Aleyna Tilki 23 Nisan'ı iç çamaşırlı pozu ile kutladı, takiplerinden tepki yağdı - Son Dakika

Aleyna Tilki 23 Nisan'ı iç çamaşırlı pozu ile kutladı, takiplerinden tepki yağdı

24.04.2022 09:52

Son dönemde çıkardığı Take It or Leave It şarkısının klibinde giydiği cesur kıyafetlerle çok konuşulan şarkıcı Aleyna Tilki, 23 Nisan'ı iç çamaşırıyla verdiği poz ile kutladı. Tilki'nin bu paylaşımına tepki yağdı.

Geçtiğimiz günlerde Take It Or Leave It isimli şarkısı yayınlanan Aleyna Tilki, parçanın klibinde dakikalarca iç çamaşırıyla odasında dans ettiği görüntüleri magazin gündeminde çok tartışılmıştı.

23 NİSAN'DA İÇ ÇAMAŞIRLI POZ VERDİ

Klibindeki şarkılar nedeniyle Cüneyt Özdemir ve Erol Köse gibi isimlerden tepki toplayan genç şarkıcı, bu kez 23 Nisan paylaşımıyla tepki çekti.

23 Nisan'ı iç çamaşırlı pozuyla kutlayan Aleyna Tilki'ye tepki yağdı

"EDEP YAHU"

Genç popçu iç çamaşırıyla verdiği pozunu paylaştı. Altına 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili not düşen Tilki'ye tepki de gecikmedi. Birçok sosyal medya kullanıcısı "Bu vaziyette mi kutluyorsun? Biraz edep yahu!" tarzında yorumlarla genç şarkıcıya tepki gösterdi.

23 Nisan'ı iç çamaşırlı pozuyla kutlayan Aleyna Tilki'ye tepki yağdı
YORUMLAR (5)
  • HKepez: Allah aşkına bu şımarık baldırı cıplak kızdan 23 Nisan ile ilgili başka nasıl bir davranış bekelenebilirdi ki. Hiç şaşırmadım. Anası ayrı bi dert kendisi ayrı bi dert. Cevap Yaz 15 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Aleyna Tilki, renkli bikinisiyle sosyal medyayı salladı! Araba içinde verdiği poza yorum ve beğeni yağdı Aleyna Tilki, renkli bikinisiyle sosyal medyayı salladı! Araba içinde verdiği poza yorum ve beğeni yağdı

Son Dakika Magazin Aleyna Tilki 23 Nisan'ı iç çamaşırlı pozu ile kutladı, takiplerinden tepki yağdı - Son Dakika


Advertisement