'Jethro Tull' Türkiye'de 2 Konser Verecek - Son Dakika
Kültür Sanat

'Jethro Tull' Türkiye'de 2 Konser Verecek

\'Jethro Tull\' Türkiye\'de 2 Konser Verecek

Klasik Müzik, Caz ve Folk Ögelerini Rock Çatısı Altında Buluşturan İngiliz 'Jethro Tull' Grubu, 40. Yıl Dünya Turnesi Kapsamında 6 Haziran Cuma Günü İstanbul'da, Konser Verecek.

02.06.2008 14:09

Klasik müzik, caz ve folk ögelerini rock çatısı altında buluşturan İngiliz ' 'Jethro Tull'' grubu, 40. yıl dünya turnesi kapsamında 6 Haziran Cuma günü İstanbul'da, 8 Haziran Pazar günü ise Ankara'da konser verecek.

İngiltere'nin dünya müziğine en büyük armağanlarından biri olan Jethro Tull'un 1968'ten bu yana dünya genelinde 70 milyondan fazla satan 25 albüme imza attığı belirtildi.

40. yılını kutlayan grubun ''Thick As A Brick'', ''Too Old To Rock 'n' Roll, Too Young To Die!', ''Bourée'', ''Aqualung'', ''Living In The Past'', ''Steel Monkey'', ''Locomotive Breath'' gibi çok sayıda hit parçasına yer vereceği unutulmaz bir dünya turnesine başladığı kaydedilen açıklamada, 40 yıl boyunca müzik dünyasının gündeminden düşmeyen grubun müzikseverlerin hafızalarına kazınacak iki konser için Türkiye'ye geleceği ifade edildi.

Grubun 6 Haziran Cuma günü İstanbul'da İstanbul Arena'da, 8 Haziran Pazar günü Ankara'da Hacettepe Üniversitesi Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alacağı, konser biletlerinin 38 ila 165 YTL arasında değiştiği kaydedildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat 'Jethro Tull' Türkiye'de 2 Konser Verecek - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement