Ajdar yeni şarkısı Tırrı Vırro'yu seslendirdi, dinleyenler hiçbir şey anlamadı - Son Dakika

Ajdar yeni şarkısı Tırrı Vırro'yu seslendirdi, dinleyenler hiçbir şey anlamadı

16.03.2021 11:22

Geçtiğimiz haftalarda Armağan Çağlayan'ın programına konuk olmak için 1 milyon euro talep eden Ajdar, sosyal medya hesabından açtığı canlı yayında yeni şarkısı 'Tırro Vırro'yu okudu. Ajdar'ın şarkısını dinleyenler ise bir şey anlayamadı.

2003 yılındaki ilk "Popstar Türkiye" yarışmasında boy gösteren ve "Çikita Muz" şarkısıyla adını duyuran Ajdar, her yaptığıyla gündem olmaya devam ediyor. Sık sık sosyal medya hesabı Instagram'dan canlı yayın açan Ajdar, son açtığı yayında yeni şarkısını okudu.

ŞARKISINI KİMSE ANLAYAMADI

Canlı yayında şarkısını okuyan Ajdar'ın nakarat kısmında söylediklerini ise kimse anlayamadı. Birçok sosyal medya kullanıcısı Ajdar'ın şarkısı için "Ne dediğini anlayamadım", "Bizimle kafa buluyor" ve "Resmen dalga geçiyor" gibi yorumlar yaptı.

PROGRAMA ÇIKMAK İÇİN 1 MİLYON EURO İSTEDİ

Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ajdar'ı programına davet ettiklerini ancak kendilerinden 1 milyon euro istediğini söylemişti.

Ajdar yeni şarkısını seslendirdi, dinleyenler hiçbir şey anlamadı
YORUMLAR (20)
  • mardınlı: adamın tahtarı sanırım eksik..ama kullandugı dıl kurtce ve gayet hersey anlasılıyor..sadece sacmalamıs okadar.ajadar kendıne yakısanı yapmıs..keske sen hıc dogmamıs olsaydın.... Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • halkalı şeker: çok güzel şarkı dinler okul yıllarım genciligim herşey gözümün önüne geldi keşke bizi bu şarkıyla her yerde temsil etse sertaptan sonra bir ödülde bu şarkıyla guele bilir cok acıklı duygulu tam bir dehaaa tırro vırro vay be Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Trans fenomen Mükremin Gezgin, doğum videosundan sonra yaşadıklarını anlattı: Bana zarar vererek kral olmaya çalışıyorlar Trans fenomen Mükremin Gezgin, doğum videosundan sonra yaşadıklarını anlattı: Bana zarar vererek kral olmaya çalışıyorlar Plakçı Ümit Güner kimdir? Ümit Güner-Zerrin Özer olayı nedir? Ümit Güner öldü mü? Plakçı Ümit Güner kimdir? Ümit Güner-Zerrin Özer olayı nedir? Ümit Güner öldü mü?

Son Dakika Magazin Ajdar yeni şarkısı Tırrı Vırro'yu seslendirdi, dinleyenler hiçbir şey anlamadı - Son Dakika


Advertisement