Gaziantep 2. Kitap Fuarı'na Doğru - Son Dakika

Gaziantep 2. Kitap Fuarı'na Doğru

03.05.2017 12:16
Gaziantep 2. Kitap Fuarı'na Doğru

Gaziantep 2. Kitap Fuarı, 9-14 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Gaziantep 2. Kitap Fuarı, 9-14 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.

TÜYAP Anadolu Fuarları AŞ tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği ile Gaziantep Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi, Ticaret Odası, Sanayi Odası ve Ticaret Borsasının desteğiyle hazırlanan fuar, Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlenecek.

Fuarda, Gaziantepli yazar ve şairler söyleşi ve imza etkinlikleriyle okurlarıyla bir araya gelecek. Fuar süresince Burhan Bozgeyik, Gonca Tokuz, Mehmet Sabri Genç ve Behiye Köksel söyleşilere katılacak.

Kitap fuarında, gastronomi alanında UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı'na giren Gaziantep ve yemek kültürü üzerine de etkinlikler düzenlenecek.

Tahir Tekin Öztan, Faruk Şüyün, Ayfer Yavi ve Raife Polat da yemek kültürü üzerine söyleşi yapacak.

Girişin ücretsiz olacağı fuar, her gün 10.00-20.00, son gün ise 10.00-19.00 saatlerinde ziyaret edilebilecek.

YORUMLAR
500
Ölümü herkesi yasa boğan Cüneyt Arkın'ın Türk milletiyle ilgili sözleri, izleyenleri duygulandırdı Ölümü herkesi yasa boğan Cüneyt Arkın'ın Türk milletiyle ilgili sözleri, izleyenleri duygulandırdı Somali Cumhurbaşkanı Mahmud Türkiye'ye resmi ziyaret gerçekleştirecek Somali Cumhurbaşkanı Mahmud Türkiye'ye resmi ziyaret gerçekleştirecek Erdoğan Toprak: Ak Parti İktidarının RTÜK Maşasıyla Uygulatmak İstediği Bu Yasaklar, Bitik Ömrünü Uzatmasına Yetmeyecek Erdoğan Toprak: Ak Parti İktidarının RTÜK Maşasıyla Uygulatmak İstediği Bu Yasaklar, Bitik Ömrünü Uzatmasına Yetmeyecek
Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Gaziantep 2. Kitap Fuarı'na Doğru - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement