Son Dakika Haberleri: Öpmeye Çalıştığı Kadın Tarafından Dili Koparılan Sapık, 4 Yıl Hapis Cezası Aldı!

Öpmeye Çalıştığı Kadın Tarafından Dili Koparılan Sapık, 4 Yıl Hapis Cezası Aldı!

5 gün önce

Esenyurt'ta zorla öpmek istediği kadın tarafından dili kopartılan sapık, "cinsel davranışlarla vücut dokunulmazlığını ihlal edilmesi'' suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Esenyurt'ta 14 Mart 2016'da otobüs durağında bulunan E.O.'yu zorla öpmeye çalıştığı iddia edilen M.O.'nun yargılandığı dava karara bağlandı. Mahkeme tarafından sanığa "cinsel davranışlarla vücut dokunulmazlığını ihlal edilmesi" suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezası verildi.

DURUŞMAYA TARAFLARIN AVUKATLARI KATILDI

Bakırköy 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya kemoterapi tedavisi gören sanık ve müşteki katılmazken, tarafların avukatları katıldı.

"ESKİ SEVGİLİME BENZETTİM"

Eski sevgilisine benzettiği için müvekkilinin böyle bir eylemi gerçekleştirdiğini söyleyen sanık avukatı Beyza Toprak, mahkeme heyetine eski kız arkadaşın benzerliğini kanıtlamak için fotoğraf sundu. Sanık avukatı ayrıca mağdurun iddia ettiği gibi dil koptuktan sonra da tacizin devam etmesinin hayatın olağan akışında olamayacağını ifade etti.

4 YIL 2 AY HAPİS CEZASI ALDI

Duruşmada konuşan müşteki Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı avukatı Zehra Şahin Yeşil ise sanığın ceza almasını ve tutuklanması talep etti. Mahkeme heyetince sanık, "cinsel davranışlarla vücut dokunulmazlığını ihlal edilmesi" suçundan 5 yıl hapis cezası ile cezalandırıldı. Sanığın duruşmadaki iyi hali dikkate alınarak ceza 4 yıl 2 aya düşürüldü.


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Altın Kelebek'te Ödül Alan Pınar Altuğ, Kendisini Eleştirenlere Sert Tepki: Bununla Gurur Duyarım A Milli Kadın Basketbol Takımı'nın Rakipleri Belli Oluyor

Kocaeli'de Çaldıkları 3 Kilo Altını Bebek Arabasına Koyarak Kaçan 2 Kadın Yakalandı KOSGEB'ten Siirt'e Yatırım Yapan Girişimcilere 50 Bin TL'ye Kadar Hibe Verilecek