Acun Ilıcalı, 20 yaşındaki sevgilisiyle ilk kez görüntülendi - Son Dakika

Acun Ilıcalı, 20 yaşındaki sevgilisiyle ilk kez görüntülendi

08.06.2019 14:56

Geçtiğimiz yıl Şeyma Subaşı'ndan boşanan Acun Ilıcalı, 20 yaşındaki sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya ile ilk kez görüntülendi.

İki yıl önce kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı ile Fransa'da görkemli bir düğünle evlenen ancak bir yıl sonra Subaşı'dan tek celsede boşanan Acun Ilıcalı, yeni sevgilisi ile Çeşme'de birlikte objektiflere yakalandı.

YENİŞ AŞKIYLA ÇEŞME'DE GÖRÜNTÜLENDİ

Boşanmanın ardından adı birçok kişiyle anılan Ilıcalı'nın birlikte çalışmaya başladığı Itır Esen'le sevgili olduğu iddia edilmişti. Itır Esen'le aşk yaşadığı iddialarını kesin bir dille yalanlayan Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük Çağla Ayça Altunkaya ile Çeşme'de ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı, 20 yaşındaki sevgilisiyle ilk kez görüntülendi

SÜRAT TEKNESİYLE TURA ÇIKTILAR

Acun Ilıcalı, önce genç sevgilisi Çağla Ayça ile birlikte, motorla sürat teknesinin olduğu marinaya geldi. Marinada kısa bir süre kalan ikiliye daha sonra Oğuzhan Koç, sevgilisi Yağmur Tanrısevsin, İbrahim Büyükak ve eşi Nurdan eşlik etti.

Acun Ilıcalı, 20 yaşındaki sevgilisiyle ilk kez görüntülendi
YORUMLAR (57)
  • Arslan: En cok ta neye üzuluyorum...insan demeye bin sahit lazim olan insanlari gundeme getiren acun,internet fenomeni yapan acun .... Bunlari basimiza bela edecegine bunlara harcadigin parayi ileridd verecegin tazminati fakir fukara sevindir..acun... Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Sultanahmet Camii yıllar sonra ilk kez böyle görüntülendi Sultanahmet Camii yıllar sonra ilk kez böyle görüntülendi Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City, Ozan Tufan'ı renklerine kattı Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City, Ozan Tufan'ı renklerine kattı Acun Ilıcalı'dan genç sevgilisine romantik kutlama! Masadaki detay dikkat çekti Acun Ilıcalı'dan genç sevgilisine romantik kutlama! Masadaki detay dikkat çekti

Son Dakika Magazin Acun Ilıcalı, 20 yaşındaki sevgilisiyle ilk kez görüntülendi - Son Dakika


Advertisement