SON DAKİKA HAJDUK SPLİT HABERLERİ

Son Dakika Hajduk Split Haberleri

  • 21 Mart 2019 10:54 Millilerin Rakibi Arnavutluk'u Tanıyalım Millilerin Rakibi Arnavutluk'u Tanıyalım Arnavutluk'un Teknik Direktör Christian Panucci tarafından belirlenen 24 kişilik aday kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Kaleci: Etrit Berisha (Atalanta), Alban Hoxha (Partizani), Gentian Selmani (KF Laçi)Defans: Arlind Ajeti (Grasshoppers), Naser Aliji (Dinamo Bükreş), Ivan Balliu (Metz), Berat Djimsiti (Atalanta), Elseid Hysaj (Napoli), Ardian Ismajli (Hajduk Split), Enea Mihaj (Panetolikos), Frederic Veseli (Empoli)Orta saha: Amir Abrashi (Freiburg), Migjen Basha (Aris), Ergys Kaçe (Panathinaikos), Lorenc Trashi (FK Partizani), Ylber Ramadani (Vejle Boldklub), Ledian Memushaj (Delfino Pescara 1936), Kristi Qose (Ruzomberok), Taulant Xhaka (Basel)Forvet: Kristal Abazaj (Osijek), Bekim Balaj (Akhmat Grozny), Eros Grezda (Rangers), Armando Sadiku (Lugano), Myrto Uzuni (Lokomotiv Zagreb) - İSTANBUL
  • 19 Mart 2019 00:03 Arnavutluk'un Aday Kadrosunda Değişiklik Yapılan değişikliklerin ardından teknik direktör Christian Panucci'nin açıkladığı aday kadroda yer alan oyuncular şöyle: Kaleci: Etrit Berisha (Atalanta), Alban Hoxha (Partizani), Gentian Selmani (KF Laçi)Defans: Arlind Ajeti (Grasshoppers), Naser Aliji (Dinamo Bükreş), Ivan Balliu (Metz), Berat Djimsiti (Atalanta), Elseid Hysaj (Napoli), Ardian Ismajli (Hajduk Split), Enea Mihaj (Panetolikos), Frederic Veseli (Empoli)Orta saha: Amir Abrashi (Freiburg), Migjen Basha (Aris), Ergys Kaçe (Panathinaikos), Lorenc Trashi (FK Partizani), Ylber Ramadani (Vejle Boldklub), Ledian Memushaj (Delfino Pescara 1936), Kristi Qose (Ruzomberok), Taulant Xhaka (Basel)Forvet: Kristal Abazaj (Osijek), Bekim Balaj (Akhmat Grozny), Eros Grezda (Rangers), Armando Sadiku (Lugano), Myrto Uzuni (Lokomotiv Zagreb)
  • 17 Mart 2019 18:01 Christian Panucci: Christian Panucci: "Türkiye Güçlü ve Çok Kaliteli Kadroya Sahip" - Tiran Defans: Arlind Ajeti (Grasshoppers), Naser Aliji (Dinamo Bükreş), Ivan Balliu (Metz), Egzon Binaku (Malmö), Berat Djimsiti (Atalanta), Elseid Hysaj (Napoli), Ardian Ismajli (Hajduk Split), Enea Mihaj (Panetolikos), Frederic Veseli (Empoli)
  • 14 Mart 2019 22:44 Ronaldo'ya Özenen Hajduk Split'in Genç Oyuncusu Kırmızı Kart Gördü Ronaldo'ya Özenen Hajduk Split'in Genç Oyuncusu Kırmızı Kart Gördü Hajduk Split'in U19 takımında forma giyen Blaz Laus, gol attıktan sonra Cristiano Ronaldo'nun Atletico Madrid maçındaki sevincini taklit edince kırmızı kartla oyun dışında kaldı.
  • 14 Mart 2019 17:30 Arnavutluk'un Aday Kadrosu Açıklandı Arnavutluk'un Aday Kadrosu Açıklandı Arnavutluk Teknik Direktörü Christian Panucci tarafından belirlenen 24 kişilik aday kadroda ise şöyle: KaleciEtrit Berisha (Atalanta), Alban Hoxha (Partizani Tirana), Thomas Strakosha (Lazio)DefansArlind Ajeti (Grashoppers), Naser Aliji (Dinamo Bükreş), Ivan Balliu (Metz), Egzon Binaku (Malmö), Berat Djimsiti (Atalanta), Elseid Hysaj (Napoli), Ardian Ismajli (Hajduk Split), Enea Mihaj (Panetolikos), Frederic Veseli (Empoli)Orta SahaAmir Abrashi (Freiburg), Migjen Basha (Aris), Ergys Kaçe (Panathinaikos), Andi Lila (PAS Giannina), Ledian Memushaj (Pescara), Kristi Qose (Ruomberok), Taulant Xhaka (Basel), Kristal Abazaj (Osijek), Eros Grezda (Rangers)ForvetBekim Balaj (Akhmat Grozny), Armando Sadiku (Lugano), Myrto Uzuni (Lokomotiva) - İSTANBUL
  • 19 Kasım 2018 13:38 Antalya'da 3 Bine Yakın Takım Kamp Yapacak Antalya'da 3 Bine Yakın Takım Kamp Yapacak "AEFCA Başkan Vekili Fiorentini: "Çok iyi şartlarda çalıştık"Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliği (AEFCA) Başkan Vekili Fredi Fiorentini Hırvatistan'ın en önemli takımlarından Hajduk Split'te daha önce yöneticilik yaptığını, o dönemde 20 sene boyunca Antalya'ya kampa geldiklerini aktardı
  • 19 Kasım 2018 12:42 Antalya'da 3 Bine Yakın Takım Kamp Yapacak " AEFCA Başkan Vekili Fiorentini: "Çok iyi şartlarda çalıştık"Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliği (AEFCA) Başkan Vekili Fredi Fiorentini Hırvatistan'ın en önemli takımlarından Hajduk Split'te daha önce yöneticilik yaptığını, o dönemde 20 sene boyunca Antalya'ya kampa geldiklerini aktardı
  • 07 Kasım 2018 16:25 Arnavutluk'un Aday Kadrosu Açıklandı Aday kadroda yer alan isimler şöyle: Kaleci: Etrit Berisha (Atalanta), Thomas Strakosha (Lazio), Alban Hoxha (Partizan)Defans: Ivan Balliu Campeny (Metz), Elseid Hysaj (Napoli), Egzon Binaku (Malmö), Ardian İsmajli (Hajduk Split), Berat Djimsiti (Atalanta), Federic Veseli (Empoli), Ermir Lenjani (Sion), Kastriot Dermaku (Cosenza), Mergim Mavraj (Aris)Orta saha: Loret Sadiku (Kasımpaşa), Migjen Basha (Aris), Andi Lila (PAS Giannina), Ledian Memushaj (Pescara), Sabien Lilaj (Gabala), Enis Gavazaj (Yenisey Krasnoyarsk), Emanuele Ndoj (Brescia), Ylber Ramadani (Vejle), Taulant Xhaka (Basel)Forvet: Rey Manaj (Albacete), Myrto Uzuni (Lokomotiva Zagreb), Eros Grezda (Rangers), Bekim Balaj (Akhmat Grozny), Giacomo Vrioni (Venezia)
  • 29 Eylül 2018 09:10 29 Eylül Cumartesi Dha Spor Gündemi LİG14: 00 Denizlispor - Elazığspor  14: 00 Hatayspor - Altınordu  19: 30 Kardemir Karabükspor - Ümraniyespor  GALATASARAY10: 00 Galatasaray Kulübü Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, Haliç Kongre Merkezi'nde yapılacak FENERBAHÇESarı-lacivertli ekip, Çaykur Rizespor maçının hazırlıklarını tamamlayacak16: 45 Fenerbahçe, Çaykur Rizespor maçı için Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan hareket edececekBASKETBOLKadınlar Federasyon Kupası Final - 15: 00 Elazığ İl Özel İdare - Ordu İEF A Koleji Hazırlık - 13: 00 OGM Ormanspor - Fenerbahçe15: 30 Botaş - İstanbul ÜniversitesiVOLEYBOLBayanlar Dünya Şampiyonası -10: 10 Türkiye - KanadaOKÇULUKDünya Okçuluk Kupası Finalleri'nde Makaralı Yaylar mücadeleleri yapılacakAVRUPA LİGLERİ16: 00 Roma - Lazio (Cengiz Ünder)16: 30 Schalke 04 - Mainz (Galatasaray'ın rakibi)16: 30 Stuttgart - Werder Bremen (Nuri Şahin)17: 00 Everton - Fulham (Cenk Tosun)17: 30 Hajduk Split - Dinamo Zagreb (Fenerbahçe'nin Rakibi)19: 00 Genk - Zulte Waregem (Beşiktaş'ın Rakibi)19: 00 Lokomotiv Moskova - Akhmat Grozny (Galatasaray'ın Rakibi)19: 00 Spartak Trnava - Slovan Bratisla (Fenerbahçe'nin Rakibi)19: 30 Eibar - Sevilla (Akhisarspor'un Rakibi)19: 30 B
  • 28 Eylül 2018 00:11 Bir Dönem Beşiktaş'ı da Çalıştıran Slaven Bilic, Al İttihad'ın Yeni Teknik Direktörü Oldu Bir Dönem Beşiktaş'ı da Çalıştıran Slaven Bilic, Al İttihad'ın Yeni Teknik Direktörü Oldu TAKIM Daha önce Hajduk Split, Hırvatistan Milli Takımı, Lokomotiv Moskova, Beşiktaş ve West Ham'da görev almış olan Hırvat teknik adam, kariyerindeki 6
  • 18 Eylül 2018 11:54 Akhisarspor'un En Tecrübelisi Seleznov UEFA Avrupa Ligi'nde forma giyenlerAkhisarspor'un UEFA kadrosunda yer alıp, daha önce UEFA Avrupa Ligi'nde forma giyenlerin performansları şöyle: Futbolcu Takım Oynadığı maç Gol Milan Lukac Partizan 8 - Fatih Öztürk Trabzonspor 5 - Caner Osmanpaşa Trabzonspor 1 - Mustafa Yumlu Trabzonspor 24 - Dany Toulose 7 - Gaziantepspor 4 - Kadir Keleş Trabzonspor 3 - Miguel Lopes Braga 1 - Lyon 5 - Avdija Vrsajevic Hajduk Split 10 - Zeljeznicar 2 1 Osmanlıspor 11 - Josue Porto 2 - Braga 5 2 Bilal Kısa Galatasaray 1 - Elvis Manu Feyenoord 9 4 Helder Barbosa Braga 14 4 AEK 2 - Onur Ayık Werder Bremen 1 - Kardemir Karabükspor 2 - Yevgen Seleznov Shakhtar Donetsk 2 1 Dnipro 33 10 Adrien Regattin Osmanlıspor 8 - Toulose 1 -
  • 05 Eylül 2018 18:44 Galatasaray'ın Eski Hocası Igor Tudor, Hajduk Split'in Başına Geçiyor Galatasaray'ın Eski Hocası Igor Tudor, Hajduk Split'in Başına Geçiyor Bir dönem Galatasaray'ı da çalıştıran Hırvat teknik direktör Igor Tudor, ülkesinin takımlarından Hajduk Split'in başına geçiyor.
