8,5 saat uçakta mahsur kalan Atilla Saral: Çok zor çok - Son Dakika

8,5 saat uçakta mahsur kalan Atilla Saral: Çok zor çok

25.01.2022 07:46

Ünlü oyuncu Atilla Saral, İstanbul'dan İngiltere'nin başkenti Londra'ya gitmek için bindiği uçakta mahsur kaldı. Yoğun kar yağışı sebebiyle 8.5 saat uçakta kalan Saral, o anları Instagram'dan yayınlayarak "Çok zor çok" sözlerine yer verdi.

Eşi İnci Türkay ile İngiltere'nin başkenti Londra'ya yerleşen oyuncu Atilla Saral, İstanbul'da mahsur kaldı. Londra'ya gitmek için uçağa binen Saral, etkili olan kar yağışı nedeniyle zor anlar yaşadı.

UÇAKTA MAHSUR KALDI

Uçağın içinde 8.5 saat kalan Atilla Saral, o anları sosyal medya hesaplarından paylaştı. Saral, uçağından içinden yapılan çalışmaları yayınlayıp, "Büyük fırtına 8.5 saat uçakta mahsur kaldık. Hala beklemedeyiz. Çok zor çok" diye yazdı.

DAHA ÖNCEDE MAHSUR KALMIŞTI

Saral, koronavirüs nedeniyle hem İngiltere hem de Türkiye'de mahsur kalmıştı. Saral, pandeminin başladığı mart ayında uçuşlar durdurulduğu için İngiltere'de bulunan eşi İnci Türkay'ın yanına gidememiş, Çanakkale'deki evinde yalnız başına kalmıştı. Saral daha sonra Londra'da mahsur kalmıştı. Ailesini görmek için İngiltere'ye giden oyuncu, uçuşlar yeniden kapatılınca Türkiye'ye geri dönememişti.

Ünlü oyuncu uçakta 8.5 saat mahsur kaldı
Ünlü oyuncu uçakta 8.5 saat mahsur kaldı
YORUMLAR
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin 8,5 saat uçakta mahsur kalan Atilla Saral: Çok zor çok - Son Dakika


Advertisement