Shakespeare'in Bütün Eserleri - Son Dakika

Shakespeare'in Bütün Eserleri

30.09.2016 09:01
Shakespeare'in Bütün Eserleri

Üç ne yaptığını bilmez erkek oyuncu hemen hemen hazırlıksız ve pek bilgileri de olmadan Shakespeare'in bütün eserlerini birden oynayacaklarını iddia eder; Hamlet, Romeo, Juliet, Jül Sezar, Macbeth, Othello, Desdemona, Ophelia, cadılar, periler derken işler karışır, çılgınlık boyutuna erişir.Tiyatro "Keyfi"Yazanlar: Adam Long, Daniel Singer ve Jess WinfieldÇeviren: Leyla Özgüler KalenderYöneten, dramaturji ve ışık tasarımı: Kemal BaşarSet ve kostüm tasarımı: Berna YavuzKoreografi: Alpaslan KaradumanYönetmen yardımcıları: Shyqyri Caushaj, Çağlar PolatOynayanlar: Kemal ErdurakKerem MuslugilMesut YılmazOyun Süresi: 80 Dakika- Tek Perde.

Üç ne yaptığını bilmez erkek oyuncu hemen hemen hazırlıksız ve pek bilgileri de olmadan Shakespeare'in bütün eserlerini birden oynayacaklarını iddia eder;  Hamlet, Romeo, Juliet, Jül Sezar, Macbeth, Othello, Desdemona, Ophelia, cadılar, periler derken işler karışır, çılgınlık boyutuna erişir.

Tiyatro "Keyfi"

Yazanlar: Adam Long, Daniel Singer ve Jess Winfield

Çeviren: Leyla Özgüler Kalender

Yöneten, dramaturji ve ışık tasarımı: Kemal Başar

Set ve kostüm tasarımı: Berna Yavuz

Koreografi: Alpaslan Karaduman

Yönetmen yardımcıları: Shyqyri Caushaj, Çağlar Polat

Oynayanlar:

Kemal Erdurak

Kerem Muslugil

Mesut Yılmaz

Oyun Süresi: 80 Dakika- Tek Perde

YORUMLAR
500
Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Shakespeare'in Bütün Eserleri - Son Dakika

Bu haber Etkinlik.io tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Etkinlik.io tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Etkinlik.io kurumudur.

Advertisement