  • 05 Eylül 2018 18:35 Igor Tudor Bir Maç Sonra Hajduk Split'te! Igor Tudor Bir Maç Sonra Hajduk Split'te! Ligde oynadığı 6 maçta galibiyeti olmayan Hajduk Split, Rudes karşısında da 3 puan alamazken Igor Tudor göreve getirilecek
  • 17 Ağustos 2018 02:35 UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları! UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları! İŞTE ALINAN SONUÇLAR VE EŞLEŞMELERAlınan sonuçlar şöyle: Kairat (Kazakistan) - Sigma (Çekya): 1-2 (0-2)Progres Niederkorn (Lüksemburg) - Ufa (Rusya): 2-2 (1-2)AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) - Sturm Graz (Avusturya): 5-0 (2-0)Helsinki (Finlandiya) - Olimpija Ljubljana (Slovenya): 1-4 (0-3)Universitatea Craiova (Romanya) - Leipzig (Almanya): 1-1 (1-3)Kopenhag (Danimarka) - CSKA Sofya (Bulgaristan): 2-1 (2-1)Cluj (Romanya) - Alashkert (Ermenistan): 5-0 (2-0)Kukesi (Arnavutluk) - Torpedo Kutaisi (Gürcistan): 2-0 (2-5)Midtjylland (Danimarka) - The New Saints (Galler): 3-1 (2-0)Molde (Norveç) - Hibernian (İskoçya): 3-0 (0-0)Suduva (Litvanya) - Spartaks Jurmala (Letonya): 0-0 (1-0)Zalgiris (Litvanya) - Sevilla (İspanya): 0-5 (0-1)APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Hapoel Beer Sheva (İsrail): 3-1 (2-2)Luzern (İsviçre) - Olympiakos (Yunanistan): 1-3 (0-4)Zenit (Rusya) - Dinamo Minsk (Belarus): 8-1 (Uzatmalarda) (0-4)Maccabi Tel Aviv (İsrail) - Pyunik (Ermenistan): 2-1 (0-0)Dinamo Brest (Belarus) - Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi): 1-0 (0-4)LASK Linz (Avusturya) - Beşiktaş: 2-1 (0-1)Atalanta (İtalya) - Hapoel Haifa (İsrail): 2-0 (4-1)Basel (İsviçre) - Vitesse (Hollanda): 1-0 (1-0)Brondby (Danimarka) - Spartak Subotica (Sırbistan): 2-1 (2-0)Dudelange (Lüksemburg) - Legia Varşova (Polonya): 2-2 (2-1)Zrinjski (Bosna Hersek) - Ludogorets (Bulgaristan): 1-1 (0-1)Lech Poznan (Polonya) - Genk (Belçika): 1-2 (0-2)Maribor (Slovenya) - Rangers (İskoçya): 0-0 (1-3) FCSB (Romanya) - Hajduk Split (Hırvatistan): 2-1 (0-0)Feyenoord (Hollanda) -Trencin (Slovakya): 1-1 (0-4)Gent (Belçika) - Jagiellonia (Polonya): 3-1 (1-0)Partizan (Sırbistan) - Nordsjaelland (Danimarka): 3-2 (2-1)Rapid Wien (Avusturya) - Slovan Bratislava (Slovakya): 4-0 (1-2)Bordeaux (Fransa) - Mariupol (Ukrayna): 2-1 (3-1)Burnley (İngiltere) - Medipol Başakşehir: 1-0 (Uzatmalarda) (0-0)Rijeka (Hırvatistan) - Sarpsborg (Norveç): 0-1 (1-1)Rosenborg (Norveç) - Cork City (İrlanda Cumhuriyeti): 3-0 (2-0)Valur (İzlanda) - Sheriff (Moldova): 2-1 (0-1)Braga (Portekiz) - Zorya (Ukrayna): 2-2 (1-1) İşte eşleşmelerUEFA Avrupa Ligi'nde play-off turu eşleşmeleri belli oldu
  • 17 Ağustos 2018 00:52 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Alınan sonuçlar şöyle: FCSB (Romanya) - Hajduk Split (Hırvatistan): 2-1 (0-0)Feyenoord (Hollanda) -Trencin (Slovakya): 1-1 (0-4)Gent (Belçika) - Jagiellonia (Polonya): 3-1 (1-0)Partizan (Sırbistan) - Nordsjaelland (Danimarka): 3-2 (2-1)Rapid Wien (Avusturya) - Slovan Bratislava (Slovakya): 4-0 (1-2)Bordeaux (Fransa) - Mariupol (Ukrayna): 2-1 (3-1)Burnley (İngiltere) - Medipol Başakşehir: 1-0 (Uzatmalarda) (0-0)Rijeka (Hırvatistan) - Sarpsborg (Norveç): 0-1 (1-1)Rosenborg (Norveç) - Cork City (İrlanda Cumhuriyeti): 3-0 (2-0)Valur (İzlanda) - Sheriff (Moldova): 2-1 (0-1)Braga (Portekiz) - Zorya (Ukrayna): 2-2 (1-1)
  • 10 Ağustos 2018 04:25 Feyenoord'a Deplasmanda Şok Skor! Feyenoord'a Deplasmanda Şok Skor! Alınan sonuçlar şöyle: Ufa (Rusya)-Progres Niederkorn (Lüksemburg): 2-1Spartaks Jurmala (Letonya)-Suduva (Litvanya): 0-1Alashkert (Ermenistan)-Cluj (Romanya): 0-2Hapoel Haifa (İsrail)-Atalanta (İtalya): 1-4Leipzig (Almanya)-Universitatea Craiova (Romanya): 3-1Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Kukesi (Arnavutluk): 5-2Hapoel Beer Sheva (İsrail)-APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 2-2Sheriff (Moldova)-Valur (İzlanda): 1-0Ludogorets (Bulgaristan)-Zrinjski (Bosna Hersek): 1-0Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)-Dinamo Brest (Belarus): 4-0Trencin (Slovakya)-Feyenoord (Hollanda): 4-0Mariupol (Ukrayna)-Bordeaux (Fransa): 1-3Sigma (Çekya)-Kairat (Kazakistan): 2-0Sturm Graz (Avusturya)-AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-2Dinamo Minsk (Belarus)-Zenit (Rusya): 4-0Jagiellonia (Polonya)-Gent (Belçika): 0-1CSKA Sofya (Bulgaristan)-Kopenhag (Danimarka): 1-2Nordsjaelland (Danimarka)-Partizan (Sırbistan): 1-2Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Helsinki (Finlandiya): 3-0Beşiktaş-LASK Linz (Avusturya): 1-0Olympiakos (Yunanistan)-Luzern (İsviçre): 4-0Vitesse (Hollanda)-Basel (İsviçre): 0-1Genk (Belçika)-Lech Poznan (Polonya): 2-0Medipol Başakşehir-Burnley (İngiltere): 0-0Zorya (Ukrayna)-Braga (Portekiz): 1-1The New Saints (Galler)-Midtjylland (Danimarka): 0-2Cork City (İrlanda)-Rosenborg (Norveç): 0-2Spartak Subotica (Sırbistan)-Brondby (Danimarka): 0-2Glasgow Rangers (İskoçya)-Maribor (Slovenya): 3-1Hajduk Split (Hırvatistan)-FCSB (Romanya): 0-0Hibernian (İskoçya)-Molde (Norveç): 0-0Sarpsborg (Norveç)-Rijeka (Hırvatistan): 1-1Legia Varşova (Polonya)-Dudelange (Lüksemburg): 1-2Slovan Bratislava (Slovakya)-Rapid Wien (Avusturya): 2-1Sevilla (İspanya)-Zalgiris (Litvanya): 1-0 ] ] ]
