Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Kapadokya Balon ve Kültür Yolu Festivali'nde Ziynet Sali Rüzgarı - Son Dakika

Kapadokya Balon ve Kültür Yolu Festivali'nde Ziynet Sali Rüzgarı

Nevşehir'de düzenlenen Kapadokya Balon ve Kültür Yolu Festivali'nde ünlü şarkıcı Ziynet Sali, unutulmaz bir gece yaşattı. Binlerce kişi, şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Festival kapsamında Süheyl ve Behzat Uygur da komedi oyunuyla sahne aldı. Ayrıca, Paşabağları Vadisi'nde 'Meali-Yi Sema' programı düzenlendi.

Kapadokya Balon ve Kültür Yolu Festivali\'nde Ziynet Sali Rüzgarı
10.08.2023 - 13:04,

Nevşehir'de düzenlenen Kapadokya Balon ve Kültür Yolu Festivali'nde Ziynet Sali rüzgarı esti.

Kapadokya Balon ve Kültür Yolu Festivali, birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Festival çerçevesinde dün akşam Ziynet Sali, Göreme Festival Alanı'nda Nevşehirliler ile buluştu. Ünlü şarkıcı, ezbere bilinen şarkılarının yanı sıra sevilen türkülerle de dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Alanı dolduran binlerce kişi, sevilen sanatçının şarkılarını hep bir ağızdan söylediler. Festival çerçevesinde Avanos Amfi Tiyatro'da da Süheyl ve Behzat Uygur, 'Hey Gidi Günler' oyunuyla sahne aldı. Uygur kardeşler, yıllardır biriktirdikleri hatıralarını anlatırken, izleyiciler kahkahalara boğuldu. Seyircilerin de interaktif olarak rol aldığı oyunda, Uygur kardeşler zaman zaman nostaljik şarkılar da seslendirdi.

Festival çerçevesinde Paşabağları Vadisi'nin eşsiz atmosferinde de 'Meali-Yi Sema' programı düzenlendi. Postnişin Fatih Çıtlak'ın anlatımındaki programda aslına uygun olarak 'Sema Mukabelesi' gerçekleştirildi. - NEVŞEHİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Kültür Sanat Kapadokya Balon ve Kültür Yolu Festivali'nde Ziynet Sali Rüzgarı - Son Dakika


Advertisement