Son dakika Köprülü haberleri, Köprülü son dakika, son dakika Köprülü

Son Dakika Köprülü Haberleri

 • Erzurum Polisi Göçmen Kaçakçılığı Operasyonunda 31 Göçmen ve 3 Taciri Yakaladı
  14:07 Erzurum Polisi Göçmen Kaçakçılığı Operasyonunda 31 Göçmen ve 3 Taciri Yakaladı

  Erzurum Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü, Tortum Yolu Köprülü Kavşak Keresteciler mevkisinde gerçekleştirdiği operasyonda 31 düzensiz göçmen ve 3 göçmen tacirini yakaladı. Yakalanan şahıslar hakkında gerekli işlemler yapılarak tutuklama kararı verildi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bütçemizin sınırlarını zorlama pahasına vatandaşlarımızın taleplerini karşılamaya gayret ediyoruz
  22 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bütçemizin sınırlarını zorlama pahasına vatandaşlarımızın taleplerini karşılamaya gayret ediyoruz

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, enflasyonun sadece Türkiye'nin değil, Kovid-19 salgını sonrasında tüm dünyanın karşı karşıya kaldığı bir baş ağrısı olduğunu belirterek, Türkiye'nin insani yardımlarıyla mazlumlara sahip çıktığını ve deprem bölgesindeki çalışmaların yoğun şekilde sürdüğünü söyledi. Erdoğan, ayrıca Denizli'ye yapılan yatırımları ve hedeflerini anlattı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan; 'Seçimleri şehirlerimizi Türkiye Yüzyılı'na hazırlayacak adımların ilki olarak görüyoruz'
  22 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan; "Seçimleri şehirlerimizi Türkiye Yüzyılı'na hazırlayacak adımların ilki olarak görüyoruz"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kimin ne yaptığına ne dediğine ne söylediğine aldırmadan sadece işlerine baktıklarını belirterek; "Seçimleri şehirlerimizi Türkiye Yüzyılı'na hazırlayacak adımların ilki olarak görüyoruz" dedi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli'de Muhalefeti Eleştirdi
  22 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli'de Muhalefeti Eleştirdi

  31 Mart yerel seçimleri öncesi Denizli'de vatandaşlarla buluşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Basit bir görüntülü konuşmayı dahi yere göğe sığdıramayan bu eski politikacıların KAAN gibi teknoloji harikası hakkında derin bir sessizliğe bürünmesi ibret verici" dedi.

 • Ulaştırma Bakanı Uraloğlu, Şanlıurfa-Ovaköy arasına 320 kilometrelik yeni bir otoyol inşa edecek
  22 Şub Ulaştırma Bakanı Uraloğlu, Şanlıurfa-Ovaköy arasına 320 kilometrelik yeni bir otoyol inşa edecek

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Kalkınma Yolu Projesi kapsamında, Şanlıurfa-Ovaköy arasına 320 kilometre uzunluğunda yeni bir otoyol inşa edeceklerini belirtti. Bu proje ile Hindistan, Doğu Asya ve Basra Körfezi ülkelerinden Irak'ın güneyinde inşa edilmekte olan FAV Limanı'na gelecek yüklerin, 1200 kilometrelik çift yönlü otoyol ve demir yolu inşa ederek Türkiye'ye ulaşmasını planlıyoruz.

 • Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Filyos Limanı'ndaki çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulundu
  21 Şub Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Filyos Limanı'ndaki çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulundu

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Filyos Limanı'ndaki çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Karabük'ün deniz ticaretine ve nakliyeye açılacağını belirtti. Ayrıca demir yolu hattıyla ilgili ihale sürecinin başlatıldığını ve liman içerisine kadar ulaştırılacağını söyledi. Bakan Uraloğlu, Karabük'e yapılan yatırımlar hakkında da bilgi vererek, kentin daha yaşanabilir hale getirilmesi için çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

 • Kurtuluş Savaşı kahramanı Köprülülü Hamdi Bey'in anıtı açıldı
  20 Şub Kurtuluş Savaşı kahramanı Köprülülü Hamdi Bey'in anıtı açıldı

  Kurtuluş Savaşı kahramanı ve dönemin Demirköy Kaymakamı Köprülülü Hamdi Bey'in anıtı, düzenlenen törenle açıldı. Törende, Hamdi Bey'in biyografisi okundu ve konuşmalar yapıldı. Anıtın yapılmasıyla Hamdi Bey'in hatırasının gelecek nesillere aktarılacağı belirtildi. Ayrıca, Demirköy'de 52 küçükbaş hayvan üreticisine anaç koyun keçi desteklemesi verileceği açıklandı.

 • Vezirköprü'de Kan Bağışı Kampanyası Düzenlendi
  20 Şub Vezirköprü'de Kan Bağışı Kampanyası Düzenlendi

  Vezirköprü Kaymakamlığı ile Türk Kızılay Vezirköprü Şubesi tarafından "Birbirimize Candan Bağlıyız" sloganıyla kan bağışı kampanyası düzenlendi. Kampanya kapsamında Köprülü Mehmet Paşa Parkı önünde tören gerçekleştirildi. Vezirköprü Kaymakamı Özgür Kaya, kan bağışının önemine dikkat çekerek, vatandaşları kampanyaya destek vermeye çağırdı.

 • Samsun'da Kan Bağış Kampanyası Düzenlendi
  19 Şub Samsun'da Kan Bağış Kampanyası Düzenlendi

  Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 'Birbirimize Candan Bağlıyız' sloganı ile kan bağış kampanyası düzenlendi. Kampanyanın açılışı Köprülü Mehmet Paşa Parkı'nda yapıldı. İlçe Kaymakamı Özgür Kaya, kan bağışının sürekli bir ihtiyaç olduğunu belirterek, vatandaşlara katılımları için teşekkür etti.

 • Vezirköprü'de Kan Bağış Kampanyası Düzenlendi
  19 Şub Vezirköprü'de Kan Bağış Kampanyası Düzenlendi

  Vezirköprü'de kaymakamlık ve Türk Kızılay Vezirköprü Şubesi öncülüğünde düzenlenen kan bağış kampanyası, 'Birbirimize candan bağlıyız' sloganıyla gerçekleştirildi. Kampanya açılışında konuşan Vezirköprü Kaymakamı Özgür Kaya, kan bağışının sürekli bir ihtiyaç olduğunu vurgulayarak, vatandaşlara katılımları için teşekkür etti.

 • Başkan Ergün yeni dönem projelerini anlattı
  17 Şub Başkan Ergün yeni dönem projelerini anlattı

  Başkan Ergün yeni dönem projelerini anlattı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, 2024-2029 dönemi projelerini açıkladı.

 • Başkan Ergün yeni dönem projelerini anlattı
  16 Şub Başkan Ergün yeni dönem projelerini anlattı

  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, 2024-2029 dönemi projelerini açıkladı.

 • Mansur Yavaş: 'Biz protein yardımı yapıyoruz, o but veriyormuş'
  14 Şub Mansur Yavaş: 'Biz protein yardımı yapıyoruz, o but veriyormuş'

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Etimesgut'ta Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında yaptığı konuşmada, İstanbul'daki çorba dağıtımını eleştirerek, Ankara'da yapılan protein yardımlarını ve diğer projelerini anlattı. Yavaş, rakiplerine projelerini okumaları ve taklit etmeleri çağrısında bulundu.

 • AK Parti'nin İzmir adayı Dağ, projelerini açıkladı
  13 Şub AK Parti'nin İzmir adayı Dağ, projelerini açıkladı

  İZMİR için projelerini açıklayan AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, 'Eşsiz İzmir' temasıyla projeleri 11 başlıkta topladığını belirtip, "Ne bizim ne de İzmirlilerin, İzmir'in sorunlarını konuşmaya ayıracak bir dakikası dahi yok.

 • THK Vezirköprü Şube Başkanı Önder Erdem'in Cenazesi Defnedildi
  12 Şub THK Vezirköprü Şube Başkanı Önder Erdem'in Cenazesi Defnedildi

  Türk Hava Kurumu(THK) Vezirköprü Şube Başkanı Önder Erdem, yakalandığı hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti. Erdem için Köprülü Mehmet Paşa Camisi'nde cenaze namazı kılındı ve ardından Karlık Mezarlığı'na defnedildi. Cenaze törenine birçok kurum ve kuruluşun temsilcisi ile vatandaşlar katıldı.

 • Vezirköprü Manifaturacılar Odası Başkanı'nın Cenazesi Toprağa Verildi
  12 Şub Vezirköprü Manifaturacılar Odası Başkanı'nın Cenazesi Toprağa Verildi

  Kanser tedavisi gören ve yaşam mücadelesini kaybeden Vezirköprü Manifaturacılar Odası Başkanı Önder Erdem'in cenazesi düzenlenen törenle toprağa verildi. Törene siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 • Hakkari Çukurca'da AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı
  12 Şub Hakkari Çukurca'da AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

  Hakkari'nin Çukurca ilçesinde AK Parti'nin seçim koordinasyon merkezi açıldı. İlçedeki vatandaşlara hizmet edebilecek olmanın onurunu yaşadığını belirten AK Parti Çukurca Belediye Başkan adayı Nazmi Demir, ilçenin en önemli sorunlarından biri olan konaklama ve barınma sorunlarını belediye kaynaklarını kullanmadan kendi imkanlarıyla çözeceklerini söyledi. Açılışa AK Parti Çukurca İlçe Başkanı Hüseyin Yılmaz, teşkilat mensupları ve vatandaşlar katıldı.

 • Bakan Tunç'tan Ak Partili başkan adaylarına sel ve deprem uyarısı
  10 Şub Bakan Tunç'tan Ak Partili başkan adaylarına sel ve deprem uyarısı

  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Bartın'da Ak Partili belediye başkan adaylarının tanıtım programında yaptığı konuşmada, deprem ve sel riskine dikkat çekerek, afetlere dirençli şehirlerin oluşturulması gerektiğini vurguladı. Ayrıca, merkezi idare ile uyumlu yerel yönetimlerin önemine değindi ve gerçek belediyeciliğin AK Parti döneminde başladığını belirtti. Bakan Tunç, sivil anayasa için uzlaşma temennisinde bulundu.

 • Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Bartın'da deprem uyarısında bulundu
  10 Şub Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Bartın'da deprem uyarısında bulundu

  Bartın'da AK partili belediye başkan adaylarının tanıtım programına katılan Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, deprem uyarısında bulunarak, "Tüm ilçelerimizde özellikle beldelerimiz, il merkezinde bu konuda afetlere dirençli şehirlerimizi oluşturmamız lazım" dedi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Zonguldak'a son 21 yılda 189 milyar liralık kamu yatırımı yapıldı
  10 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan: Zonguldak'a son 21 yılda 189 milyar liralık kamu yatırımı yapıldı

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zonguldak'a son 21 yılda 189 milyar liralık kamu yatırımı yaptıklarını açıkladı. Erdoğan, eğitimden sağlığa, ulaşımdan tarıma kadar birçok alanda yapılan yatırımları anlattı ve Zonguldak'ın istihdamını desteklemeye devam edeceklerini belirtti.

 • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması
  10 Şub Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Açıklaması

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Her zaman söylüyorum, biz bu milletin efendisi değil, hizmetkarıyız. Biz bu millete hizmet için varız. Bizi, partimizi ve ittifakımızı CHP'nin başını çektiği müzmin muhalefetten ayıran temel vasfımız budur.

 • Adalet Bakanı Yılmaz Tunç: Türkiye, dünya projeleriyle tanıştı
  10 Şub Adalet Bakanı Yılmaz Tunç: Türkiye, dünya projeleriyle tanıştı

  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Bartın'da yaptığı konuşmada, Türkiye'nin son 21 yılda enerjiden savunma sanayisine, eğitimden altyapıya birçok alanda büyük projelere imza attığını belirtti. Tunç, milletin tercihini Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'den yana kullandığını vurguladı. Ayrıca, yerel yönetimlerin hükümetle uyumlu çalışmasının önemine değindi ve Bartın'da Cumhur İttifakı'nın başarılı olacağını ifade etti.

 • MHP, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi için 55 yeni adayını açıkladı
  07 Şub MHP, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi için 55 yeni adayını açıkladı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi'nde 5 ilçe ve 50 belde belediye başkan adayı olmak üzere toplam 55 adayını daha açıkladı.

 • Murat Kurum: '1 Nisan'da ilk iş olarak CHP'li İBB yönetiminin hafriyat döküp kapattığı metro hattını süratle başlatacağız'
  04 Şub Murat Kurum: "1 Nisan'da ilk iş olarak CHP'li İBB yönetiminin hafriyat döküp kapattığı metro hattını süratle başlatacağız"

  Murat Kurum: "1 Nisan'da ilk iş olarak CHP'li İBB yönetiminin hafriyat döküp kapattığı metro hattını süratle başlatacağız" "Göreve geldiğimizde İstanbul'u Türkiye Yüzyılı'na en güzel şekilde hazırlayacağız" "Belediyecilik tarihinde iz bırakacak olan 100 yıllık planlama ve strateji...

 • Murat Kurum: '1 Nisan'da ilk iş olarak CHP'li İBB yönetiminin hafriyat döküp kapattığı metro hattını süratle başlatacağız'
  04 Şub Murat Kurum: "1 Nisan'da ilk iş olarak CHP'li İBB yönetiminin hafriyat döküp kapattığı metro hattını süratle başlatacağız"

  Çekmeköy'de düzenlenen 3. Hamsi Festivali'nde konuşan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, "Göreve geldiğimizde İstanbul'u Türkiye Yüzyılı'na en güzel şekilde hazırlayacağız. Belediyecilik tarihinde iz bırakacak olan 100 yıllık planlama ve strateji dönemine geçeceğiz.

 • Murat Kurum: 'Çekmeköy'ün iki yakasını tamamen birleştirip 12 bin metrekare bir meydan kazandıracağız'
  02 Şub Murat Kurum: "Çekmeköy'ün iki yakasını tamamen birleştirip 12 bin metrekare bir meydan kazandıracağız"

  Murat Kurum: "Çekmeköy'ün iki yakasını tamamen birleştirip 12 bin metrekare bir meydan kazandıracağız" Mevcut İBB yönetiminin kullandığı dil, hiçbir CHP'li hemşehrimiz tarafından tasvip edilmiyor" "CHP'li İBB yönetiminin hafriyat döktüğü, Çekmeköy, Kirazlıdere, Güngören, Aydınlar,...

 • AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum Çekmeköy'de
  02 Şub AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum Çekmeköy'de

  Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, STK temsilcileri, iş adamları ve iş kadınları, kanaat önderleri ve muhtarlarla buluştu.

 • İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Çekmeköy'de STK temsilcileri ve iş adamlarıyla bir araya geldi
  02 Şub İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Çekmeköy'de STK temsilcileri ve iş adamlarıyla bir araya geldi

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Çekmeköy'de STK temsilcileri, iş adamları, kanaat önderleri ve muhtarlar ile bir araya gelerek projelerini paylaştı. Kurum, Çekmeköy için trafik sorununu çözecek, metro hatlarını yeniden başlatacak ve gençlere burs desteğini arttıracaklarını belirtti.

 • Bekir Ünal'ın İsmi Bünyan'daki Bekleme Salonunda Yaşayacak
  30 Oca Bekir Ünal'ın İsmi Bünyan'daki Bekleme Salonunda Yaşayacak

  Kayseri'nin Bünyan ilçesinde 50 yıl boyunca bakkaliye işleten Bekir Ünal'ın ismi, Bünyan Belediyesi tarafından yaptırılan mini terminal içerisindeki bekleme salonuna verildi.

 • Şehit Doktor Munise Özcan'ın adı Büyükşehir ile yaşıyor
  29 Oca Şehit Doktor Munise Özcan'ın adı Büyükşehir ile yaşıyor

  Denizli Büyükşehir Belediyesi, şehit düşen Dr. Munise Özcan'ın adını yaşatmak için parkı yeniden düzenledi. Şehit Doktor Munise Özcan Parkı'nın açılış törenine birçok yetkili ve vatandaş katıldı. Başkan Zolan, şehitleri unutmamak gerektiğini vurgulayarak, parkın yeniden düzenlenmesinin önemini belirtti. Denizli'nin belediyecilik hizmetleriyle Türkiye'de örnek gösterilen bir kent olduğunu ifade etti.

 • Yeniden Refah Partisi, Pozantı Belediye Başkan Adayını Açıkladı
  27 Oca Yeniden Refah Partisi, Pozantı Belediye Başkan Adayını Açıkladı

  Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, eski MHP'li Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay'ı partilerinin Pozantı Belediye Başkan Adayı olarak duyurdu. Erbakan, Çay'a rozet takarak desteğini gösterdi. Yeniden Refah Partisi, 31 Mart Mahalli ve İdari Seçimleri için toplamda 74 belediye başkan adayını açıkladı.

 • Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, eski MHP'li Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay'ı aday olarak kabul etti
  27 Oca Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, eski MHP'li Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay'ı aday olarak kabul etti

  Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, eski MHP'li Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay'ı partilerinin Pozantı Belediye Başkan Adayı olarak duyurdu. Erbakan, aday tanıtım toplantısında toplamda 74 belediye başkan adayını açıkladı.

 • Mansur Yavaş: ''Çalıyor Ama Çalışıyor' Kavramını Tümüyle Ortadan Kaldırdık. Ankara'nın Dürüst Yönetilebileceğini Herkese Gösterdik'
  21 Oca Mansur Yavaş: "'Çalıyor Ama Çalışıyor' Kavramını Tümüyle Ortadan Kaldırdık. Ankara'nın Dürüst Yönetilebileceğini Herkese Gösterdik"

  Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, Keçiören Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında, “6 milyon tek yürek olduk. Durumu iyi olan da olmayan da yaptığımız kampanyalarla birbirlerini görmeden birbirlerine yardımcı oldular. Hatırlıyor musunuz, bir veresiye defteri çağrısı yaptık. İnsanlar birbirini görmeden, tanımadan gittiler bakkallarda duran veresiye defterlerini kapattılar. Belediye başkanlığı böyle olur. Gerçek belediyecilik böyle olur. Belediye başkanı halkına önderlik yapar, dayanışmayı sağlar. Bunun için önce belediye başkanına güvenmek lazım. Bu güveninizden dolayı bütün Ankara’ya sonsuz teşekkürler ediyorum. Tüm çamurlara rağmen Ankara’nın kaldırımlarından ayrımcılığı, kin ve nefreti söktük. ‘Çalıyor ama çalışıyor’ kavramını tümüyle ortadan kaldırdık. Ankara’nın dürüst yönetilebileceğini herkese gösterdik” dedi.

 • Ordu'da KYK Kız Öğrenci Yurdu'nda Asansör Arızası
  17 Oca Ordu'da KYK Kız Öğrenci Yurdu'nda Asansör Arızası

  Ordu'nun Altınordu ilçesinde bulunan Mehmet Fuad Köprülü KYK Kız Öğrenci Yurdu'nda asansör arızalandı ve içerisinde mahsur kalan 10 öğrenci 45 dakika sonra kurtarıldı. Öğrenciler yaşanan olayı protesto etti. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

 • Ordu'da KYK Kız Öğrenci Yurdu'nda Asansör Arızası: Öğrenciler Mahsur Kaldı
  17 Oca Ordu'da KYK Kız Öğrenci Yurdu'nda Asansör Arızası: Öğrenciler Mahsur Kaldı

  Ordu'nun Altınordu ilçesinde bulunan Mehmet Fuad Köprülü KYK Kız Öğrenci Yurdu'nda asansör arızalandı ve içerisinde bulunan 10 öğrenci mahsur kaldı. Yaklaşık 45 dakikalık çalışma sonucunda öğrenciler kurtarıldı. Olayı protesto eden öğrenciler, yurt yetkililerine ve asansör firmasına şikayetçi oldu. Jandarma olayla ilgili inceleme başlattı.

 • Ordu'da KYK Kız Öğrenci Yurdu'nda Asansör Arızası: Öğrenciler Mahsur Kaldı
  17 Oca Ordu'da KYK Kız Öğrenci Yurdu'nda Asansör Arızası: Öğrenciler Mahsur Kaldı

  Ordu'nun Altınordu ilçesindeki Mehmet Fuad Köprülü KYK Kız Öğrenci Yurdu'nda asansör arızalandı ve içerisinde mahsur kalan 10 öğrenci, 45 dakikalık çalışma sonucu kurtarıldı. Öğrenciler yaşanan olayı protesto etti. Yurt yetkilileri ise öğrencilerin güvenle asansörden çıkarıldığını belirtti.

 • Hakkari'de Mehmetçik, yeni yılda da görevinin başında
  01 Oca Hakkari'de Mehmetçik, yeni yılda da görevinin başında

  Hakkari'nin Çukurca ilçesinde görev yapan Mehmetçik, soğuk havaya aldırış etmeden yeni yılda da vatandaşın huzur ve güvenliği için görevini sürdürdü. Çukurca Kaymakamı Mert Kumcu, jandarma noktalarını ziyaret ederek, kahraman jandarmalarla yeni yıla birlikte girdi. Kaymakam Kumcu, Mehmetçik'in fedakarca görev yaptığını vurgulayarak, onlara minnettar olduklarını ifade etti.

 • Alman Turist Köprülü Kanyon'da Hayatını Kaybetti
  27 Ara Alman Turist Köprülü Kanyon'da Hayatını Kaybetti

  Antalya'nın Manavgat ilçesinde gezmeye gittiği Köprülü Kanyon'da fotoğraf çekerken dengesini kaybeden Alman turist yaklaşık 50 metrelik kanyondan aşağı düşerek hayatını kaybetti. Olayın ardından jandarma ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi. Alman turistin cansız bedeni Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

 • CHP Sözcüsü Yücel: Yarın 81 ilde eş zamanlı basın açıklaması yapacağız
  21 Ara CHP Sözcüsü Yücel: Yarın 81 ilde eş zamanlı basın açıklaması yapacağız

  CHP Sözcüsü Deniz Yücel, "Milli Mücadele'nin en zor günlerine denk gelmesine rağmen, cepheden çıkıp Maarif Kongresini toplayan ruhun devamı olan Cumhuriyet Halk Partisi olarak, yarın 81 ilde eş zamanlı basın açıklaması yapacağız" dedi.

 • Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne uluslararası bir ödül daha
  15 Ara Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne uluslararası bir ödül daha

  Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne uluslararası bir ödül daha 'Avrupa Yönetişim Mükemmelliği Markası' Ankara Büyükşehir Belediyesinin Ankara Büyükşehir Belediyesi, Avrupa Konseyi tarafından 'Avrupa Yönetişim Mükemmelliği Markası' olmaya layık görüldü.

 • Uluslararası Bir Ödül Daha: 'Avrupa Yönetişim Mükemmelliği Markası', Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin
  15 Ara Uluslararası Bir Ödül Daha: 'Avrupa Yönetişim Mükemmelliği Markası', Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Avrupa Konseyi tarafından ‘Avrupa Yönetişim Mükemmelliği Markası’ olmaya layık görüldü. Ankara Büyükşehir  Belediyesi ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin ilk kez almaya hak kazandığı marka ödülü, 12 İyi Demokratik Yönetişim ilkesi çerçevesinde; şeffaflık, katılım, hesap verebilirlik, hukukun üstünlüğü, etik davranış, değişime açık olma, insan hakları, sürdürülebilirlik, sağlam mali yönetim, yetkinlik, verimlilik, duyarlılık değerlerine sahip olmayı kapsıyor. Ödül töreninde konuşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Ankara halkının parasını harcıyoruz. Paranın sahibine sormak lazım. Halkın parasını ‘projem var’ diye boşa atamazsınız. Bu kararı alırken katılıma açık olmanız lazım. Belediyeler, vatandaşa hayır demeyen vatandaşlarla iletişim kuran iradelerdir" dedi.

 • Nizip Belediyesi Trafik Yoğunluğunu Azaltmak İçin Köprülü Kavşak Çalışması Başlattı
  20 Kas Nizip Belediyesi Trafik Yoğunluğunu Azaltmak İçin Köprülü Kavşak Çalışması Başlattı

  Nizip Belediyesi, ilçe genelindeki trafik yoğunluğunu azaltmak amacıyla köprülü kavşak çalışması başlattı. Belediye Başkanı Mehmet Sarı, projenin Gaziantep-Şanlıurfa kara yolunun Nizip adliyesi ve otogar bağlantısında gerçekleştirildiğini belirtti. Köprülü kavşak tamamlandığında, Yunus Emre Mahallesi, otogar ve adliye bağlantılarındaki trafik daha güvenli hale gelecek ve yoğunluk azalacak.

 • Şahinbey'de 100. Yıl Tünellerinde ilk ışık bakanlarla birlikte görüldü
  19 Kas Şahinbey'de 100. Yıl Tünellerinde ilk ışık bakanlarla birlikte görüldü

  Şahinbey'de 100. Yıl Tünellerinde ilk ışık bakanlarla birlikte görüldü Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılan Şahinbey Belediyesi 100.

 • Şahinbey'de 100. Yıl Tünellerinde ilk ışık bakanlarla birlikte görüldü
  19 Kas Şahinbey'de 100. Yıl Tünellerinde ilk ışık bakanlarla birlikte görüldü

  Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılan Şahinbey Belediyesi 100. Yıl Tünellerinin ışık görme törenine katılarak tünelin içerisinden yürüyerek geçti.

 • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Atatürk Anıtına Çelenk Bırakıldı
  28 Eki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Atatürk Anıtına Çelenk Bırakıldı

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100. Yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Adıyaman Valiliği önünde bulunan Atatürk Anıtı'na çelenk bırakıldı. Adıyaman Valisi Osman Varol ve Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, çelenk bıraktı. Törenin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

 • BATMAN'DA UÇURTMA ŞENLİĞİ VE CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜ
  27 Eki BATMAN'DA UÇURTMA ŞENLİĞİ VE CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜ

  BATMAN'da, Cumhuriyetin 100'üncü yılı etkinlikleri kapsamında uçurtma şenliği ve Cumhuriyet yürüyüşü düzenlendi.

 • Gümüşhane Valisi Alper Tanrısever: 'Genel itibariyle turizme ve madenciliğe odaklanacağız'
  24 Eki Gümüşhane Valisi Alper Tanrısever: "Genel itibariyle turizme ve madenciliğe odaklanacağız"

  Gümüşhane Valisi Alper Tanrısever, 17 Ağustos'ta göreve başlayıp ilçe ziyaretleri ve diğer tespitlerinin ardından basın toplantısında gazetecilerle bir araya gelerek genel bir durum değerlendirmesi yaptı.

 • Manisa Valisi Salihli'de İncelemelerde Bulundu
  14 Eki Manisa Valisi Salihli'de İncelemelerde Bulundu

  Manisa Valisi Enver Ünlü, Salihli ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde, Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ayrıca, yeni inşaatına başlanan 400 yataklı hastane ve üniversite yerleşkesi ile ilgili incelemelerde bulundu. Vali Ünlü, ayrıca Fırat Kalkanı Operasyonu'nda yaralanan bir gaziyi de evinde ziyaret etti.

 • Vezirköprü'de İsrail'in Gazze'ye saldırılarına tepki
  13 Eki Vezirköprü'de İsrail'in Gazze'ye saldırılarına tepki

  Samsun'un Vezirköprü ilçesinde, İsrail'in Gazze'ye saldırıları sonucu sivillerin hayatını kaybetmesine tepki gösterildi. Köprülü Mehmet Paşa Camisi önünde cuma namazının ardından sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve üyeleri ile vatandaşların katılımıyla basın açıklaması yapıldı. Vezirköprü İmam Hatipliler Derneği Başkanı Ahmet Korkmaz'ın okuduğu açıklamada, İsrail tarafından Gazze'ye yönelik saldırılar kınandı. Açıklamanın ardından İlçe Müftüsü Naci Yalçınkaya tarafından ölenler için dua edildi.

 • Çetin'e Nizip ve Oğuzeli'nde coşkulu karşılama
  04 Eki Çetin'e Nizip ve Oğuzeli'nde coşkulu karşılama

  AK Parti Gaziantep İl Başkan Murat Çetin ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı ile beraber AK Parti Nizip İlçe Başkanlığı'na atanan Av. Muharrem Cankesen ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 • Samsun Büyükşehir Belediyesi, Down Sendromlu Milli Sporcular İçin Özel Gezi Düzenledi
  01 Eki Samsun Büyükşehir Belediyesi, Down Sendromlu Milli Sporcular İçin Özel Gezi Düzenledi

  Samsun Büyükşehir Belediyesi, 2023 Down Sendromlular Avrupa Şampiyonası'nda başarı elde eden milli sporcular için özel bir gezi programı düzenledi. Gezi kapsamında sporcular ve aileleri, Samsun'un tarihi ve turistik yerlerini ziyaret etti. Gezinin amacı, sporcuları ödüllendirmek ve ailelerini onurlandırmaktı. Sporcular, Avrupa ve dünya şampiyonalarında başarılar elde etmek için çalışmalarını sürdürüyorlar.

 • Şahinbey Belediyesi'nin öz kaynaklarıyla yaptığı yatırımlar vatandaşların hayatını kolaylaştırıyor
  20 Eyl Şahinbey Belediyesi'nin öz kaynaklarıyla yaptığı yatırımlar vatandaşların hayatını kolaylaştırıyor

  Şahinbey Belediyesi'nin öz kaynaklarıyla yaptığı yatırımlar vatandaşların hayatını kolaylaştırıyor Şahinbey'in yatırımları büyük takdir topluyor Yarım saat süren yol 1 dakikaya inecek Gaziantep'in Şahinbey İlçe Belediyesi kısa sürede yaptığı yeni yollar ve tünellerle trafiği büyük...

 • AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Çankırı'daki yol çalışmalarını inceledi
  15 Eyl AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Çankırı'daki yol çalışmalarını inceledi

  AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Çankırı'da devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi. Akbaşoğlu, merkezde ve ilçelerde yapımı devam eden bütün yol çalışmalarının hızlandırılmasını istedi. Ayrıca, Çankırı-Korgun-Kurşunlu yolunun çevre yolu bağlantısı ve Çerkeş-Kızılcahamam yolunun güvenli hale getirilmesi çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 • Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
  11 Eyl Sakarya Büyükşehir Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin eylül ayı olağan meclis toplantısı Ekrem Yüce başkanlığında yapıldı. Yapılan toplantıda Yüce, belediyenin 4,5 yıllık hizmet süresinde gerçekleştirdiği projeleri ve çalışmaları anlattı. Yüce, altyapıdan üstyapıya, sosyal hayattan tarımsal projelere kadar birçok alanda çalıştıklarını belirtti. Ayrıca Yüce, Sakarya'nın sosyal yaşamına değer katan projelerin detaylarını da paylaştı. Toplantıya ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri ve komisyon başkanları da katıldı.

 • Efeler Tarih Evi, geleceğe ışık tutacak
  07 Eyl Efeler Tarih Evi, geleceğe ışık tutacak

  Efeler Tarih Evi, geleceğe ışık tutacak Aydın'ın Efeler ilçesinde dönemin Macar ustaları tarafından yapılan 80 yıllık konaklar, zamana meydan okurken, Efeler Belediyesi tarafından restore edilen ve ziyarete açılan Efeler Tarih Evi, geçmişe ışık tutacak.

 • İmamoğlu: 'Yağmur Sularının Atık Suyla Karışmasının Ortaya Çıkarttığı Sel ve Su Baskınlarını Tarihi Yarımada'da Tarihe Gömeceğiz'
  05 Eyl İmamoğlu: "Yağmur Sularının Atık Suyla Karışmasının Ortaya Çıkarttığı Sel ve Su Baskınlarını Tarihi Yarımada'da Tarihe Gömeceğiz"

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu,505 milyon liralık yatırımla inşası tamamlanacak olan Unkapanı Yağmur Suyu Tüneli'nin de içinde yer aldığı altyapı projesiyle ilgili olarak “İstanbul’un altyapısını, çağın gereklerine uygun bir şekilde yenileme yolculuğuna çıktık. Yağmur sularının atık suyla karışmasının ortaya çıkarttığı sel ve su baskınlarını Tarihi Yarımada'da tarihe gömeceğiz. Ve bir daha böyle bir olumsuzluğu biz, bu sahada görmeyeceğiz” dedi. Kentte yaşanan kuraklığa ve günlük su tüketimindeki artışa dikkat çeken İmamoğlu, bir kez daha İstanbulluları su tüketimi konusunda hassas davranmaya davet etti.

 • Bakan Uraloğlu: 'Çelikhan yolunun ihalesini 2023 yılında yapmış, 2024 yılında da çalışmalara başlamış olacağız'
  23 Ağu Bakan Uraloğlu: "Çelikhan yolunun ihalesini 2023 yılında yapmış, 2024 yılında da çalışmalara başlamış olacağız"

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Adıyaman'da katıldığı kavşak açılışında, "Çelikhan yolunun ihalesini de 2023 yılında yapmış olacağız. 2024 yılında da inşallah çalışmalara başlamış olacağız" dedi.

 • Manisa'da Refüje Çarpan Otomobil Kazası: 4 Ölü, 1 Yaralı
  22 Ağu Manisa'da Refüje Çarpan Otomobil Kazası: 4 Ölü, 1 Yaralı

  Manisa'nın Salihli ilçesinde, Adem Yüce'nin kullandığı otomobil, İzmir-Ankara kara yolunda refüje çarptı. Kazada Adem Yüce, Oktay Yüce, Bekir Sarı ve Burak Sarı hayatını kaybetti, Beytullah Sarı ise yaralandı. Yaralanan Beytullah Sarı, milli güreşçi olup geçen ay Macaristan'da düzenlenen 15 Yaş Altı Avrupa Güreş Şampiyonası'nda bronz madalya kazanmıştır.

 • Manavgat'ta Hurdaya Dönen Otomobilin Sürücüsü Yaralı Olarak Kurtuldu
  03 Ağu Manavgat'ta Hurdaya Dönen Otomobilin Sürücüsü Yaralı Olarak Kurtuldu

  Antalya'nın Manavgat ilçesinde Köprülü Çayı'na uçarak hurdaya dönen otomobilin sürücüsü, kazayı yaralı olarak atlattı. Kaza, Karabük Mahallesi, Karabik köprüsü üzerinde meydana geldi. Otomobilin sürücüsü Soner Yerebakan, köprüden geçerken direksiyon hakimiyetini kaybederek çaya uçtu. Şans eseri kazayı yaralı olarak atlattıktan sonra Soner Yerebakan, sağlık ekibinin müdahalesiyle Serik Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Sürücünün hayati tehlikesi bulunmamaktadır.

 • Kastamonu'da inşa edilecek kapalı pazar yerinin temeli dualarla atıldı
  21 Tem Kastamonu'da inşa edilecek kapalı pazar yerinin temeli dualarla atıldı

  Kastamonu Belediyesi tarafından Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'ne inşa edilecek kapalı pazar yerinin temeli törenle atıldı.

 • Gümüşhacıköy'de Emekli Din Görevlilerine Teşekkür Plaketi Verildi
  18 Tem Gümüşhacıköy'de Emekli Din Görevlilerine Teşekkür Plaketi Verildi

  Gümüşhacıköy ilçesinde emekli olan 5 din görevlisine, hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi. İlçe Müftülüğünde yapılan törende Müftü Adem Verim, emekli olan din görevlilerine teşekkür plaketi verdi. Çorumluoğlu Camisi imam hatibi Mahmut Bayraktutar, Sadullah Camisi müezzin kayyımı Kadir Çelik, Türkmenoğlu Camisi imam hatibi Mustafa Acar, Cumara Camisi imam hatibi İsmail Tekinasa ve Köprülü Mehmet Paşa Camisi müezzin kayyımı Muammer Çotur'un emekliye ayrıldıklarını dile getiren Verim, hizmetlerinden dolayı personele teşekkür etti.

 • Gümüşhacıköy'de 15 Temmuz Şehitleri için Mevlit Okutuldu
  15 Tem Gümüşhacıköy'de 15 Temmuz Şehitleri için Mevlit Okutuldu

  Gümüşhacıköy ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla şehitler için mevlit okutuldu. İlçe Müftülüğü tarafından Köprülü Mehmetpaşa Camisi'nde düzenlenen mevlit programında öğle namazı öncesi Kur'an-ı Kerim ve ilahiler okundu. Ardından 251 şehit için ilçedeki tüm camilerde ve kurslarda okunan hatimlerin duası yapıldı. Programa Kaymakam Ali Cemal Altınöz, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Mustafa Kurtcu, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 • Gümüşhacıköy'de Kurban Bağış Standları Açıldı
  22 Haz Gümüşhacıköy'de Kurban Bağış Standları Açıldı

  Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) iş birliğiyle başlatılan 'Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş' kampanyası kapsamında kurban bağış stantları açıldı. Köprülü Mehmet Camisi bahçesine kurulan kurban bağış standında müftülük ve vakıf görevlileri, vatandaşlara kampanya hakkında bilgi vererek bağış topluyor. Türkiye'nin yanı sıra 145 ülkede, 436 bölgede vekaleten kurban kesimi yapılacağı belirtilirken, Türkiye Diyanet Vakfı tarafından bu yıl vekalet yoluyla kurban kesim bedelinin yurt içinde 5 bin 950, yurt dışında ise 2 bin 750 lira olarak belirlendiği ifade edildi.

 • Osmanlı kenti Safranbolu çifte bayram yapacak
  20 Haz Osmanlı kenti Safranbolu çifte bayram yapacak

  Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden birisi olan Safranbolu, Kurban Bayramı tatilinde en az 400 bin kişi ağırlayacak. UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan tarihi ilçe, Osmanlı'nın şehir hayatı ve kültürünü yansıtması dolayısıyla "Osmanlı'nın parmak izi" olarak adlandırılıyor. Safranbolu, 18. ve 19. yüzyıl ile 20. yüzyıl başlarında yapılan evleri ve Arnavut kaldırımlarıyla misafirlerine tarihte yolculuğa çıkaracak. Ayrıca, Cinci Han ve Hamam, Kent Tarihi Müzesi, Saat Kulesi, İzzet Mehmet Paşa ve Köprülü Mehmet Paşa camileri, Hıdırlık Tepesi, Cem Seyir Terası, İncekaya Su Kemeri ve kanyonu gibi yapılarıyla da turistlerin ilgisini çekiyor. Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Şebnem Urgancıoğlu Ergüder, Kurban Bayramı tatilinin 9 güne uzamasının sektör için mutluluk verici bir haber olduğunu belirtti ve ilçenin kültür ve doğa turizmi açısından da önemli bir potansiyele sahip olduğunu vurguladı.

 • Konya'da Alparslan Türkeş Caddesi açıldı, Taşköprü Alt Geçidi temeli atıldı
  30 May Konya'da Alparslan Türkeş Caddesi açıldı, Taşköprü Alt Geçidi temeli atıldı

  Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaklaşık 400 milyon liraya mal olan Alparslan Türkeş Caddesi'nin açılışı yapıldı, Taşköprü Alt Geçidi'nin temel atma programı düzenlendi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, seçimden hemen sonra 2 önemli yatırım için bir araya geldiklerini belirtti.

 • Yağışla gelen zincirleme kazada 7 araç çarpıştı: 2 yaralı
  06 May Yağışla gelen zincirleme kazada 7 araç çarpıştı: 2 yaralı

  Bursanın İnegöl ilçesi Bursa-Ankara karayolu üzeri İlçe girişinde yağışla meydana gelen zincirleme kazada 7 araç çarpıştı; 2 kişi yaralandı. Kaza nedeniyle kapanan yol araçların yoldan kaldırılmasının ardından tekrar trafiğe açıldı. Kazayla alakalı soruşturma başlatıldı.

 • Karatay Kültür Merkezi'nin Temeli Atıldı
  03 May Karatay Kültür Merkezi'nin Temeli Atıldı

  Konya'nın Karatay ilçesi, yeni bir proje olan Karatay Kültür Merkezi'ne kavuşuyor. Belediye Başkanı Hasan Kılca, 4 bin 100 metrekarelik kompleks tesisin temel atma programında yaptığı konuşmada, Karatay Belediyesi olarak vatandaş odaklı hizmetlerini sürdürdüklerini belirtti. Karatay Kültür Merkezi, yeni nikah düğün ve sergi salonundan oluşacak ve 103 milyon liraya mal olacak.

 • Karatay Belediyesi'nden ilçeye 35 milyon TL'lik yatırım
  29 Nis Karatay Belediyesi'nden ilçeye 35 milyon TL'lik yatırım

  Konya'nın merkez Karatay İlçe Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Hacısadık Sosyal Tesisi'nin açılışı gerçekleştirildi.

 • GÜNDEM / 27 Nisan 2023
  27 Nis GÜNDEM / 27 Nisan 2023

  Kahramanmaraş merkezli depremlere ilişkin gelişmeler takip ediliyor.

 • GÜNDEM ÖZETİ / 6 Nisan 2020
  27 Nis GÜNDEM ÖZETİ / 6 Nisan 2020

  Kahramanmaraş merkezli depremlere ilişkin gelişmeler takip ediliyor. Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Balıkesir ve Tekirdağ mitinglerine katılacak. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Şanlıurfa Kadın Kolları Programına iştirak edecek. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum İstanbul'da bir dizi etkinliğe katılacak.

 • Bakan Kurum Yarısı Bizden kampanyasına 10 bin 165 başvuru yapıldığını açıkladı
  26 Nis Bakan Kurum Yarısı Bizden kampanyasına 10 bin 165 başvuru yapıldığını açıkladı

  Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Yarısı Bizden kampanyasına 26 Nisan itibarıyla yapılan toplam başvuru sayısının 10 bin 165 bina olduğunu belirtti. Bunun yaklaşık 50 bin bağımsız bölüm ederken, 200 bin kişinin projeye başvurduğunu söyledi. Kurum ayrıca, Sancaktepe'de arsa tapu teslim töreninde yaptığı açıklamada, deprem konutları, kentsel dönüşüm ve yeşil alan projeleri hakkında bilgi verdi.

 • 6 Nisan 1920 Tarihli Haberler
  26 Nis 6 Nisan 1920 Tarihli Haberler

  Kahramanmaraş'taki deprem, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açılış törenleri, siyasi liderlerin mitingleri, bakanların ziyaretleri ve spor etkinlikleri gibi çeşitli konular hakkında haberler içeren Anadolu Ajansı haber özeti.

 • Bakan Kurum: 'İstanbul hem istiklaldir, hem istikbaldir'
  26 Nis Bakan Kurum: "İstanbul hem istiklaldir, hem istikbaldir"

  Bakan Kurum: "İstanbul hem istiklaldir, hem istikbaldir" Bakan Kurum: "Eserlerin İstanbul'unda yeni ve daha güçlü bir Beykoz inşa ediyoruz"İSTANBUL Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Beykoz'da bir dizi program gerçekleştirdikten sonra Kavacık Yaşam Merkezinde 'Muhtarlar,...

 • Bakan Kurum, 'Muhtarlar, STK ve Spor Kulüpleri Buluşması'na katıldı
  25 Nis Bakan Kurum, 'Muhtarlar, STK ve Spor Kulüpleri Buluşması'na katıldı

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İstanbul Kavacık'ta 'Muhtarlar, STK ve Spor Kulüpleri Buluşması' programına katıldı, taksicilerle bir araya geldi.

 • Bakan Kurum, Çekmeköy'de STK'larla bir araya geldi
  25 Nis Bakan Kurum, Çekmeköy'de STK'larla bir araya geldi

  Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Çekmeköy Nikah Sarayı'nda STK'lar, iş adamları, muhtarlar ve site temsilcileriyle bir araya geldi. Bakan Kurum, İstanbul'da riskli tek bir yapı bırakmayacaklarını ve Çekmeköy'de köprülü kavşak projesinin temelini attıklarını açıkladı.

 • Köprülü kavşak için 221 mezar nakledildi
  17 Nis Köprülü kavşak için 221 mezar nakledildi

  Şanlıurfa'da köprülü kavşak yapılacak bulvardaki 221 mezarlık, başka bölgelere nakledildi.

 • İmamoğlu: '4 Yılda İstanbul'da Çok Şey Başardık, Şimdi Sıra Türkiye'de'
  13 Nis İmamoğlu: "4 Yılda İstanbul'da Çok Şey Başardık, Şimdi Sıra Türkiye'de"

  İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 2022 Yılı Faaliyet Raporu'nu İBB Meclisi'ne sundu. Sadece 4 yılda İstanbul’da çok şey başardıklarını, şimdi sıranın Türkiye’de olduğunu belirten İmamoğlu, "14 Mayıs'ın Türkiye için büyük bir dönüm noktası olacağına tüm kalbimle inanıyorum. Aynen İstanbul'un bütçesinde olduğu gibi, ulusal bütçemize bereket gelecek. 15 Mayıs’tan itibaren, bu devletin yeniden kimsesizlerin kimsesi olması kayıtsız, şartsız hedefimiz olacak. 15 Mayıs’tan itibaren, merkezi yönetim-yerel yönetim iş birliğini, parti ayırt etmeksizin sağlayacağız. Ve böylesi bir süreci, bütün Türkiye’nin belediyelerine yaşatacağız. 15 Mayıs’tan sonra, yeni yönetimle hizmetler ve projelerin nasıl katlandığını izlemekten yorulacaksınız” dedi.

 • Salihli'de toplu açılış sevinci
  01 Nis Salihli'de toplu açılış sevinci

  Salihli'de toplu açılış sevinci Manisa'nın Salihli Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan 5'i bir yerde yeni projeler olan Kurtuluş Çarşısı ve Pazaryeri, Gümüşçayı Pazaryeri ve Gümüşçayı 1-2 köprülerinin yanı sıra Halk Ekmek Fabrikası'nın toplu açılışı düzenlenen törenle yapıldı.

 • Seçmen listeleri askıya çıkarıldı
  20 Mar Seçmen listeleri askıya çıkarıldı

  Yüksek Seçim Kurulunun 14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanı seçimi ve 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimine ilişkin takvimine göre, seçmen listeleri bugün itibari ile muhtarlıklarda askıya çıkarılırken, Köprülü Veysipaşa Mahallesi Muhtarı Muhtar Murat Aksoy vatandaşların askıya çıkan...

 • Seçmen listeleri askıya çıkarıldı
  20 Mar Seçmen listeleri askıya çıkarıldı

  Yüksek Seçim Kurulunun 14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanı seçimi ve 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimine ilişkin takvimine göre, seçmen listeleri bugün itibari ile muhtarlıklarda askıya çıkarılırken, Köprülü Veysipaşa Mahallesi Muhtarı Muhtar Murat Aksoy vatandaşların askıya çıkan...

Advertisement