  • 10 Ağustos 2018 00:56 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Alınan sonuçlar şöyle: Ufa (Rusya)-Progres Niederkorn (Lüksemburg): 2-1Spartaks Jurmala (Letonya)-Suduva (Litvanya): 0-1Alashkert (Ermenistan)-Cluj (Romanya): 0-2Hapoel Haifa (İsrail)-Atalanta (İtalya): 1-4Leipzig (Almanya)-Universitatea Craiova (Romanya): 3-1Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Kukesi (Arnavutluk): 5-2Hapoel Beer Sheva (İsrail)-APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 2-2Sheriff (Moldova)-Valur (İzlanda): 1-0Ludogorets (Bulgaristan)-Zrinjski (Bosna Hersek): 1-0Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)-Dinamo Brest (Belarus): 4-0Trencin (Slovakya)-Feyenoord (Hollanda): 4-0Mariupol (Ukrayna)-Bordeaux (Fransa): 1-3Sigma (Çekya)-Kairat (Kazakistan): 2-0Sturm Graz (Avusturya)-AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-2Dinamo Minsk (Belarus)-Zenit (Rusya): 4-0Jagiellonia (Polonya)-Gent (Belçika): 0-1CSKA Sofya (Bulgaristan)-Kopenhag (Danimarka): 1-2Nordsjaelland (Danimarka)-Partizan (Sırbistan): 1-2Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Helsinki (Finlandiya): 3-0Beşiktaş-LASK Linz (Avusturya): 1-0Olympiakos (Yunanistan)-Luzern (İsviçre): 4-0Vitesse (Hollanda)-Basel (İsviçre): 0-1Genk (Belçika)-Lech Poznan (Polonya): 2-0Medipol Başakşehir-Burnley (İngiltere): 0-0Zorya (Ukrayna)-Braga (Portekiz): 1-1The New Saints (Galler)-Midtjylland (Danimarka): 0-2Cork City (İrlanda)-Rosenborg (Norveç): 0-2Spartak Subotica (Sırbistan)-Brondby (Danimarka): 0-2Glasgow Rangers (İskoçya)-Maribor (Slovenya): 3-1Hajduk Split (Hırvatistan)-FCSB (Romanya): 0-0Hibernian (İskoçya)-Molde (Norveç): 0-0Sarpsborg (Norveç)-Rijeka (Hırvatistan): 1-1Legia Varşova (Polonya)-Dudelange (Lüksemburg): 1-2Slovan Bratislava (Slovakya)-Rapid Wien (Avusturya): 2-1Sevilla (İspanya)-Zalgiris (Litvanya): 1-0
  • 06 Ağustos 2018 17:55 İşte Beşiktaş ve Başakşehir'in Play-off'taki Muhtemel Rakipleri! İşte Beşiktaş ve Başakşehir'in Play-off'taki Muhtemel Rakipleri! Eşleşmeler şöyle: Şampiyonlar rotası: Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Helsinki (Finlandiya) / Kızılyıldız  (Sırbistan)-Spartak Trnava (Slovakya)Hapoel Beer Sheva (İsrail)-APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) / Astana  (Kazakistan)-Dinamo Zagreb (Hırvatistan)Cork City (İrlanda)-Rosenborg (Norveç) / Salzburg  (Avusturya)-Shkendija (Makedonya)Legia Varşova (Polonya)-Dudelange (Lüksemburg) / Alashkert  (Ermenistan)-Cluj (Romanya)Spartaks Jurmala (Letonya)-Suduva (Litvanya) / Celtic (İskoçya)-AEK  (Yunanistan)Sheriff (Moldova)-Valur (İzlanda) / Karabağ (Azerbaycan)-BATE  (Belarus)Malmö (İsveç)-MOL Vidi (Macaristan) / The New Saints  (Galler)-Midtjylland (Danimarka)Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Kukesi (Arnavutluk) / Ludogorets  (Bulgaristan)-Zrinjski (Bosna Hersek)Ana rota: Sigma (Çekya)-Kairat (Kazakistan) / Sevilla (İspanya)-Zalgiris  (Litvanya)Sarpsborg (Norveç)-Rijeka (Hırvatistan) / Pyunik (Ermenistan)-Maccabi  Tel Aviv (İsrail)Jagiellonia (Polonya)-Gent (Belçika) / Mariupol (Ukrayna)-Bordeaux  (Fransa)Nordsjaelland (Danimarka)-Partizan (Sırbistan) / Beşiktaş-LASK Linz  (Avusturya)Slovan Bratislava (Slovakya)-Rapid Wien (Avusturya) / Hajduk Split  (Hırvatistan)-FCSB (Romanya)Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)-Dinamo Brest (Belarus) / Vitesse  (Hollanda)-Basel (İsviçre)Glasgow Rangers (İskoçya)-Maribor (Slovenya) / Ufa (Rusya)-Progres  Niederkorn (Lüksemburg)Hapoel Haifa (İsrail)-Atalanta (İtalya) / CSKA Sofya  (Bulgaristan)-Kopenhag (Danimarka)Dinamo Minsk (Belarus)-Zenit (Rusya) / Hibernian (İskoçya)-Molde  (Norveç)Trencin (Slovakya)-Feyenoord (Hollanda) / Sturm Graz (Avusturya)-AEK  Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)Genk (Belçika)-Lech Poznan (Polonya) / Spartak Subotica  (Sırbistan)-Brondby (Danimarka)Olympiakos (Yunanistan)-Luzern (İsviçre) / Medipol Başakşehir-Burnley  (İngiltere)Zorya (Ukrayna)-Braga (Portekiz) / Leipzig (Almanya)-Universitatea  Craiova (Romanya) ]
