Anki-Rock Festivali Başlıyor - Son Dakika

Anki-Rock Festivali Başlıyor

12.09.2011 17:14
Anki-Rock Festivali Başlıyor

Çankaya Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Anki-Rock Festivali, 23-24-25 Eylül tarihlerinde Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Tesislerinde gerçekleşecek.

Çankaya Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Anki-Rock Festivali, 23-24-25 Eylül tarihlerinde Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Tesislerinde gerçekleşecek.

"Anki Rock Fest 2011"de; Orphaned Land ( İsrail ), Gun Barrel (Almanya), Rema (Gürcistan), Hayko Cepkin, Kurban, Aylin Aslım, Ogün Sanlısoy, Baba Zula, Emrehan Halıcı XYZ, TNK, Marsis, Karakedi, Senforock Project, Cem Köksal, Pilli Bebek, Metropolis, Deja Vu, Black Tooth, Dengesiz Herifler, Rawen Woods, DarkPhase, Nitro, Violeqtra, Narkoz, None Shall Return, Erdem Ocak, Tahrip, Mehmet Eti, Milk Hunter, Dj Hicri Bozdağ, Art Niyet olmak üzere toplam 30'a yakın sanatçı sahne alacak.

Festival alanına ise Ankara'nın merkezi yerlerinden gidiş ve dönüş servis imkanı sağlanacak. Festival alanında birçok aktivite ve lunapark olacak. Ayrıca, alanda her türlü yiyecek ve içecek stantları da bulunacak. Bu yıl festivalde, kamp yapabilme imkanı da sunulacak. Dileyen müzikseverler, kendileri için düzenlenmiş kamp alanında konaklayarak festival coşkusunu 24 saat yaşayabilecekler.

Konserler her gün 12. 00'da başlayıp 23. 00'a kadar devam edecek. Bilet fiyatları günlük 25 TL, kombine 60 TL, biletler BILETIX'den temin edilebilecek. - Ankara

YORUMLAR
500
Türkiye Klasik Otomobil Festivali Ankara'da Başladı Türkiye Klasik Otomobil Festivali Ankara'da Başladı Adana'da Tapan 1.Turizm ve Lavanta Festivali kadınların başarısı damga vurdu Adana'da Tapan 1.Turizm ve Lavanta Festivali kadınların başarısı damga vurdu
Kaynak: ANKA

Son Dakika Kültür Sanat Anki-Rock Festivali Başlıyor - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement