki öğretmenler, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede fedakarca görev yapan ve ailelerini tehlikeye atmamak için evlerine gitmeyen yoğun bakım hemşirelerine börek, poğaça ve kek ikramında bulundu.

Zonguldak'ın Alaplı ilçesindeki öğretmenler, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede fedakarca görev yapan ve ailelerini tehlikeye atmamak için evlerine gitmeyen yoğun bakım hemşirelerine börek, poğaça ve kek ikramında bulundu.

Türk Eğitim-Sen Alaplı Şubesince gerçekleştirilen organizasyonda, ailelerini tehlikeye atmamak için evlerine gitmeyip misafirhanelerde kalan yoğun bakım hemşireleri için içerisinde pasta, börek, poğaça, kek, çiğ köfte gibi ikramlıkların bulunduğu 24 koli hazırlandı.

Daha sonra hazırlanan koliler sağlık çalışanlarına teslim edildi.

Türk Eğitim-Sen Alaplı Şube Başkanı Soner Arslanoğlu, gazetecilere, Kovid-19 salgınının başladığı andan itibaren sağlık çalışanlarının büyük bir gayret gösterdiğini söyledi.

Herkesin bu çabayı takdir etmesi gerektiğini belirten Arslanoğlu, "Türk Eğitim-Sen ailesi olarak evlerine gidemeyip misafirhanelerde kalan sağlık çalışanlarına karşı minnet borcumuzu bir nebze de olsun ödemek istedik. Öğretmenler Günü'müzde sağlık çalışanlarımızın yüzlerinde tebessüm oluşturmak ve unutulmadıklarını göstermek amacıyla yaptığımız pasta, börek, poğaça, çiğ köfte, kek gibi ikramlıkları kolilere hazırlayarak onlara takdim ettik." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Zonguldak'ta öğretmenler sağlık çalışanlarına pasta börek hazırlayarak destek oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Estetik ameliyatı olmak için gittiği hastaneden tabutla çıktı Fener'de Mesut Özil sevinci yaşanırken yıldız futbolcu sessiz sedasız Türkiye'den ayrıldı Vakalar düşünce normalleşme gündeme geldi! Tedbirlerin mart ayında esnetilmesi bekleniyor Demir sopalarla dövdükleri adamın bir de oğlunu kaçırdılar, imdadına polis yetişti Aşılama programının ikinci adımına geçiliyor! Huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak İçişleri Bakanı Soylu: Polis Arama Kurtarma Birimi'ni cuma günü başlatıyoruz Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu