Benim Tatlı Yalanım 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım 7. son bölüm izle - Son Dakika

Benim Tatlı Yalanım 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım 7. son bölüm izle

26.07.2019 00:25

Başrollerinde Aslı Bekiroğlu, Furkan Palalı, Lavinya Ünlüer ve Ahmet Saraçoğlu'nun yer aldığı Benim Tatlı Yalanım dizisi 7. son bölümüyle ekranlara geldi. Diziseveler ise Benim Tatlı Yalanım yeni bölüm fragmanı geldi mi sorusunun cevabını araştırdı.

Başrollerinde Aslı Bekiroğlu, Furkan Palalı, Lavinya Ünlüer ve Ahmet Saraçoğlu'nun yer aldığı Benim Tatlı Yalanım dizisi 7. son bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümde diziseverlerin de beklediği şey oldu. Suna, Nejat'a aşık oldu. Diziseveler ise Benim Tatlı Yalanım yeni bölüm fragmanı geldi mi? sorusunun cevabını araştırdı.

BENİM TATLI YALANIM YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Benim Tatlı Yalanım dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz fragmanı haberimizden takip edebilirsiniz.

Benim Tatlı Yalanım 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım 7. son bölüm izle

BENİM TATLI YALANIM'IN SON BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Benim Tatlı Yalanım dizisinin son bölümünde; Suna, Nejat'a, "Aç kapıyı, gir içeri" şarkısını söyledikten sonra Nejat'ın yanından kaçtı. Yoksa Nejat'a aşık mı olmuştur? Bu Suna için tam bir felakettir! Suna, bu evcilik oyununun kafasını karıştırdığını düşünür. Belki de sadece oyuna fazla kaptırmıştır kendisini. Suna, kendi duygularını anlamaya çalışırken, Nejat'a karşı tavırlarında saçmalar. Nejat ise Suna'nın aklına takılan ciddi bir sorunu olduğunu düşünür ve ne olduğunu anlamak için harekete geçer. Kayra, ailesiyle birlikte dilek feneri uçurmak ister. Hepsi dileklerini kağıtlara yazıp, gökyüzüne bırakır.

Benim Tatlı Yalanım 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım 7. son bölüm izle

Kayra'nın takviminde annesiyle geçireceği günler hızla azalırken, Nejat bir sürpriz yapmaya karar verir. Kayra, anne ve babasıyla ilk tatiline çıkar. Çok heyecanlı başlayan tatilleri Nejat'ın peşini bırakmayan iş telefonları yüzünden sık sık bölününce, Suna olaya el koyar. Tatilde oldukları süre boyunca her ikisi de telefonlarını kapatır ve İstanbul'da olanlardan uzaklaştırır. Bu sırada Nejat'ın yılın iş insanı olarak kapağında olacağı dergi basılmak üzeredir ve kapakta Suna da vardır.

YORUMLAR
500

Son Dakika Magazin Benim Tatlı Yalanım 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Tatlı Yalanım 7. son bölüm izle - Son Dakika


Advertisement