  • 06 Ağustos 2018 15:15 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Çekiliş sonucu oluşan eşleşmeler şöyle: Şampiyonlar rotası: Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Helsinki (Finlandiya) / Kızılyıldız (Sırbistan)-Spartak Trnava (Slovakya)Hapoel Beer Sheva (İsrail)-APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) / Astana (Kazakistan)-Dinamo Zagreb (Hırvatistan)Cork City (İrlanda)-Rosenborg (Norveç) / Salzburg (Avusturya)-Shkendija (Makedonya)Legia Varşova (Polonya)-Dudelange (Lüksemburg) / Alashkert (Ermenistan)-Cluj (Romanya)Spartaks Jurmala (Letonya)-Suduva (Litvanya) / Celtic (İskoçya)-AEK (Yunanistan)Sheriff (Moldova)-Valur (İzlanda) / Karabağ (Azerbaycan)-BATE (Belarus)Malmö (İsveç)-MOL Vidi (Macaristan) / The New Saints (Galler)-Midtjylland (Danimarka)Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Kukesi (Arnavutluk) / Ludogorets (Bulgaristan)-Zrinjski (Bosna Hersek)Ana rota: Sigma (Çekya)-Kairat (Kazakistan) / Sevilla (İspanya)-Zalgiris (Litvanya)Sarpsborg (Norveç)-Rijeka (Hırvatistan) / Pyunik (Ermenistan)-Maccabi Tel Aviv (İsrail)Jagiellonia (Polonya)-Gent (Belçika) / Mariupol (Ukrayna)-Bordeaux (Fransa)Nordsjaelland (Danimarka)-Partizan (Sırbistan) / Beşiktaş-LASK Linz (Avusturya)Slovan Bratislava (Slovakya)-Rapid Wien (Avusturya) / Hajduk Split (Hırvatistan)-FCSB (Romanya)Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)-Dinamo Brest (Belarus) / Vitesse (Hollanda)-Basel (İsviçre)Glasgow Rangers (İskoçya)-Maribor (Slovenya) / Ufa (Rusya)-Progres Niederkorn (Lüksemburg)Hapoel Haifa (İsrail)-Atalanta (İtalya) / CSKA Sofya (Bulgaristan)-Kopenhag (Danimarka)Dinamo Minsk (Belarus)-Zenit (Rusya) / Hibernian (İskoçya)-Molde (Norveç)Trencin (Slovakya)-Feyenoord (Hollanda) / Sturm Graz (Avusturya)-AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)Genk (Belçika)-Lech Poznan (Polonya) / Spartak Subotica (Sırbistan)-Brondby (Danimarka)Olympiakos (Yunanistan)-Luzern (İsviçre) / Medipol Başakşehir-Burnley (İngiltere)Zorya (Ukrayna)-Braga (Portekiz) / Leipzig (Almanya)-Universitatea Craiova (Romanya)
  • 03 Ağustos 2018 04:55 UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları! UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları! Rövanş maçlarının ardından Alashkert, Molde, AEK Larnaka, Trencin, Dinamo Minsk, APOEL, Hajduk Split, Partizan, Zrinjski, Leipzig, LASK Linz, CSKA Sofya, Nordsjaelland, Apollon, The New Saints, Mariupol, Progres Niedercorn, Spartak Subotica, Zalgiris, Dinamo Brest, Slovan Bratislava, Hibernian, Beşiktaş, Kopenhag, Torpedo Kutaisi, Vitesse, Maribor, Atalanta, Ufa, FCSB, Kairat, Bordeaux, Dudelange, Spartaks Jurmala, Rangers, Sarpsborg, Maccabi Tel-Aviv, Olimpija Ljubljana, Jagiellonia, Sevilla, Burnley, Lech Poznan, Hapoel Haifa ve Valur bir üst tura yükseldi
  • 03 Ağustos 2018 01:17 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Rövanş maçlarının ardından Alashkert, Molde, AEK Larnaka, Trencin, Dinamo Minsk, APOEL, Hajduk Split, Partizan, Zrinjski, Leipzig, LASK Linz, CSKA Sofya, Nordsjaelland, Apollon, The New Saints, Mariupol, Progres Niedercorn, Spartak Subotica, Zalgiris, Dinamo Brest, Slovan Bratislava, Hibernian, Beşiktaş, Kopenhag, Torpedo Kutaisi, Vitesse, Maribor, Atalanta, Ufa, FCSB, Kairat, Bordeaux, Dudelange, Spartaks Jurmala, Rangers, Sarpsborg, Maccabi Tel-Aviv, Olimpija Ljubljana, Jagiellonia, Sevilla, Burnley, Lech Poznan, Hapoel Haifa ve Valur bir üst tura yükseldi
  • 27 Temmuz 2018 05:25 UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları! UEFA Avrupa Ligi'nde Gecenin Sonuçları! Karşılaşmaların sonuçları şöyle: Ufa (Rusya)-Domzale (Slovenya): 0-0Ventspils (Letonya)-Bordeaux (Fransa): 0-1Spartaks Jurmala (Letonya)-La Fiorita (San Marino): 6-0Viitorul (Romanya)-Vitesse (Hollanda): 2-2Tobol (Kazakistan)-Pyunik (Ermenistan): 2-1Kairat (Kazakistan)-AZ Alkmaar (Hollanda): 2-0Rudar Velenje (Slovenya)-FCSB (Romanya): 0-2Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Víkingur (Faroe Adaları): 3-0Chikhura (Gürcistan)-Maribor (Slovenya): 0-0 Hapoel Haifa (İsrail)-Hafnarfjördur (İzlanda): 1-1 Balzan (Malta)-Slovan Bratislava (Slovakya): 2-1Dudelange (Lüksemburg)-Drita (Kosova): 2-1Leipzig (Almanya)-Hacken (İsveç): 4-0APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)-Flora Tallinn (Estonya): 5-0Zrinjski (Bosna Hersek)-Valletta (Malta): 1-1Djurgarden (İsveç)-Mariupol (Ukrayna): 1-1Honved (Macaristan)-Progres Niederkorn (Lüksemburg): 1-0CSKA Sofya (Bulgaristan)-Admira (Avusturya): 3-0Maccabi Tel-Aviv (İsrail)-Radnicki (Sırbistan): 2-0 Zalgiris (Litvanya)-Vaduz (Lihtenştayn): 1-0 Molde (Norveç)-Laçi (Arnavutluk): 3-0 Jagiellonia (Polonya)-Rio Ave (Portekiz): 1-0Shakhtyor (Belarus)-Lech Poznan (Polonya): 1-1 Dinamo Brest (Belarus)-Atromitos (Yunanistan): 4-3 LASK (Avusturya)-Lilleström (Norveç): 4-0Nordsjaelland (Danimarka)-AIK (İsveç): 1-0Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Crusaders (Kuzey İrlanda): 5-1 Sutjeska (Karadağ)-Alashkert (Ermenistan): 0-1Santa Coloma (Andorra)-Valur (İzlanda): 1-0The New Saints (Galler)-Lincoln Red Imps (Cebelitarık): 2-1Hajduk Split (Hırvatistan)-Slavia Sofya (Bulgaristan): 1-0Genk (Belçika)-Fola (Lüksemburg): 5-0B36 Torshavn (Faroe Adaları)-Beşiktaş: 0-2Gornik (Polonya)-Trencin (Slovakya): 0-1St
