Beren Saat, tatil sezonunu açtı! Siyah mayosuyla dikkat çekti - Son Dakika

Beren Saat, tatil sezonunu açtı! Siyah mayosuyla dikkat çekti

31.05.2021 09:36

Hem iş hem de tatil için Bodrum'a giden Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, önceki gün denize girerken objektiflere yakalandı. Siyah mayosuyla görüntülenen 37 yaşındaki Beren Saat, kusursuz fiziğiyle görenleri kendine hayran bıraktı.

Evliliklerindeki krizi atlatan Beren Saat ile Kenan Doğulu, tatil sezonunu açtı. Hem iş, hem de tatil için Bodrum'da bulunan çift, önceki gün denize girerken görüntülendi. Dergi çekimi için Torba'daki bir otele gelen ikiliye, yakın arkadaşları Belçim Bilgin de eşlik etti.

BEREN DENİZİN KEYFİNİ ÇIKARDI

Habertürk'te yer alan habere göre, çekim öncesi görüntülenen Saat ve Doğulu, bir ara kendilerini serin sulara bıraktı. Doğulu, kısa mesafe yüzdükten sonra denizden çıkarken, Saat ise bir süre daha arkadaşıyla birlikte suda kalmayı tercih etti. Gazetecilerin görüntü almadığını gören Beren Saat'in rahat tavırları ise dikkatlerden kaçmadı.

Tatil sezonunu açan Beren Saat, siyah mayosuyla görüntülendi
Tatil sezonunu açan Beren Saat, siyah mayosuyla görüntülendi
Beren ve Kenan'ın Bodrum tatilinde
Beren ve Kenan'ın Bodrum tatilinde
YORUMLAR (1)
500
Bodrum'un Yeni Yıldızı Rammos Hotel Kapılarını Gülşen'le Açtı Bodrum'un Yeni Yıldızı Rammos Hotel Kapılarını Gülşen'le Açtı Bodrum'da Türk Mutfağı Haftası kutlaması Bodrum'da Türk Mutfağı Haftası kutlaması Bodrum'da Sualtı Sergisi Açıldı Bodrum'da Sualtı Sergisi Açıldı
Kaynak: Diğer

Son Dakika Magazin Beren Saat, tatil sezonunu açtı! Siyah mayosuyla dikkat çekti - Son Dakika


Advertisement