Zorlu Center PSM Sahnesinde 'Cümbüş' Var - Son Dakika

Zorlu Center PSM Sahnesinde 'Cümbüş' Var

09.12.2013 15:03
Zorlu Center PSM Sahnesinde 'Cümbüş' Var

New York Gypsy All-Stars & Friends ünlü sanatçıları sahnede konuk edecek.

Hindistan'dan Batı Avrupa'ya farklı müzik kültürlerini, Balkanlara özgü melodi ve ritimlerle birleştiren New York Gypsy All - Stars & Friends, 10 Aralık Salı, saat 20.00'da Zorlu Center PSM'de! Özcan Deniz, Demet Sağıroğlu, Hüsnü Şenlendirici, Yeni Türkü ve Gripin gibi usta isim ve topluluklar da, bu unutlmaz gecede sahnede olacaklar.

Dünyanın pek çok bölgesinden farklı müzik kültürlerini, Balkan-Roman melodileri ve cazla birleştiren New York Gypsy All - Stars & Friends, Zorlu Center PSM'de dinleyicisiyle buluşuyor. Müzikte çeşitliliğin en güzel örneklerinden biri olan ve ilk büyük konserini 2005 yılında New York Roman Festivali'nde veren grup, dünyanın aranan caz grupları arasında yer alıyor.

Özcan Deniz ve Hüsnü Şenlendirici aynı sahnede...

Bas gitarda Andreou, klarnette Lumanovski, kanunda Tamer Pınarbaşı, vurmalıda Engin Günaydın ve klavyede Jason Lindner ile sahne alan grup, Zorlu Center PSM'ye özel performansında Özcan Deniz, Demet Sağıroğlu, Hüsnü Şenlendirici, Yeni Türkü ve Gripin gibi usta isim ve toplulukların da eşliğiyle unutulmaz bir geceye imza atacak. New York Gypsy All - Stars & Friends 10 Aralık Salı akşamı, Zorlu Center PSM Ana Tiyatro'da gerçekleşecek.

Tarih: 10 Aralık 2013, Salı

Mekan: Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi Ana Tiyatro

Bilet Fiyatları: 50 TL, 69 TL, 90 TL, 105 TL, 125 TL

YORUMLAR
500
Türk mutfağı, New York'ta Türkevi'nde tanıtıldı Türk mutfağı, New York'ta Türkevi'nde tanıtıldı New York borsası yükselişle kapandı New York borsası yükselişle kapandı New York borsası yükselişle açıldı New York borsası yükselişle açıldı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Zorlu Center PSM Sahnesinde 'Cümbüş' Var - Son Dakika


Advertisement