  • 27 Temmuz 2018 01:03 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Karşılaşmaların sonuçları şöyle: Ufa (Rusya)-Domzale (Slovenya): 0-0Ventspils (Letonya)-Bordeaux (Fransa): 0-1Spartaks Jurmala (Letonya)-La Fiorita (San Marino): 6-0Viitorul (Romanya)-Vitesse (Hollanda): 2-2Tobol (Kazakistan)-Pyunik (Ermenistan): 2-1Kairat (Kazakistan)-AZ Alkmaar (Hollanda): 2-0Rudar Velenje (Slovenya)-FCSB (Romanya): 0-2Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Víkingur (Faroe Adaları): 3-0Chikhura (Gürcistan)-Maribor (Slovenya): 0-0Hapoel Haifa (İsrail)-Hafnarfjördur (İzlanda): 1-1Balzan (Malta)-Slovan Bratislava (Slovakya): 2-1Dudelange (Lüksemburg)-Drita (Kosova): 2-1Leipzig (Almanya)-Hacken (İsveç): 4-0APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)-Flora Tallinn (Estonya): 5-0Zrinjski (Bosna Hersek)-Valletta (Malta): 1-1Djurgarden (İsveç)-Mariupol (Ukrayna): 1-1Honved (Macaristan)-Progres Niederkorn (Lüksemburg): 1-0CSKA Sofya (Bulgaristan)-Admira (Avusturya): 3-0Maccabi Tel-Aviv (İsrail)-Radnicki (Sırbistan): 2-0Zalgiris (Litvanya)-Vaduz (Lihtenştayn): 1-0Molde (Norveç)-Laçi (Arnavutluk): 3-0Jagiellonia (Polonya)-Rio Ave (Portekiz): 1-0Shakhtyor (Belarus)-Lech Poznan (Polonya): 1-1Dinamo Brest (Belarus)-Atromitos (Yunanistan): 4-3LASK (Avusturya)-Lilleström (Norveç): 4-0Nordsjaelland (Danimarka)-AIK (İsveç): 1-0Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Crusaders (Kuzey İrlanda): 5-1Sutjeska (Karadağ)-Alashkert (Ermenistan): 0-1Santa Coloma (Andorra)-Valur (İzlanda): 1-0The New Saints (Galler)-Lincoln Red Imps (Cebelitarık): 2-1Hajduk Split (Hırvatistan)-Slavia Sofya (Bulgaristan): 1-0Genk (Belçika)-Fola (Lüksemburg): 5-0B36 Torshavn (Faroe Adaları)-Beşiktaş: 0-2Gornik (Polonya)-Trencin (Slovakya): 0-1St
  • 22 Temmuz 2018 19:45 Milan Rapaic'in Oğlu Boris Rapaic, Fenerbahçe'den Ayrıldı Milan Rapaic'in Oğlu Boris Rapaic, Fenerbahçe'den Ayrıldı Eski yönetim Boris Rapaic için Hajduk Split'e 250 bin Euro yetiştirme bedeli ödemişti
  • 22 Temmuz 2018 13:42 Fenerbahçeli Milan Rapaic, Fenerbahçe ile Anlaşamayınca Oğlunu Takımdan Aldı Fenerbahçeli Milan Rapaic, Fenerbahçe ile Anlaşamayınca Oğlunu Takımdan Aldı 250 BİN EURO ÖDENMİŞTİEski yönetim Boris Rapaic için Hajduk Split'e 250 bin Euro yetiştirme bedeli ödemişti
  • 17 Temmuz 2018 09:53 Eski Beşiktaşlı Hugo Almeida, Portekiz 2. Lig Ekibi Academica'ya Transfer Oldu Eski Beşiktaşlı Hugo Almeida, Portekiz 2. Lig Ekibi Academica'ya Transfer Oldu Geçen sezonu Hajduk Split'te tamamlayan 34 yaşındaki forvet, Portekiz 2
  • 12 Temmuz 2018 17:19 6 Yaşında Mülteci, 32 Yaşında Dünyanın En İyisi! İşte Luka Modric'in İbretlik Hikayesi 6 Yaşında Mülteci, 32 Yaşında Dünyanın En İyisi! İşte Luka Modric'in İbretlik Hikayesi YILMADI, ÇOK ÇALIŞARAK BAŞARDI!Küçük bedeni karşısında oluşan önyargıları yıkmak için hayatını futbola adayan Modric 10 yaşındayken Mario Grgurovic ile birlikte Hajduk Split tarafından denemeye alındı
  • 05 Temmuz 2018 00:01 Akhisar Belediyespor, Vrsajevic ile 2 Yıllık Sözleşme İmzaladı Aynı zamanda Teknik Direktör Safet Susic'in vatandaşı olan 32 yaşındaki futbolcu kariyerinde Celik Zenica, SK Kladno, Sparta Prag, Tatran Presov, Hajduk Split ve Osmanlıspor formalarını giydi
  • 04 Temmuz 2018 22:19 Akhisarspor'da Vrsajevic İmzayı Attı Akhisarspor'da Vrsajevic İmzayı Attı Ülkesinde Zeljeznicar takımında profesyonel olan Vrsajevic, Slovakya'da Tatran Presov, Hırvatistan'da da Hajduk Split'te oynadı
  • 03 Temmuz 2018 15:01 Akhisarspor'da Üçüncü Transfer Ülkesinde Zeljeznicar takımında profesyonel olan 32 yaşındaki Boşnak oyuncu, Slovakya'da Tatran Presov, Hırvatistan'da Hajduk Split'te de oynadı
  • 20 Haziran 2018 18:45 Futbol: UEFA Avrupa Ligi Gallen (İsviçre) - IBV (İzlanda) / Sarpsborg (Norveç)Dinamo Brest (Belarus) - Atromitos (Yunanistan)Sevilla (İspanya) - Neftçi (Azerbaycan) / Ujpest (Macaristan)Connah's Quay (Galler) / Shakhtyor Soligorsk (Belarus) - Lech Poznan (Polonya) / Gandzasar-Kapan (Ermenistan)Hibernian (İskoçya) / NSI Runavik (Faroe Adaları) - Asteras Tripolis (Yunanistan)Chikhura Sachkhere (Gürcistan) / Beitar Jerusalem (İsrail) - Partizani (Arnavutluk) / Maribor (Slovenya)Genk (Belçika) - Fola Esch (Lüksemburg) / Europa (Cebelitarık) / Priştine (Kosova)Djurgarden (İsveç) - Mariupol (Ukrayna)Hajduk Split (Hırvatistan) - Ilves Tampere (Finlandiya) / Slavia Sofya (Bulgaristan)
  • 23 Mayıs 2018 00:07 Vida ve Mitrovic, Dünya Kupası Kadrosundaki Yerlerini Koruyor Vida ve Mitrovic, Dünya Kupası Kadrosundaki Yerlerini Koruyor Dalic'in Rusya'da düzenlenecek 2018 FIFA Dünya Kupası hazırlıkları için açıkladığı 24 kişilik aday kadrosu şöyle: Kaleci: Danijel Subasic (Monaco), Lovre Kalinic (Gent), Dominik Livakovic (Dinamo Zagreb)Defans: Domagoj Vida (Beşiktaş), Vedran Corluka (Lokomotiv Moskova), Josip Pivaric (Dinamo Kiev), Ivan Strinic (Sampdoria), Sime Vrsaljko (Atletico Madrid), Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen), Dejan Lovren (Liverpool), Matej Mitrovic (Club Brugge), Duje Caleta-Zar (Salzburg)Orta saha: Milan Badelj (Fiorentina), Ivan Rakitic (Barcelona), Marcelo Brozovic (Inter), Mateo Kovacic (Real Madrid), Filip Bradaric (Rijeka), Luka Modric (Real Madrid)Forvet: Ivan Perisic (Inter), Ante Rebic (Eintracht Frankfurt), Marko Pjaca (Schalke 04), Andrej Kramaric (Hoffenheim), Mario Mandzukic (Juventus), Nikola Kalinic (Milan)Daha önce açıklanan 32 kişilik genişletilmiş aday kadroda yer alan Karlo Letica (Hajduk Split), Zoran Nizic (Hajduk Split), Borna Barisic (Osijek), Borna Sosa (Dinamo Zagreb), Marko Rog (Napoli), Mario Pasalic (Spartak Moskova), Duje Cop (Standard Liege) ve Ivan Santini (Caen) bugün açıklanan kadroda yer bulamadı
  • 14 Mayıs 2018 15:14 Vida ve Mitrovic Dünya Kupası Kadrosunda  Hırvatistan'ın, 2018 FIFA Dünya Kupası için 32 kişilik geniş aday kadrosu şu şekilde:  KALECİ: Danijel Subasic (Monaco), Lovre Kalinic (Gent), Dominik Livakovic (Dinamo Zagreb), Karlo Letica (Hajduk Split)DEFANS: Domagoj Vida (Beşiktaş), Vedran Corluka (Lokomotiv Moskova), Zoran Nizic (Hajduk Split), Josip Pivaric (Dinamo Kiev), Ivan Strinic (Sampdoria), Sime Vrsaljko (Atletico Madrid), Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen), Dejan Lovren (Liverpool), Matej Mitrovic (Club Brugge), Borna Barisic (Osijek), Duje Caleta-Zar (Salzburg), Borna Sosa (Dinamo Zagreb) ORTA SAHA: Milan Badelj (Fiorentina), Ivan Rakitic (Barcelona), Marcelo Brozovic (Inter), Mateo Kovacic (Real Madrid), Marko Rog (Napoli), Mario Pasalic (Spartak Moskova), Filip Bradaric (Rijeka), Luka Modric (Real Madrid) FORVET: Ivan Perisic (Inter), Ante Rebic (Eintracht Frankfurt), Marko Pjaca (Schalke 04), Andrej Kramaric (Hoffenheim), Mario Mandzukic (Juventus),Duje Cop (Standard Liege), Nikola Kalinic (Milan), Ivan Santini (Caen) - İstanbul
  • 14 Mayıs 2018 14:41 Vida'ya Dünya Kupası Daveti Hırvatistan'ın, Rusya'da düzenlenecek 2018 FIFA Dünya Kupası için 32 kişilik geniş aday kadrosu şöyle: Kaleci: Danijel Subasic (Monaco), Lovre Kalinic (Gent), Dominik Livakovic (Dinamo Zagreb), Karlo Letica (Hajduk Split)Defans: Domagoj Vida (Beşiktaş), Vedran Corluka (Lokomotiv Moskova), Zoran Nizic (Hajduk Split), Josip Pivaric (Dinamo Kiev), Ivan Strinic (Sampdoria), Sime Vrsaljko (Atletico Madrid), Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen), Dejan Lovren (Liverpool), Matej Mitrovic (Club Brugge), Borna Barisic (Osijek), Duje Caleta-Zar (Salzburg), Borna Sosa (Dinamo Zagreb)Orta saha: Milan Badelj (Fiorentina), Ivan Rakitic (Barcelona), Marcelo Brozovic (Inter), Mateo Kovacic (Real Madrid), Marko Rog (Napoli), Mario Pasalic (Spartak Moskova), Filip Bradaric (Rijeka), Luka Modric (Real Madrid)Forvet: Ivan Perisic (Inter), Ante Rebic (Eintracht Frankfurt), Marko Pjaca (Schalke 04), Andrej Kramaric (Hoffenheim), Mario Mandzukic (Juventus), Duje Cop (Standard Liege), Nikola Kalinic (Milan), Ivan Santini (Caen)
  • 18 Mart 2018 15:45 Vida'ya Milli Davet Vida'ya Milli Davet   Peru ile 23 Mart, Meksika ile 27 Mart'ta ABD'de karşılaşacak  Hırvatistan'ın aday kadrosu şöyle: Kaleci: Danijel Subasic (Monaco), Lovre Kalinic (Gent), Dominik  Livakovic (Dinamo Zagreb) Defans: Domagoj Vida (Beşiktaş), Vedran Corluka (Lokomotiv Moskova),  Zoran Nizic (Hajduk Split), Josip Pivaric (Dinamo Kiev), Ivan Strinic  (Sampdoria), Sime Vrsaljko (Atletico Madrid), Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) Orta saha: Milan Badelj (Fiorentina), Ivan Rakitic (Barcelona),  Marcelo Brozovic (Inter), Mateo Kovacic (Real Madrid), Marko Rog (Napoli), Mario  Pasalic (Spartak Moskova), Filip Bradaric (Rijeka), Luka Modric (Real  Madrid) Forvet: Ivan Perisic (Inter), Ante Rebic (Eintracht Frankfurt), Marko  Pjaca (Schalke 04), Andrej Kramaric (Hoffenheim), Mario Mandzukic (Juventus),  Duje Cop (Standard Liege), Nikola Kalinic (Milan)
  • 18 Mart 2018 14:28 Vida Milli Takıma Çağrıldı Vida Milli Takıma Çağrıldı Hırvatların teknik patronu Zlatko Dalic'in belirlediği 25 kişilik aday kadro şöyle: Kaleci: Danijel Subasic (Monaco), Lovre Kalinic (Gent), Dominik Livakovic (Dinamo Zagreb)Defans: Domagoj Vida (Beşiktaş), Vedran Corluka (Lokomotiv Moskova), Zoran Nizic (Hajduk Split), Josip Pivaric (Dinamo Kiev), Ivan Strinic (Sampdoria), Sime Vrsaljko (Atletico Madrid), Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen)Orta saha: Milan Badelj (Fiorentina), Ivan Rakitic (Barcelona), Marcelo Brozovic (Inter), Mateo Kovacic (Real Madrid), Marko Rog (Napoli), Mario Pasalic (Spartak Moskova), Filip Bradaric (Rijeka), Luka Modric (Real Madrid)Forvet: Ivan Perisic (Inter), Ante Rebic (Eintracht Frankfurt), Marko Pjaca (Schalke 04), Andrej Kramaric (Hoffenheim), Mario Mandzukic (Juventus), Duje Cop (Standard Liege), Nikola Kalinic (Milan) - İSTANBUL
  • 18 Mart 2018 14:00 Vida'ya Milli Davet Peru ile 23 Mart, Meksika ile 27 Mart'ta ABD'de karşılaşacak Hırvatistan'ın aday kadrosu şöyle: Kaleci: Danijel Subasic (Monaco), Lovre Kalinic (Gent), Dominik Livakovic (Dinamo Zagreb) Defans: Domagoj Vida (Beşiktaş), Vedran Corluka (Lokomotiv Moskova), Zoran Nizic (Hajduk Split), Josip Pivaric (Dinamo Kiev), Ivan Strinic (Sampdoria), Sime Vrsaljko (Atletico Madrid), Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) Orta saha: Milan Badelj (Fiorentina), Ivan Rakitic (Barcelona), Marcelo Brozovic (Inter), Mateo Kovacic (Real Madrid), Marko Rog (Napoli), Mario Pasalic (Spartak Moskova), Filip Bradaric (Rijeka), Luka Modric (Real Madrid) Forvet: Ivan Perisic (Inter), Ante Rebic (Eintracht Frankfurt), Marko Pjaca (Schalke 04), Andrej Kramaric (Hoffenheim), Mario Mandzukic (Juventus), Duje Cop (Standard Liege), Nikola Kalinic (Milan)
  • 06 Mart 2018 15:20 Fenerbahçe'nin Altyapısında Birçok Yetenekli Futbolcu Bulunuyor Fenerbahçe'nin Altyapısında Birçok Yetenekli Futbolcu Bulunuyor Boris Rapaic ile beraber bir dönem Hajduk Split altyapısında yer alan Shala, en fazla gelecek vaat eden isimlerden
  • 17 Ocak 2018 11:45 Rapaic'in Oğlu Boris'e Eljif Elmas Modeli Rapaic'in Oğlu Boris'e Eljif Elmas Modeli Ülkesinin önde gelen kulüplerinden Hajduk Split'in altyapısından yetişen 20 yaşındaki oyuncu, 2015-16 yılları arasında 1
  • 12 Ocak 2018 14:00 Vida'nın Babası Hem Futbolcu Hem de Benzinciymiş... Vida'nın Babası Hem Futbolcu Hem de Benzinciymiş... O sezon 32 yaşındaydı ve Dinamo Zagreb, Hajduk Split gibi ligin en iyi ekiplerine gollerini atıyordu
  • 10 Ocak 2018 17:00 Beşiktaş'a Matej Mitrovic İçin Teklif Geldi Beşiktaş'a Matej Mitrovic İçin Teklif Geldi sırada yer alan Hajduk Split'in 12 puan önünde lider olan Zagreb ekibinin, bu transfer için Beşiktaş'ın vereceği kararı beklediği ifade edildi
  • 10 Ocak 2018 16:51 Dinamo Zagreb Beşiktaş'ın Genç Yıldızı Matej Mitrovic'e Talip Oldu Dinamo Zagreb Beşiktaş'ın Genç Yıldızı Matej Mitrovic'e Talip Oldu sırada yer alan Hajduk Split'in 12 puan önünde lider olan Zagreb ekibi, bu transfer için Beşiktaş'ın vereceği kararı bekliyor
  • 09 Ocak 2018 17:31 Bursaspor, Eski Fenerbahçeli Moussa Sow'la Prensipte Anlaştı Bursaspor, Eski Fenerbahçeli Moussa Sow'la Prensipte Anlaştı Sow'un kulübü Al-Ahli Dubai ise, önceki gün Senegalli oyuncunun mevkisine Hajduk Split takımından 1
  • 09 Ocak 2018 16:11 Bursaspor'da Sürpriz İddia: 'Sow ile Anlaşıldı' Sow'un kulübü Al-Ahli Dubai ise, önceki gün Senegalli oyuncunun mevkisine Hajduk Split takımından 1
  • 09 Ocak 2018 14:13 Fenerbahçeli Eski Futbolcu Bursaspor Yolunda Fenerbahçeli Eski Futbolcu Bursaspor Yolunda Bu gelişmenin ardından golcü futbolcunun takımı Al Ahli, Sow'un yerine transferin son gününde Hajduk Split takımından Ante Erceg'i transfer etti
  • 09 Ocak 2018 12:15 Moussa Sow'un Yerine Erceg Moussa Sow'un Yerine Erceg Hajduk Split takımından Ante Erceg 1
  • 28 Kasım 2017 02:36 Dursun Özbek Noktayı Koydu! Dursun Özbek Noktayı Koydu! Hajduk Split'te 1
  • 27 Kasım 2017 12:15 Göztepe'de Gündem Transfer Göztepe'de Gündem Transfer Sezon başında Hajduk Split'ten Zoran Nizic'i çok isteyen Tuna'nın deneyimli stoperi devre arasında takıma kazandırmaya çalışacağı ifade edildi
  • 27 Kasım 2017 12:09 Göztepe'de Gündem Transfer Sezon başında Hajduk Split'ten Zoran Nizic'i çok isteyen Tuna'nın deneyimli stoperi devre arasında takıma kazandırmaya çalışacağı ifade edildi
  • 06 Kasım 2017 14:42 West Ham United'da Bilic Dönemi Sona Erdi Kariyerinde Hajduk Split, Hırvatistan Milli Takımı ve Lokomotiv Moskova'yı çalıştıran 49 yaşındaki teknik adam, 2013'te Beşiktaş'ın başına geçmişti